Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα εντάξει νομιζω οτι αρκετά είδαμε, ο τελευταίος να κλειδώσει την πόρτα.Καλές αναφορές να έχουμε

 

θανάση? @menidi διπλης απόσταξης μονο,θα φτιάξω κ ρακομελάκι τώρα

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Ελα εντάξει νομιζω οτι αρκετά είδαμε, ο τελευταίος να κλειδώσει την πόρτα.Καλές αναφορές να έχουμε

αφου ξερεις ποιος ειναι, χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιστεύω πως δεν αφήνουμε την ανάλυση χαρτών ΑΚΌΜΑ απλά επειδή αυτοί οι χάρτες είναι ΠΟΙΗΣΗ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν βγει το ευρωπαϊκό αυτούσιο με αυτή την χαμηλαρα που εβγαλε 

Πιστεύω ότι και ολόκληρη η τρίτη θα είναι εξίσου δυνατή 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες ένα θα πω να τελειώνει το θέμα με την Μήδεια... Αυτό που θα έρθει είναι η μέρα με την νύχτα.... Με την Μήδεια είχαμε 8 ώρες χιονόπτωση και μετά το απόγευμα ήταν σαν να μην χιόνισε... Τώρα πάμε για άλλες καταστάσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Τι έφτιαξε ο Ευρωπαίος ρε παιδιά απίστευτο

Ασε δεν θέλω να πω θα με κόψει το ράδιοτηλεοπτικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Πιστεύω πως δεν αφήνουμε την ανάλυση χαρτών ΑΚΌΜΑ απλά επειδή αυτοί οι χάρτες είναι ΠΟΙΗΣΗ!!!

Δεν θέλουμε να σβηστούν από την μνήμη μας...Θα τους λησμονούμε για πολύ καιρό.. Ας το ζήσουμε ως το μεδούλι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, casperakos είπε:

Παίδες ένα θα πω να τελειώνει το θέμα με την Μήδεια... Αυτό που θα έρθει είναι η μέρα με την νύχτα.... Με την Μήδεια είχαμε 8 ώρες χιονόπτωση και μετά το απόγευμα ήταν σαν να μην χιόνισε... Τώρα πάμε για άλλες καταστάσεις

Πρέπει να έχουμε τις ισχυρότερες εξάρσεις όμως το βράδυ Δευτέρας προς Τρίτη. Το στρώσιμο Δευτέρα μεσημέρι-απογευμα δεν θα είναι τόσο εύκολο όσο το βράδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οτι δέντρο έμεινε όρθιο από την Μήδεια και τις φωτιές πάει για φούντο... αν και λογικά οι πολύ χαμηλές θερμοκρασίες κάνουν το χιόνι πιό ελαφρύ... οι ΒΠιτες πάρτε τροφή για μία εβδομάδα γιατί πριν την Πέμπτη-Παρασκευή θα χρειάζεται ερπυστριοφόρο για πάτε σουπερμαρκετ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowaddict είπε:

Πρέπει να έχουμε τις ισχυρότερες εξάρσεις όμως το βράδυ Δευτέρας προς Τρίτη. Το στρώσιμο Δευτέρα μεσημέρι-απογευμα δεν θα είναι τόσο εύκολο όσο το βράδυ

καμια σχεση.
απο κυριακη απογευμα και μετα θα ειμαστε σε ολο τον νομο οκ με τις Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Το διήμερο Δευτέρα-Τρίτη νομίζω ότι πέρα από το νομό Μαγνησίας (απαντώ εδώ κάι στους Βολιώτες) στο παιχνίδι της χιονόπτωσης/χιονόστρωσης είναι και οι ανατολικές και νότιες περιοχές του νομού Λάρισας και ίσως και κάποιες άλλες περιοχές της Θεσσαλίας, αν το ρεύμα αποκτήσει μεγαλύτερη ανατολική συνιστώσα. εδώ είμαστε!🙃

Στο 12αρι την πηρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά μεγάλη συγκίνηση από τα 12αρια.εγω είμαι Θήβα και θα έχω πρώτο ξενύχτι γιατί περιμένουμε το πρώτο χιονακι μέσα στη νύχτα μέχρι πριν το μεσημέρι.γυρναω Αθήνα Κυριακή κι ετοιμάζομαι για αναφορές  Δευτέρα από Ζωγράφου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, BillG είπε:

Έλα Καρντάσια Θεσσαλονικείς και λοιπά Μακεδονοπουλα, συνεχίζουμε!!!

Ναι...  εμείς θα την βγάλουμε με ξερόκρυο, σεξ, πασατέμπο και γιουτιουμπ, όσο οι άλλοι θα ζουν επικές χιονοκαταστάσεις,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Οτι δέντρο έμεινε όρθιο από την Μήδεια και τις φωτιές πάει για φούντο... αν και λογικά οι πολύ χαμηλές θερμοκρασίες κάνουν το χιόνι πιό ελαφρύ... οι ΒΠιτες πάρτε τροφή για μία εβδομάδα γιατί πριν την Πέμπτη-Παρασκευή θα χρειάζεται ερπυστριοφόρο για πάτε σουπερμαρκετ... 

καλα γενικα το τοξο πεντελη υμηττος απο τα 100μ+ θα εχει προβληματα. για τα υπερβορεια δεν θα πω κατι. απλα προσοχη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Πρέπει να έχουμε τις ισχυρότερες εξάρσεις όμως το βράδυ Δευτέρας προς Τρίτη. Το στρώσιμο Δευτέρα μεσημέρι-απογευμα δεν θα είναι τόσο εύκολο όσο το βράδυ

Δεν υπάρχει πρόβλημα αυτή την στιγμή με τις θερμοκρασίες φίλε μου

Οτι πέφτει θα βεντουζωνει κάτω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στη παρέα,

Ανησυχώ γιατί στο κιν μου ο καιρός μέσω Accu, δίνει τη Δευτέρα βροχή και Τρίτη ήλιο..λέτε να ισχύει ρε παιδιά ;🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Πρέπει να έχουμε τις ισχυρότερες εξάρσεις όμως το βράδυ Δευτέρας προς Τρίτη. Το στρώσιμο Δευτέρα μεσημέρι-απογευμα δεν θα είναι τόσο εύκολο όσο το βράδυ

σου εγγυαται η ραγδαιοτητα και το 500αρι γιαυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...