Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Μακαρι να χαμε 10 μηδειες αντι για την πυρκαγια του αυγουστου παντως..

Σε αυτό φίλε μου δεν έφταιγε όμως κανένας καυσωνας

Αλλά το ανθρώπινο χέρι που δολοφονεί την φύση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Spartan said:

Σε αυτό φίλε μου δεν έφταιγε όμως κανένας καυσωνας

Αλλά το ανθρώπινο χέρι που δολοφονεί την φύση 

Είναι συνδυασμός των δύο... το φαινόμενο ήταν ακραίο κάτι σαν αντίστροφη Ελπίδα 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Ρίξε μια ματιά στο ευρωπαϊκό για το άλλο σκ που βγάζει χαμηλό Ιταλία... Βρες λες να έρθει η σειρά μας? 

Έτσι όπως σπρώχνει ο Μ........ Ο αζορας,δεν πρόκειται,άποψη μου Θεσπρωτε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmys-snow είπε:

Εδω σε εμενα θα το στρωσει;

Χιονολυτο κατα βασει που στις εξαρσεις θα αφηνει μια κρουστα στα παρμπριζ….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Χαχαχαχαχα, το πήγαν χειροκίνητα!!!!

μπααα...για κεντρο ακομα λιακαδα δινει την Τριτη...απορω παντως...ολοι παντου λενε για φαινομενα ...ενας δεν βρισκεται εκει να διορθωσει εστω χειροκινητα τις μπαρουφες τους???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Τους χάρτες υετου παίου που δειχνει τα μπλε τα μωβ κλπ που τους βρισκωι? Θέλω να τους αποθηκεύσω

 

9C57EDD7-771D-4FBD-A23F-9FF13A2BD5F6.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δεν υπαρχει ομορφοτερο συναισθημα απο την προσμονη ενος χιονια...Ηδη εχουμε γινει ολοι παιδια κι ας εχουμε μπει αρκετοι απο μας στην πεμπτη δεκαετια της ζωης μας..Στα 41 μου χρονια ακομα τρελενομαι με αυτη την προσμονη...Ειναι οτι πιο αγνο..Οτι πιο ομορφο ως συναισθημα..Ολοι λιγο πολυ ανα την Ελλαδα το εχουν ζησει...Και καταλαβαινουν...Ευχομαι αμεσα να το ζησουν και οσοι τωρα θα ειναι στην απεξω...

Για μενα τερμα οι χαρτες...Τελειωσαν ολα...Υπεροχο παρεακι...Δωσαμε μαχες..Κερδισαμε,χασαμε.Φοβηθηκαμε,ξενερωσαμε,χαρηκαμε...Αλλα....Δοξα το θεο...Ολα βαινουν εξαιρετικα..

Παμε δυνατα τα τα τα τα...

Και για να μην ξεχνιομαστε....Φολααααααααααααααααα!!!!

 

Ειμαι στο ακριβως το ιδιο ...

Σκεφτομαι αν εχω προβλημα που ισως εν τελει γουσταρω καλυτερα ολο αυτο το νταραβερι που συμβαινει ηδη 4-5 μερες τωρα σε σχεση ακομα και με το ιδιο το γεγονος οταν ερθει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Blacktan είπε:

Ειμαι στο ακριβως το ιδιο ...

Σκεφτομαι αν εχω προβλημα που ισως εν τελει γουσταρω καλυτερα ολο αυτο το νταραβερι που συμβαινει ηδη 4-5 μερες τωρα σε σχεση ακομα και με το ιδιο το γεγονος οταν ερθει..

Πώς ξεκινήσαμε. Με α φάση που έδειχνε 4μερος χιονιάς, εν τέλει χάλασε η α φάση και πήραμε απογοήτευση και τελικά φτάσαμε στην επική β φάση να κλειδώσει. Και όλα αυτά από μια μπίλια του τζίφου που καθόμασταν και βλέπαμε. Χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, isnow είπε:

Υετου ήθελα αλλά καλός και αυτός χαχα.. εννοώ κάτι άλλους

Για υετο θα γυρισεις μερικες σελιδες πισω  και θα βρεις υετο ευρωπαικου ανα 3ωρο που ανεβασε ο Κωστας. Δεν τα αποθηκευσα….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, isnow είπε:

Τους χάρτες υετου παίου που δειχνει τα μπλε τα μωβ κλπ που τους βρισκωι? Θέλω να τους αποθηκεύσω

Τους εχει και εδω αν σου κανουν φιλε.

https://www.ecmwf.int/en/forecasts/charts/catalogue/medium-snowfall?facets=undefined&time=2022012100,93,2022012421&projection=classical_south_east_europe

render-gorax-green-000-b6a07f0b7be1ee2f1ad515c21ca67e14-TxDRmA.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ψάχνω το - 42 Κωστή εγώ, πάνω από τα κεφάλια μας. 

Πέρα από την πλάκα τελευταία ημέρα που βλέπω εγώ προσωπικά μοντέλα. 

 

να σου στειλω μια καλη σελιδα;

13 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Εδω σε εμενα θα το στρωσει;

στις ευκολες επιφανειες.

 

του υπογειου σου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε καλά χιονίσματα παιδιά! Από τη μία ζηλεύω τους Αθηναίους - Ανατολικοπροσήνεμους (ως πρώην Αθηναίος), από την άλλη διατηρώ ελπίδες μήπως μπούμε και εμείς στη ζώνη των έντονων φαινομένων ειδικά με όσα δίνουν GEM και Ευρωπαίος. Με βάρκα την ΕΛΠΙΔΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, isnow said:

Τους χάρτες υετου παίου που δειχνει τα μπλε τα μωβ κλπ που τους βρισκωι? Θέλω να τους αποθηκεύσω

https://meteologix.com/gr/model-charts/euro/sterea-ellada/precipitation/20220121-2000z.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...