Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, menidi said:

Εν τώ μεταξύ.....όπως έλεγε και ένας καλός φίλος το απόγευμα που μιλούσαμε στο τηλέφωνο....το να δείχνει ιστορικό στους χάρτες, δε σημαίνει ότι θα συμβεί κιολας 🤣

Καλά ναι αυτό ψιλοισχυει πάντα κρατάμε μια πισινή καιρός είναι αυτός.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Σοβαρά; Ή ανατολική Θεσσαλία;

Το διήμερο Δευτέρα-Τρίτη νομίζω ότι πέρα από το νομό Μαγνησίας (απαντώ εδώ κάι στους Βολιώτες) στο παιχνίδι της χιονόπτωσης/χιονόστρωσης είναι και οι ανατολικές και νότιες περιοχές του νομού Λάρισας και ίσως και κάποιες άλλες περιοχές της Θεσσαλίας, αν το ρεύμα αποκτήσει μεγαλύτερη ανατολική συνιστώσα. εδώ είμαστε!🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κύριο και μέσος όρος GEM για το βορειοανατολικό προάστιο του Ροβανιέμι της Μεσογείου. 
ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

show της Σουζη! δλδ σε ολο το Νομο ρωταει ο αλλος;

ναι του λεει, και στα παραθαλασσια.

δλδ απο ΒΠ ως κεντρο ξαναρωτα ο τυπος

 

(θελει να βρισει απο μεσα της  Σουζη)

 

εεε, μεχρι τις βαρκες του λεει! χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Καλησπερα παιδια.

Συνηθως ειμαι πολυ μαζεμενος και δεν συνηθιζω να δινω ποτε εκατοστα (δεν πρεπει αλλωστε) αλλα ειπα για πρωτη φορα στα 20 χρονια να δοκιμασω και γω την ''τυχη'' μου βασιζομενος σε καποιες μετεωρολογικες παραμετρους που αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχουν πανω απο 70% πιθανοτητες να βγουν (3 μερες)

Εαν  επαληθευθουν τα θερμοκρασιακα δεδομενα που εχουμε εως τωρα,η διευθυνση των ανεμων και η υγρασια τους καθ υψος, καθως και η θεση του Χ...τοτε μπροστα στο Συνταγμα την Τριτη θα εχει στρωμενο χιονι γυρω στους 15-20π Εαν ευνοηθουμε και απο συγκλισιακους ανεμους,τοτε μπορει να παει και παραπανω η χιονοστρωση.

13.2.2004 -13.7c στα 850 -42.3c  στα 500 και 504 dam... Οι απολυτες του λεκανοπεδιου.

οκ τωρα μαλιστα μπορω να αρχισω τα πανηγυρια χααχαχα εδω στα ταπεινα 150-200μ της ηλιουπολης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

συνεχιζουμε σε τι στην γκρινια;; χαχα γιατι προς τα κει παει το πραγμα

Γκρίνια καλό δεν είναι, αλλά είναι μέσα στο παιχνίδι. Λογικό να αισθάνεσαι αδικημένος, ριγμένος πες το όπως θες, ετσι κι αλλιώς όσο και να γκρινιαξουμε δεν θα αλλάξει κάτι, οπότε συνεχίζουμε!!! 😉😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Snowstorm said:

Κύριο και μέσος όρος GEM για το βορειοανατολικό προάστιο του Ροβανιέμι της Μεσογείου. 
ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12

Να αυτά μου αρέσουν... να υπάρχει έστω και ελάχιστος υετός και να περιφέρονται χαζονιφάδες από αύριο μέχρι την έναρξη του χιονοχαμού.

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, teo_73 said:

Καλησπερα παιδια.

Συνηθως ειμαι πολυ μαζεμενος και δεν συνηθιζω να δινω ποτε εκατοστα (δεν πρεπει αλλωστε) αλλα ειπα για πρωτη φορα στα 20 χρονια να δοκιμασω και γω την ''τυχη'' μου βασιζομενος σε καποιες μετεωρολογικες παραμετρους που αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχουν πανω απο 70% πιθανοτητες να βγουν (3 μερες)

Εαν λοιπον επαληθευθουν τα θερμοκρασιακα δεδομενα που εχουμε εως τωρα,η διευθυνση των ανεμων και η υγρασια τους καθ υψος, καθως και η θεση του Χ...τοτε μπροστα στο Συνταγμα την Τριτη θα εχει στρωμενο χιονι γυρω στους 15-20π Εαν ευνοηθουμε και απο συγκλισιακους ανεμους,τοτε μπορει να παει και παραπανω η χιονοστρωση.

13.2.2004 -13.7c στα 850 -42.3c  στα 500 και 504 dam... Οι απολυτες του λεκανοπεδιου.

Με τέτοιο hype πλέον θέλω μισό μέτρο στην πόρτα μου για να ηρεμήσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sarris είπε:

Ρε μπας και μπαινουμε για τα καλα στο παιχνιδι με ευρωπαικο 72 ωρες??

ναι και ενα μεγαλο μερος της θεσσαλιας που μεχρι προτινος δν την υπολογιζαμε.

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, dionisis00 said:

Με τέτοιο hype πλέον θέλω μισό μέτρο στην πόρτα μου για να ηρεμήσω.

Εγώ θέλω 2 μέτρα και μετά ας μη δω χιόνι για 5 χρόνια. 🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Το ευρωπαϊκό δίνει 30ποντο. Απίστευτο 

Χαχαχα λιγα λες! Πολυ λιγα κιολας…. Την Τεταρτη με το καλο η αποτιμηση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν έχει κανείς χάρτες υετού από Ευρωπαϊκό ας τους βάλει. Κώσταααα, ακούς; 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...