Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

λιγο πολυ οτι εχει τρεξει μεχρι τωρα ενισχυει τον αυλωνα στις 1 δεν αποκοπτει το χαμηλο αντιθετα το ενωνει κατα καποιο τροπο με το αλλο που ερχεται απο πισω.με λιγα λογια δειχνουν υποψηφιο χιονια.το πιστευουμε?οχι γιατι ειναι μακρια αλλα το κοιταμε...

Δεν έχει τίποτα..όπως το σκέφτηκες το ξεχνάς..😉😉😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Casa di Steppa είπε:

Δεν έχει τίποτα..όπως το σκέφτηκες το ξεχνάς..😉😉😉😉

μα ναι..απλα το αναφερω για να μην τρεφουν ελπιδες οι αποκληροι και κατατρεγμενοι του χιονιου εδω πανω😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

μα ναι..απλα το αναφερω για να μην τρεφουν ελπιδες οι αποκληροι και κατατρεγμενοι του χιονιου εδω πανω😝

Μια όμορφη στέπα είμαστε...χιόνι??τι είναι??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

λιγο πολυ οτι εχει τρεξει μεχρι τωρα ενισχυει τον αυλωνα στις 1 δεν αποκοπτει το χαμηλο αντιθετα το ενωνει κατα καποιο τροπο με το αλλο που ερχεται απο πισω.με λιγα λογια δειχνουν υποψηφιο χιονια.το πιστευουμε?οχι γιατι ειναι μακρια αλλα το κοιταμε...

παντως αυτο που ειπε ο αρναουτ το απογευμα συμβαδιζει με ολα τα τρεξιματα  οτι τριτη βραδυ υπαρχει η ταση τα χιονια να κατεβουν πολυ χαμηλα στην κ.μακεδ   βεβαια εγω εχω τις επιφυλαξεις μου οπως ειπα με τον ουρανο που ειδα σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οπως επισης εκει κατα τις 3 και το αικον και ο τζιφος δεν ξερω για το γιουκμο σα να εχουν υποψια ενος ξεχασμενου ορου...βαλκανικο μετωπο νομιζω το λενε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα ειναι οι ωρες 100, εκει που οι βροχες γινονται χιονια και τα προσηνεμα γινονται κβ. Χαμηλα τη μπαλα και προσευχομαστε ...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Ελα ειναι οι ωρες 100, εκει που οι βροχες γινονται χιονια και τα προσηνεμα γινονται κβ. Χαμηλα τη μπαλα και προσευχομαστε ...😀

αυριο το βραδυ εκει θα το δειχνουν χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

οπως επισης εκει κατα τις 3 και το αικον και ο τζιφος δεν ξερω για το γιουκμο σα να εχουν υποψια ενος ξεχασμενου ορου...βαλκανικο μετωπο νομιζω το λενε

βαλκανικο μετωποι ;; ωχ ο σβερκος μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οταν βλέπεις ensembles της Οδησσού , της Βαρνας και της Ορεστιάδας, γραμμούλες -15 στα 850 και -40 στα 500, καταλαβαίνεις πότε είναι το επόμενο επίμαχο διάστημα εμφάνισης ανατολικοπροσήνεμου Κογκα. Και είναι γύρω στις 12-13 Φλεβάρη. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Οταν βλέπεις ensembles της Οδησσού , της Βαρνας και της Ορεστιάδας, γραμμούλες -15 στα 850 και -40 στα 500, καταλαβαίνεις πότε είναι το επόμενο επίμαχο διάστημα εμφάνισης ανατολικοπροσήνεμου Κογκα. Και είναι γύρω στις 12-13 Φλεβάρη. 

Έτσι ακριβώς.προσυνεμος είναι και ο επόμενος αν θα υπάρξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kalahari desert είπε:

Έτσι ακριβώς.προσυνεμος είναι και ο επόμενος αν θα υπάρξει

αυτο δεν το συζηταμε το ειπαμε..!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kalahari desert είπε:

Έτσι ακριβώς.προσυνεμος είναι και ο επόμενος αν θα υπάρξει

κανονιστε μονο το κρυο να κατεβει η μεσω τουρκιας η μεσω Αιγιπτου  οχι μεσω β. ελλαδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

Οταν βλέπεις ensembles της Οδησσού , της Βαρνας και της Ορεστιάδας, γραμμούλες -15 στα 850 και -40 στα 500, καταλαβαίνεις πότε είναι το επόμενο επίμαχο διάστημα εμφάνισης ανατολικοπροσήνεμου Κογκα. Και είναι γύρω στις 12-13 Φλεβάρη. 

ΑΙΡΧΑΙΤΑΙ Ο ΚΟΓΚΑΣ vol2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

ΑΙΡΧΑΙΤΑΙ Ο ΚΟΓΚΑΣ vol2

O @BrainA ψάχνει ποιο θα είναι το σήμα του Κόγκα 2. Έχουμε καιρό μέχρι τότε, προς το παρόν μας αρκεί το deviation στα 850 να παραμένει ελαφρά αρνητικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλήθεια σας το λέω και σορυ για τους προσυμεμους αλλά δεν θέλω άλλο κρύο τζάμπα.καλυτερα να έρθουν τα χελιδόνια παρά το άνευ ουσιας κρύο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν θαφτεί το μισό έστω στις 3μέτρες μπροστινές ρόδες του καινούριου μου τρακτέρ εγώ δεν θέλω τίποτα...σας το χαρίζω τον κόγκα !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

O @BrainA ψάχνει ποιο θα είναι το σήμα του Κόγκα 2. Έχουμε καιρό μέχρι τότε, προς το παρόν μας αρκεί το deviation στα 850 να παραμένει ελαφρά αρνητικό.

Κοιτάμε Έβρο, Ρουμανία Κωνσταντινούπολη ανσαμπλς. Γραμμουλες -15 στα 850 και -40 στα 500 είναι το σήμα. Αν υπάρχουν 8 και πάνω τέτοια σενάρια πάμε καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...