Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Αν δεν εχει 0 στα 850 στη βουλγαρη -5 μποτσαρη και -10 καλλιδοπουλου εμενα δεν μου κανει ο,τι κι αν ερθει

Αυτο δεν γίνεται ποτε χαχα ολα ππυ είπες ειναι του θερμού τομεα 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Αν δεν εχει 0 στα 850 στη βουλγαρη -5 μποτσαρη και -10 καλλιδοπουλου εμενα δεν μου κανει ο,τι κι αν ερθει

Τώρα μάλιστα..Η φωνή της λογικής!!!     ..Τάσο και Ανάληψη ενα -6  θα πρόσθετα εγω, δεν μας χαλάει συμφωνείς;;..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Αν δεν εχει 0 στα 850 στη βουλγαρη -5 μποτσαρη και -10 καλλιδοπουλου εμενα δεν μου κανει ο,τι κι αν ερθει

Συνήθως γίνονται δυτικότερα (Μοναστηρίου)  ... Αλλά στην Σαλόνικα όλα γίνονται .... 

Οπότε εγώ πάλι σαν αεροπόρος θα ξαναλουφαρω... Και όταν είναι θα απογειωθω άμεσα ... Είμαι σε readiness

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, larissa_mare είπε:

Αυτο δεν γίνεται ποτε χαχα ολα ππυ είπες ειναι του θερμού τομεα 😉

Ηταν του θερμου τομεα. Πλεον ριχνει περισσοτερο απο παντου. Το 2017 περασαμε τη σινδο που ημουν στρατο,στη σοφια ειχαμε παραπανω κι απο την πυλαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Τώρα μάλιστα..Η φωνή της λογικής!!!     ..Τάσο και Ανάληψη ενα -6  θα πρόσθετα εγω, δεν μας χαλάει συμφωνείς;;..

-4 με -6 ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Ξέρεις τι παθαίνει όποιος ξεμακραινει απ' το μαντρί Αντουαν...😎😎😎

Μόνος βαγγλεη οσο ασχολήθηκα μαζί σα ασχολήθηκα....εσείς στη Θεσσαλονίκη είστε χασογκοληδες και οι άλλοι στην αθηνα προδότες πήραν ολόκληρο χιονια και δε με άφησαν τιοοτα...Τέλος μονο με Θεσσαλούς θα συμμάχω πλεον ειναι συντροφοι απο τα παλιά 😂😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μόνος βαγγλεη οσο ασχολήθηκα μαζί σα ασχολήθηκα....εσείς στη Θεσσαλονίκη είστε χασογκοληδες και οι άλλοι στην αθηνα προδότες πήραν ολόκληρο χιονια και δε με άφησαν τιοοτα...Τέλος μονο με Θεσσαλούς θα συμμάχω πλεον ειναι συντροφοι απο τα παλιά 😂😂😂😂

Τώρα μάλιστα... Σαν τον ice το φιδι 😂ένα πράμα 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν καταλαβες,εσυ εισαι πιτσιρικας,δεν σου κοβεται η μεση,αυτο εννοω...αχχαχα

Γατακια και οι δύο υπάρχει και η τεχνολογία 

 

Screenshot_20220203_165329_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και για τους κέντροους θα απαντήσω με την σειρά μου μια πρόταση από την και η διαθήκη '' πριν αλέκτωρ λαλήσει τρεις εσύ (εσείς) θα μ'αρνηθεις. 😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Έτσι να πέφτουν οι μάσκες...έλα να εκδηλωθουν άπαντες...😁😁

 

10 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

 

Πάντα υπήρχαν  αυτές οι αμβρότητες και διαχύσεις. θωπείες κλπ..και τα κλεισίματα ματιών μεταξύ γρεβενών,θεσσαλίας  με προσήνεμα....τώρα πια ομως δεν κρατάν ουτε τους τύπους....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακατω ισχυει η σιγουρη προγνωση για το ποτε θα στρωσει χιονι στα δυτικα - ηπειρο στα χαμηλα ημιορεινα υψομετρα.

.....Ζησε Μαη να φας τρυφυλλι....  αν ειναι να μεταφερθει στα θεματα προγνωσεων 😄 

Το μονο σιγουρο ειναι πως στο επομενο μεγαλο κυμα υετου θα διαπρεψουμε παλι με τα πολλα mm βροχης και με τα χιονια να περιοριζονται στις αετοφωλιες.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιάς Πι με ένα πόδι μόνο...μόνο τα δυτικά προσηνεμα από Θεσσαλονίκη και ανατολικότερα και ο Μπάμπης...έκλεισε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Γατακια και οι δύο υπάρχει και η τεχνολογία 

 

 

Το εχει ο πεθερος στο χωριο.Ειναι αργο και με νευριαζει.Ασε που ετσι εμαθα απο μωρο στα Πατησια που γεννηθηκα,να κοβουμε ξυλα και να τρωμε ριζες...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεντροβορειο ωραιο το άικον δυτικη μακεδονια κεντρική και  θεσσαλια πανε καλα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κεντροβορειο ωραιο το άικον δυτικη μακεδονια κεντρική θεσσαλια πανε καλα 

Εννοεις για ημιορεινα και πάνω? γιατί για πεδινή θεσσαλια χιόνι δεν βγαίνει με αυτό χαχαχ..δυστυχώς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο @ICELARISSA θα περάσει από ΕΔΕ άμεσα,ο Αντώνης από Γρεβενά οφείλει να μείνει πιστός στα βορειοελλαδιτικα συναισθήματα του.

Άντρες,είναι η ώρα της Βορείου Ελλάδος, εμπρός για τη μάχη των 12αριων⚔️⚔️⚔️🔥🔥🔥

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Εννοεις για ημιορεινα και πάνω? γιατί για πεδινή θεσσαλια χιόνι δεν βγαίνει με αυτό χαχαχ..δυστυχώς..

Η Καρδίτσα και τα Τρίκαλα βλέπουν σιγουρα νομιζω και η Λάρισας με το άικον αν εβγαινε αυτούσιο...απλά στην αρχη θα χαν λιγες βροχες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...