Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Και τι εχει το 6αρι?.....ενα επιπλεον τρεξιμο ειναι....καμια διαφορα ....

Παντως ο 5ζιφος ο τι βγαζει στα μακρυνα, συνηθιζει να τα φερνει κοντα στις 200 ωρες κοντα ...να δουμε αν θα εδραιωθουν στην πορεια ...και το κοντρολ ανοιξε διοδο και ....ξαναρχονται!!!!

Ποτέ δεν έφυγαν....ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΕΣ    ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Και τι εχει το 6αρι?.....ενα επιπλεον τρεξιμο ειναι....καμια διαφορα ....

Παντως ο 5ζιφος ο τι βγαζει στα μακρυνα, συνηθιζει να τα φερνει κοντα στις 200 ωρες κοντα ...να δουμε αν θα εδραιωθουν στην πορεια ...και το κοντρολ ανοιξε διοδο και ....ξαναρχονται!!!!

Πολύ σωστα! Κσνει μπαμ ότι θα έχουμε 1-2 ψυχρές εισβολές ακόμα. Η ένταση αυτών το μόνο ερωτηματικό. Δεν υπάρχει απαισιοδοξία φέτος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, geornik είπε:

Αν μείνει ως έχει φέτος θα θεωρήσω την Ελπίδα απλά μια φωτοβολίδα...αν ξανακατεβάσει κάτι εστω και αρχές Μαρτίου θα θεωρήσω το φετινό Χειμώνα πολύ δυνατό...

Ε όχι και φωτοβολίδα η Ελπίδα! 1 μήνα τρομερής κυκλοφορίας είχαμε με πολύ κρυο. Θα μπορούσαμε να έχουμε 3 ελπίδες αυτό διάστημα αλλά θα μπορούσε και να έχει χαθεί η ελπίδα που την πετύχανε στο Τσακ Μα την αναδίπλωση. Αν έφευγε κ αυτή ανατολικά τώρα θα κλαίγαμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν συγκρίνουμε τον μεσο ορο απο το πρωινο τρεξιμο του Αμερικάνου με το 6 αρι θα νομιζει κανεις οτι μεσολάβησαν 2 μερες.Τεράστιες διαφορες,παμε γερα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν κοιτάξεις τα βουνά της Εύβοιας φέτος θα καταλάβεις ότι ο χειμώνας που ζήσαμε κ ζούμε χαρακτηρίζεται βαρύς! Πολύ χιόνι πάνω από τα 1000μ… παρα πολύ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Να αυτά δεν μπορώ ...  

 

Ουτε κι εγω Μητσε να πω την αμαρτια μου.....και το μπακντορισιο πιο κατω επισης....αυτα δεν θελω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βουτια απο 23/2 τα μελη των ανσαμπλς....αν εδραιωθει αυτο το σημα τις επομενες 2-3 μερες, μπαινουμε σε πολυημερες υπερωριες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσοπροθεσμη και νέα πρόβλεψη....

Εναρμόνιση....τρομερές αλλαγές στον βόρειο πόλο τα μαθηματικά μοντέλα αδύνατοΎν να αποτυπώσουν  πέρα των 100ωρων τι θα γίνει.... Θα ειναι σάν νά  μπαίνει η άνοιξη...Τα κοντομανικα και αντιηλιακα ήδη ξεκινάνε να πουλιούνται στα σούπερ μάρκετ.... πάταγο θα κάνουν...!

Screenshot_2022-02-14-12-57-59-654.jpg

gens-0-1-216(3).png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπημενα μου γατακια,ανοιξοκαλωσορισακηδες.Τα ειπαμε χθες οτι κυριακη τα μοντελα τα πινουν.Παμεγερα,παμενατοφερουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ!!!!!ΠΙΟ ΒΟΡΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ..ΤΑ ΑΝΣΜΠΛ ΜΑΣ ΒΑΛΑΝ ΦΩΤΙΑ

Επιτέλους φάνηκε η Άνοιξη....   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αγαπημενα μου γατακια,ανοιξοκαλωσορισακηδες.Τα ειπαμε χθες οτι κυριακη τα μοντελα τα πινουν.Παμεγερα,παμενατοφερουμε

Αντε να παμε στους αγρούς να μαζέψουμε ανεμώνες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Beach-snow NG said:

Λονδρεζε γειτονα, σε βλεπω να ψαχνεις εισιτηρια!!!

Υο!!! μα, τα εχω κλεισει ηδη, 24 βραδυ ειμαι Ελ. Βελ. χα!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εβρος

Diagramme GEFS

κωνσταντινουπολη..

Diagramme GEFS

αττικη

Diagramme GEFS

της θεσσαλονικης απουσιαζουν  ...............................................για ευνοητους λογους😂

υ.γ.,,,,φτου  ...δεν ειδα το απο πανω......🙂

Επεξεργάστηκε από TOUAREG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...