Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

και το 12αρι δεν ηταν καλο δυσκολα ειμαστε παλι!

Νταξει θα φανεί στο ναουκαστ η κατανομή του υετου βασικά! Και προχθές που μας έταζαν 35μμ έπεσαν τα μισά εδώ. Επισης η αισιοδοξία του Αρναούτογλου μου δίνει κάποιες ελπίδες.

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελπιζω να ειναι ακυρο βαση διαταξης το κυριο...πρεπει αμεσα απο αυριο να κλεισει η ιβηρικη και η γαλλια μην σου πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και σε αυτή τη διάταξη μόνο ουκμό και Τζεμ σταθερά πάνε με μικρες .μετατοπισεις ΟΧΙ Τζιφός και πάιος εκκρεμές τραγελαφοι🆘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ανασα!!!...ακυρο προς το παρων το κυριο του τζιφου και γενικα βελτιωση στην διαταξη απο τον τζιφο,εχθρος μεγας αυτη την φορα η γαλλια και για να βγει εκτος πρεπει να βοηθησει η ισπανια με αν οχι εμποδισμο ξεκαθαρο τουλαχιστον ανεβασμενα γεωδυναμικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φαινεται κατι ενδιαφερον μετα τις 8μαρτ για κεντρικη μακεδονια και γυρω λογικα εφοσον υ φυση δρα ισορροπιστικα η κεντρικη μακεδονια εχει ελειψη υετου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

φαινεται κατι ενδιαφερον μετα τις 8μαρτ για κεντρικη μακεδονια και γυρω λογικα εφοσον υ φυση δρα ισορροπιστικα η κεντρικη μακεδονια εχει ελειψη υετου

μακαρι φιλε μου πολυ πικρα για ολους μας στην κεντρικη μακεδονια.οντος καλα το πανε τα μοντελα κλεινουν απο την μια την πορτα της δυτικης ευρωπης που θα ηταν οτι χειροτερο ανατολικα δεν παιζει πιστευω με τετοια κυκλοφορια και τετοιους εμποδισμους οποτε καπου δυτικα μας με καποιο τροπο απ ευθειας?με αναδιπλωση?με συγκρουση ψυχους και ζεστης?με κατι αλλο? παντως αφορα εμας και ιταλια το θεμα ,προς τα εκει το παει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκουπιδαιος χθες και σήμερα...

Τα άλλα και αυτά πολλές μετατοπίσεις σε σχέση με χθές ο Ιάπωνας έχει την ελάχιστη σε σχέση με το χθεσινό τρέξιμο.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΛΉ ΑΝΗΞΙ❗☀️🌡️

ECM0-216(1).GIF

ECM0-192(1).GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι όπως στήνονται οι εμποδισμοί η βόρεια χώρα έχει το προβάδισμα για τη συνέχεια και όλα θα εξαρτηθούν από την ποιότητα του ψύχους λόγω εποχής για τα πεδινά. 

Ωστόσο οι προσήνεμοι συνεχίζουμε να ρίχνουμε ματιές. To trailer το είχα βγάλει τις προάλλες, πάρτε και το logo. 

Ο ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΣ.png

Και το trailer: 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ασχολούμαι τοσο. Αλλα μια ματια σε μ.ο , μου λέει οτι το 10-15 θα ειναι η τελευταία σοβαρη περίοδος απο αποψη ψύχους. 

Μετα οτι και να κατεβασει, λογω εποχης θα σβηνει.  Ας εχουμε υετοφορα άνοιξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φαινεται να αντεχει η ιβηρικη ,αυτο κραταω μεχρι στιγμης απο τα πρωινα,εαν ηταν να γινει κατι σε στυλ μπιστ οφ δε ιστ πιστευω θα αρχιζε να φαινεται γιατι θα ηταν πολυ ορμητικο οποτε μαλλον παλι παμε για κεντραρισμα ετσι οπως στηνεται η ιστορια στα ιδια μερη με τωρα.ζητουμενο μεγαλο πλεον θα ειναι το ψυχος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Δεν ασχολούμαι τοσο. Αλλα μια ματια σε μ.ο , μου λέει οτι το 10-15 θα ειναι η τελευταία σοβαρη περίοδος απο αποψη ψύχους. 

Μετα οτι και να κατεβασει, λογω εποχης θα σβηνει.  Ας εχουμε υετοφορα άνοιξη

Μετα τις 8,αρκετες πιθανοτητες για προσηνεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ας ελπισουμε αυτο  το "παραλληλο" συμπαν των εμποδισμων που ξεκινησε εδω και μερες και απ οτι φαινεται θα συνεχιστει και ετσι θα κλεισει η φετινη σεζον να ειναι προμηνυμα για 100% κυκλοφορια του χρονου πρωτα ο θεος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Εντυπωσιακός χάρτης με την Ελλάδα πιο κρύα από...τη Λαπωνία 

Ισως το Σαππορο της Μεσογειου δεν εχει πει την τελευταια του κουβεντα ακομα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

απο 8 και μετά.........

2steps_photoIdeas_mirror_glass_balls_001.jpg

λες μεχρι απριλιο?...ρε μπαμπη στο τελος οσες μπιλλιες κι αν ερθουν εσυ εγω και τα γιαννενα ετσι θα μεινουμε...χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Δώσε πόνο αγόρι μου.... Το αξιζεις

ανεβα αδερφε εχω τσιπουρο και εξω απο το υποστεγο τρελη χιονοστουπα

 
  •  
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...