Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, bardaris είπε:

=λοιπόν...ο ζιακόπουλος στην τελευταία του ανάρτηση νομίζω κανει λόγο για εκπλήξεις στην ΒΔ θεσσαλία...και κονιτσα αλλα δεν ξερω για γιάννενα...http://ziakopoulos.blogspot.com/2022/02/blog-post_28.html

-Σεβασμός στο UKMO και ειδικά στο τέλος του...οπου φαίνεται κατι επικό

-ΜΗΝ κουράζεστε με τις προβλέψεις  του αρναούτογλου αυριο για χιονοπτωση στην θεσσαλονίκη...δεν γ΄ραφω περισσότερα από σεβασμό στους κανόνες του forum...αντε στο ωραιοκαστρο κλπ νιφάδες....

-Δεν ειμαι αισιόδοξος και για τα ανατολικά του βερμίου οσον αφορά...την ικανοποιητική χιονόστρωση ενας στόχος οπως χιονόστρωση απλά ειναι πιο ρεαλιστικός αν και αυτος δυσκολος..

-Πειράξτε ολοι μαζί τον αντώνη και συμφωνείστε με την γκρίνια...του οτι δεν θα χιονίσει τελικά στα Γρεβενά(δεν παίζεσαι πατριώτη!οχι τπτ αλλο αποδίδει)

Το χω πιάσει το νόημα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ISIMERINOS είπε:

δεν εχω ξαναδει ποτε ανσμπλ στο ναο καστ να εχουν τετοιες αποκλισεις.... ποτε!!! Diagramme GEFS

Βαγγέλη για που είναι αυτό; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΠΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ🆘🙏⌛

συλλεκτικό.  ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΈΦΤΟΥΝ ΟΙ ΖΩΝΙΚΟΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΙ ΓΙΕΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΕΤ ΣΤΡΙΜ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΝΟΤΙΟ ΣΤΟ ΤΈΛΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ!

 

 

 

 

 

animuyx4.gif

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλή Άνοιξη παιδιά 

FB_IMG_1646073006178.jpg

Το -16 σ ελλαδικο χωρο δεν βγαινει και τοσο ευκολα ουτε εικονικα..πρωτο μακρινο σημαδι για προσηνεμη (τουλαχιστον) καταληξη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Evosmitis είπε:

Σαλονικα συνεχιζει να ειναι ενας αθλιος χειμωνας..Και πολυ υπομονη καναμε...Ας ελπισουμε γιαβτου χρονου...

κι ομως συμφωνω...!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα για να βλέπω αισιοδοξία βγάλτε χάρτες δορυφορικές εικόνες γαιοδυναμικα ανά ώρα και θέλω εκτιμήσεις  αν είναι σωστά τα μοντέλα που δεν νομίζω  εχθές χάσαμε την σύγκληση μπορεί να την βρούμε αύριο έλα γρήγορα λέω μιλάμε για λίγα χλμ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

=λοιπόν...ο ζιακόπουλος στην τελευταία του ανάρτηση νομίζω κανει λόγο για εκπλήξεις στην ΒΔ θεσσαλία...και κονιτσα αλλα δεν ξερω για γιάννενα...http://ziakopoulos.blogspot.com/2022/02/blog-post_28.html

Τετοιες προβλεψεις τις ξερουμε ηδη και εμεις...τεσπα

Οσον αφορα τα Γιαννενα η δικια μου προγνωση - εκτιμηση παντως κλειδωνει ..........100%.......... διαστηματα συννεφιας στην πολη με ασθενεις βροχες και σιγουρες ασθενεις νιφαδοπτωσεις για μικρα διαστηματα απο τα 700 - 800 μετρα στα γυρω ημιορεινα - ορεινα.

Αν υπαρχει δυναμικη στον καιρο για κατι καλυτερο καλοδεχουμενο.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγγνώμη που διακόπτω την αναζήτηση χιονιού. Καμιά ταπεινή βροχή (της προκοπής όμως) όχι ψιλόβροχα, θα έχουμε στην Αττική;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ καλα τρεξιματα σημερα κυρια και μεσοι οροι .Για αυτες τις ωρες και επειδη δεν θα βγουν ετσι οπως δειχνουν τωρα το μοναδικο σημειο που θα πρεπει να προσεχουμε ειναι η ιβηρικη και μονο αυτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Τετοιες προβλεψεις τις ξερουμε ηδη και εμεις...τεσπα

Οσον αφορα τα Γιαννενα η δικια μου προγνωση - εκτιμηση παντως κλειδωνει ..........100%.......... διαστηματα συννεφιας στην πολη με ασθενεις βροχες και σιγουρες ασθενεις νιφαδοπτωσεις για μικρα διαστηματα απο τα 700 - 800 μετρα στα γυρω ημιορεινα - ορεινα.

Αν υπαρχει δυναμικη στον καιρο για κατι καλυτερο καλοδεχουμενο.

 

θεωρώ πάντως  τα γιάννενα οπως και εμάς σαλόνικα.....αλλά και βόλο λάρισσα....τελείως ανάποδες πόλεις για πρωγνόσεις...φέτος εγινε και η Λαμία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bardaris είπε:

θεωρώ πάντως  τα γιάννενα οπως και εμάς σαλόνικα.....αλλά και βόλο λάρισσα....τελείως ανάποδες πόλεις για πρωγνόσεις...φέτος εγινε και η Λαμία....

Δεν υπαρχουν αναποδες πολεις αρκει να γνωριζει καποιος ποτε χιονιζεται καθε περιοχη ...οι χαρτες ξερουν τι δινουν απλα καποιοι περιμενουν να γινουν θαυματα εκτος χαρτων φετος δεν υπηρχε καθαρη διαταξη για πεδινο σοβαρο χιονι δυστυχως προσπαθουμε να δουμε νιφαδες με αναιμικες διαταξεις στα πεδινα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

το αικον επειμενει για αυριο και το εκανε ακομη καλυτερο..τι να πω μπορει να του αρεσει η μπουγατσα🤣

Με κιμά? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, divio είπε:

Ο Σάκης πριν λίγο στο δελτίο του έδωσε χιόνια και μέσα στη Θεσσαλονίκη για άυριο πρωί . Για να δούμε ...

Δύσκολα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Τετοιες προβλεψεις τις ξερουμε ηδη και εμεις...τεσπα

Οσον αφορα τα Γιαννενα η δικια μου προγνωση - εκτιμηση παντως κλειδωνει ..........100%.......... διαστηματα συννεφιας στην πολη με ασθενεις βροχες και σιγουρες ασθενεις νιφαδοπτωσεις για μικρα διαστηματα απο τα 700 - 800 μετρα στα γυρω ημιορεινα - ορεινα.

Αν υπαρχει δυναμικη στον καιρο για κατι καλυτερο καλοδεχουμενο.

 

Πλέον κρατάμε μικρό καλάθι Μιλτο.... Δεν ενθουσιαζομαστε όπως τις προηγούμενες φορές! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά χιονίζει και αύριο και μεθαύριο στην Νύμφη του Θερμαϊκού....προσωπικά εύχομαι και χιονοεκπλήξεις!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Πλέον κρατάμε μικρό καλάθι Μιλτο.... Δεν ενθουσιαζομαστε όπως τις προηγούμενες φορές! 

Eτσι ακριβως...ας κανει οτι θελει ο καιρος..εξαλου δεν περιμενουμε και τιποτα ενδιαφερον.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Eτσι ακριβως...ας κανει οτι θελει ο καιρος..εξαλου δεν περιμενουμε και τιποτα ενδιαφερον.

 

 

Αυριο βραδάκι να είστε έτοιμοι στα πανέμορφα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρχιζει απο αυριο το θριλερ της ιβηρικης...τοιχος στην κορσικη πρεπει να στησουμε αντε στην ιμπιζα το πολυ...βαρκελωνη ρε παιδι μου τουλαχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

αρχιζει απο αυριο το θριλερ της ιβηρικης...τοιχος στην κορσικη πρεπει να στησουμε αντε στην ιμπιζα το πολυ...βαρκελωνη ρε παιδι μου τουλαχιστον

Σιγά σιγά καναριους έφτασες 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θυμιζει το μπιστ εφ δε ιστ του 2018...με μια διαφορα σαν αφετηρια υπερ μας.Καλυτερη ιβηρικη και καλυτερο σκανδιναβικο και λιγοτερο δυνατο το μπιστ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...