Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο αρναούτογλου έδωσε χιόνια, αλλά βλέπω πολύ υψηλή θερμοκρασία σχετικά έχουμε τώρα .

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πανεμορφο το τζεμ για σκ,οπως και το ουκμο για ημιορεινα,ο τζιφος το τραβαει φουλ δυτικα και βγαζει αρκετα ζεστο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τουμπανο και για 7-8,εκελισε τελειως την πορτα του ατλαντικου και μπαινουν και τα προσηνεμα στο παιχνιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, dimitris27 said:

τουμπανο και για 7-8,εκελισε τελειως την πορτα του ατλαντικου και μπαινουν και τα προσηνεμα στο παιχνιδι

Ειναι πολυ δυτικα ο εμποδισμος για προσηνενα και δεν ακουμπάει καθολου Γαλλια αν και ολα ειναι ρευστά καθε τρεξιμο και αλλα.Κρυο βορειοανατολικα υπαρχει άφθονο παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

αρχιζει πλεον και μετα το τζεμ το 8-9 αλλα και το 5-6 να μοσχοβολαει χιονι

Τζεμ μακράν τα καλύτερα σεναρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

πανεμορφο το τζεμ για σκ,οπως και το ουκμο για ημιορεινα,ο τζιφος το τραβαει φουλ δυτικα και βγαζει αρκετα ζεστο σεναριο

Και ο μέσος όρος τού?

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Gary είπε:

ο αρναουτογλου δινει χιονι σε μενα, αλλα δεν εχω πολυ κρυο αυτη τη στιγμη

γκαρυ αυτη την στιγμη εχουμε 3-4 βαθμ. τα φαινομενα θα αρχισουν σε κανα 10ωρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρτης απο τα παλια ξεκινα απο αυριο...Τι κι αν δεν βγει το 87??Η ανοιξη δε φαινεται πουθενα...Ολα τα μοντελα εστω και με διαφορετικο τροπο το καθενα,βγαζει συνεχεις διαταραχες,με χιονια και νερα σχεδον σε ολη την χωρα..

Ας κανει και στα βορεια ενα δυνατο χιονια να βαλουμε το κερασακι στην τουρτα!!Απολαυστε καρντασια μου την αυριανη μερα...Αλλα χαλαρα...Θα χετε και αλλες μερες..😘Κιλκις,Ημαθια,Πελλα και η δυτικη Μακεδονια πανε για πανεμορφες πανλευκες εικονες!!!

Και η δυτικη Θεσσαλια!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

γκαρυ αυτη την στιγμη εχουμε 3-4 βαθμ. τα φαινομενα θα αρχισουν σε κανα 10ωρο 

θα πεσει κιαλλο η θερμοκρασια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μαρτης απο τα παλια ξεκινα απο αυριο...Τι κι αν δεν βγει το 87??Η ανοιξη δε φαινεται πουθενα...Ολα τα μοντελα εστω και με διαφορετικο τροπο το καθενα,βγαζει συνεχεις διαταραχες,με χιονια και νερα σχεδον σε ολη την χωρα..

Ας κανει και στα βορεια ενα δυνατο χιονια να βαλουμε το κερασακι στην τουρτα!!Απολαυστε καρντασια μου την αυριανη μερα...Αλλα χαλαρα...Θα χετε και αλλες μερες..😘Κιλκις,Ημαθια,Πελλα και η δυτικη Μακεδονια πανε για πανεμορφες πανλευκες εικονες!!!

Και η δυτικη Θεσσαλια!!

Ας κανει κατι και για μας κεντρικα του φτωχους και ταπεινους..απο ελλαδα ειμαστε και εμεις και ας μην μας δειχνουν οι τηλεορασεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πωπω και ο παιος φτιαχνει κατασταση σε πρωτη φαση για να δουμε το μετα! 

τελικα ξεχειλωσε ο παιος αλλα φετο δε τα πολυκαταφερνει μετα τις 96 ωρες παμε κ για ενς του να δουμε

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε έναν σχετικά κρύο και σίγουρα όχι θερμό χειμώνα, μιλώντας σε σχέση με τα τελευταία χρόνια και όχι την  δεκαετία 90 πχ, ατυχησαμε πάλι εδώ (να το πω ευγενικά) να κυνηγάμε τον υετό με το τουφέκι. Την μια φορά που είχαμε καλό υετό βλέπαμε βροχουλες μέχρι ψηλά. Και φτάσαμε Μάρτη να παλεύουμε ακόμα να εξιλεωθουμε. Έχω καιρό που στο φετινό μας δράμα συμβιβάζομαι χαλαρά και με μια τίμια πετσουλα. Τα καλά, τα ορθόδοξα κτλ χαχα, τα αφήνουμε πάλι για του χρόνου, καλά να είμαστε. Προοπτική από Τζεμ ουκμο εξαιρετική, αλλά μακρινή ακόμα. Άντε πάμε για τις τελευταίες προσπάθειες, αφού φαίνεται πως μπορούμε να ελπίζουμε ακόμα.

Για τα τωρινά προβλέπεται εξαιρετική χιονοκαιρια σίγουρα για Δυτ. Μακεδονία, Νάουσα, Βέροια. Για τα δικά μας, Επταπύργιο θα κυνηγήσω ίσως καμιά νιφαδα το πρωί πριν την δουλειά, ίσως και αύριο το βράδυ με νέα υποτροπή (?) αλλά δε γίνεται να ασχοληθώ και παραπάνω με αυτό γιατί και δύσκολο/άγνωστο είναι κ είμαστε στο ναουκαστ ήδη και θα περιμένω να δω τι γίνεται στην Χαλκηδόνα όπου θα είμαι και δεν έχω ιδέα για τα μυστήρια καιρικά της. Από όσο καταλαβαίνω από εδώ μέσα είναι πιο ζορικη και από την μοναδική ανεπανάληπτη Σαλονικαρα μας🤪.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνθισαν οι αμυγδαλιές, οι μέλισσες ζουζουνιζουν, τα λιβάδια πρασινίζουν, οι πεταλουδίτσες πετάνε και ο Κόγκας βρυχάται. Γιατί ο Κόγκας ξέρει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

=λοιπόν...ο ζιακόπουλος στην τελευταία του ανάρτηση νομίζω κανει λόγο για εκπλήξεις στην ΒΔ θεσσαλία...και κονιτσα αλλα δεν ξερω για γιάννενα...http://ziakopoulos.blogspot.com/2022/02/blog-post_28.html

-Σεβασμός στο UKMO και ειδικά στο τέλος του...οπου φαίνεται κατι επικό

-ΜΗΝ κουράζεστε με τις προβλέψεις  του αρναούτογλου αυριο για χιονοπτωση στην θεσσαλονίκη...δεν γ΄ραφω περισσότερα από σεβασμό στους κανόνες του forum...αντε στο ωραιοκαστρο κλπ νιφάδες....

-Δεν ειμαι αισιόδοξος και για τα ανατολικά του βερμίου οσον αφορά...την ικανοποιητική χιονόστρωση ενας στόχος οπως χιονόστρωση απλά ειναι πιο ρεαλιστικός αν και αυτος δυσκολος..

-Πειράξτε ολοι μαζί τον αντώνη και συμφωνείστε με την γκρίνια...του οτι δεν θα χιονίσει τελικά στα Γρεβενά(δεν παίζεσαι πατριώτη!οχι τπτ αλλο αποδίδει)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...