Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημερα φιλαρακια!!!Αιθριος καιρος και 16.5 βαθμοι στην Καλλιθεα...!Ομορφο πρωινο...Περπατημα για καμια ωριτσα και επιστροφη στο σπιτι...Νοιωθω ακομα λιγο κουρασμενος για τρεξιμο..Δοξα τον θεο απο χθες και επισημα ο κορονοιος αποτελει παρελθον!!Κολλησε η συζυγος βεβαια..Κολλησα και τον αδερφο μου,την γυναικα του οσο δεν ειχα συμπτωματα και δεν το γνωριζα οτι εχω covid.Θελει προσοχη αυτη η μακακια...Ευτυχως ολοι ειναι καλα!!Για οσους δεν τον εχουν περασει απλα μην τον υποτιματε..Υπηρχαν μερες που ουτε ποτηρι με νερο δε μπορουσα να σηκωσω...Χωρις καμια υπερβολη!!

Παμε στα δικα μας τωρα...Ωραιο σκ για πολλους ερχεται αλλα οχι για ολους..Για μας εδω κατω...Ζητω το μπανιστηρι!!🤣

Ο Θερμαικος το βραδυ παλαβωσε...Τρομερα κεραυνιδια δυτικα της θεσσαλονικης...Και μιας και ο λογος,δειτε και μονοι σας..

280442862_536550801259457_1508640377439598558_n.jpg

280424403_536550794592791_3808603825172739774_n.jpg

Καλα φαινομενα σε ολους και καλο ματι στους φτωχους συγγενεις σαν και του λογου μου..😎

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αλλες δυο ληψεις απο την ηλεκτρικη δραστηριοτητα χθες το βραδυ στη Θεσσαλονικη!!!Επειδη παρακολουθουσα την δορυφορικη,πραγματικα μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα ο Θερμαικος πηρε φωτια!!!Βεβαια οσο γρηγορα ξεκινησε η φαση αλλο τοσο ξαφνικα τελειωσε..Αλλα το θεαμα ηταν εντυπωσιακο περιξ του Θερμαικου!!

280505659_3069025493350400_771096917284134630_n.jpg

280661772_3069025450017071_993887655842679293_n.jpg

Γιαννενα..Χθες αργα το απογευμα..

image.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πήραμε μια μικρή τζούρα μέσα στην νύχτα 1+ χιλιοστά με ωραίο θέαμα από ηλεκτρικά προς τα βόρεια. Σήμερα να δούμε που θα είναι πολύ πιο δυνατή μέρα. Επιτέλους οι αστάθειες ξεκίνησαν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε παιδιά κάποιος από Βόλο να επιβεβαιώσει αν οι δύο σταθμοί πηγαίνουν σωστά; Ο ένας στο λιμάνι δείχνει 21 και ο άλλος στον περιφερειακό 26. Το θερμόμετρο που έχω σπίτι μου (Νέα Ιωνία) δείχνει 26, ενώ το ρολόι στο λιμάνι συμφωνεί με τον άλλον σταθμό στους 21. Οπότε παίζει και οι δύο σταθμοί να είναι σωστοί και πράγματι να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά στην Τ όσο απομακρύνεσαι απ' τη θάλασσα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή αρχή! Αν και δεν έχουμε κατάλληλο ρεύμα εδώ, είναι οι πρώτες μεσημεριανές αναπτύξεις της θερινής περιόδου. Καλά θα πάει η δυτική Θεσσαλία σήμερα.

IMG_20220514_140625.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, yiannis_volos είπε:

Βρε παιδιά κάποιος από Βόλο να επιβεβαιώσει αν οι δύο σταθμοί πηγαίνουν σωστά; Ο ένας στο λιμάνι δείχνει 21 και ο άλλος στον περιφερειακό 26. Το θερμόμετρο που έχω σπίτι μου (Νέα Ιωνία) δείχνει 26, ενώ το ρολόι στο λιμάνι συμφωνεί με τον άλλον σταθμό στους 21. Οπότε παίζει και οι δύο σταθμοί να είναι σωστοί και πράγματι να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά στην Τ όσο απομακρύνεσαι απ' τη θάλασσα;

Είχα κάνει μια έρευνα για αυτόν που περιγράφεις και μοιάζουν ύποπτα υψηλά τα νούμερα τα τελευταία 3 χρόνια τουλάχιστον και μάλιστα με αυξανόμενο ρυθμό...γενικά έχω σταμπαρει τουλάχιστον 3-4 σταθμούς με ύποπτες Τ από ΕΑΑ... βέβαια δεν αποκλείεται να υπάρχει διαφορά λόγω θαλάσσιας αύρας αλλά όχι τόσο μεγάλη, τουλάχιστον παλιότερα δεν συνέβαινε τοσο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απορώ γιατί όλοι λατρεύετε τις καταιγίδες; Εγώ τις απεχθάνομαι! Από εκεί και πέρα στην Πολίχνη 12-27 θερμοκρασιακή διακύμανση σήμερα με συννεφιά τώρα (το πάει για δυνατή καταιγίδα).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νέα Φιλοθέη τώρα....προσπαθεί η αστάθεια σήμερα, αλλά δεν μπορεί προς ώρας, μιας και ο αέρας είναι ανασταλτικός παράγοντας!!

IMG_20220514_150650.jpg

IMG_20220514_150642.jpg

IMG_20220514_150955.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σιγα σιγα γενικευεται η κατασταση στη Μακεδονια..Για την ωρα η δυτικη Μακεδονια και η Κεντρικη εχουν τον πρωτο λογο..Και η Ηπειρος αλλα και η Θεσσαλια θα μπουν στο παιχνιδι..Εχει καλη δυναμικη η μερα!!

Ναουσα τωρα..Φοβερη βροχοκουρτινα...

index.jpeg

Μελτη Φλωρινα..

melitiflorinascam.jpg

Φλωρινα..

florina (2).png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...