Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Kαι Ηγουμενίτσα τα ίδια χάλια... Κολλάμε ολοκληροι

Περιμένω με ανυπομονησία να ανέβω σε ένα μήνα στο νησί ....χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Περιμένω με ανυπομονησία να ανέβω σε ένα μήνα στο νησί ....χαχαχαχαχαχα

Ωχχχχ, καλα μας ξεμπερδέματα.....ξέρω και τα 47 μηνύματα που θα διαβάζουμε καθημερινά για την υγρασία....κκαλή μας υπομονή.....χαχαχαχαχα.....

Σε λίγο μπαλκονάτος για τα καιρικά!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μμμμμ, έβαλε ωραιο βορια και δυναμωνει....ωραια υποδοχη στο μπαλκονάκι του κολυμβητηρίου.....

21,7οC η ελαχιστη Τ και κοντα στους 30οC τώρα....μπαίνουμε σε φαση μελτεμιου....Καλή Κυριακη σε ολους και Μιχαήλ περαστικα αδελφε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και παλι σε ολα τα παιδια..Εξαιρετικα ενδιαφερουσα η χθεσινη μερα...Η καταιγιδα που ξεκινησε μεταξυ Κοζανης και Λαρισας,καταφερε να επιβιωσει μεχρι το κεντρο της Αθηνας!!!Πραγματικα σπανιο..Δεν ξερω ποτε ειχε ξανασυμβει κατι αναλογο...Αφου επηρεασε,Λαρισα,Μαγνησια,Φθιωτιδα,τμημα της Βοιωτιας..Εισηλθε στον Ευβοικο και εφτασε μεχρι την Χαλκιδα..Χαλαζοπτωσεις,συνεχη ηλεκτρικα και κατα τοπους πολυ νερο...Εν τελει οι λαμψεις που αρχισαν γυρω στις 21:00 να ειναι ορατες και στην Αθηνα,εδειξαν τον δρομο για το τι θα ακολουθουσε...

Η καταιγιδα λοιπον επιβιωσε..Πολλα τα ηλεκτρικα και στην Αττικη αλλα εδω Καλλιθεα ισα που βραχηκαν οι δρομοι..7η φορα απο τις 18 Μαη που βλεπω καταιγιδα αλλα πραγματικα ραγδαιοτητα σοβαρη εχω να δω απο την 1η του Φλεβαρη!!Δε μας θελει εδω στα κεντρονοτια με τιποτα...Αλλα συνεχιζουμε..Εχει ο καιρος γυρισματα..Κυριολεκτικα και μεταφορικα..

Ηδη 34.8 βαθμοι..Επεσε καπως η υγρασια αλλα εξω δεν καθεσαι..Ιδρωνεις ακομα και αν δεν κανεις τιποτα!!

Και μια ακομα τρομερη ληψη απο τις χθεσινες υπεροχες αναπτυξεις απο την Νεα ζιχνη Σερρων...!!!Δεος απλα!!Η φυση και ο καιρος οταν θελουν ζωγραφιζουν!!

290046793_2257304334432752_1437343368950326562_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικα ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΟ το χθεσινο....οπως τα λες Σακαρε...και βραδινες ωρες κιολας, που να βρει ενεργεια να ανατροφοδοτηθει χωρις το Βρωμιαρη...

Κι ομως, οχι μονο εζησε μεχρι Κουλα και μας εβρεξε αλλα υστερα τραβηξε μεχρι και Κυκλαδες...

32,2 αυτη τη στιγμη, μεγαλη διαφορα απο τα 230 μετρα του Ζωγραφου οπου εχει μολις 30,3...

ΒΒΔ μετριος και καθολου δυσφορια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέβεζα η χειρότερη μέρα μέχρι την επόμενη βέβαια αφού δεν έχει υπάρξει κάποια με μεγαλύτερη αίσθηση δυσφορίας...παλι 23 ελάχιστη με 98 υγρασία, και τώρα το εντυπωσιακό 30 με 74 υγρασία στον σταθμό μου, και αίσθηση 36.1...πραγματικα πολύ κακος θερμοκρασιακά Ιούνιος για την περιοχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, στους 20 βαθμούς η ελάχιστη σήμερα το πρωί στον Αλμυρό, στους 30 τώρα.

Μεγάλες ζημιές προκλήθηκαν από την χθεσινή καταιγίδα...

1973888651_--almyros.gr-005.thumb.jpg.78c6037b7a2c20ea0635a4cc8f434c11.jpg

https://www.almyros.gr/2022/06/25/mpoyrini-me-sfodro-aera-ston-almyro-zimies-k-diakopes-reymatos/

https://almyrospress.gr/almyros-kataigida-me-ischyri-vrochoptosi-efere-megales-katastrofes/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλαμάτα ΕΜΥ 37 τώρα και μέγιστη Ελλάδας ως τώρα.

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Μεσσήνιος είπε:

ΒΔ καταβάτης κάνει τη διαφορά αυτή τη στιγμή Καλαμάτα..

Έχουν πέσει οι σταθμοί του ΕΑΑ από το πρωί. Ότι βλέπουμε για Καλαμάτα είναι κυρίως από ΕΜΥ που δείχνει μέγιστη Ελλάδας αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33.3℃ Χρυσούπολη Περιστερίου.....

@[weathermaniac] μικρός να δεις εγώ ζαλαδά μια φορά.... είχα ξυπνήσει από όνειρο και νόμιζα πως ακόμη ονειρεύομουν... τοιχο τοιχο πήγαινα κι ούτε τη φωνή μου καλά καλά δεν άκουγα.. ότι χειρότερο έχω περάσει ποτέ... περαστικά κι ολα καλά να πάνε πάλι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38.1 ο Μυστράς ΕΑΑ μέγιστη Ελλάδας !!!

Ευτυχώς υπάρχει ο σταθμός και στο weatherlink και τον βλέπουμε από κει τώρα που έχει πέσει το site του ΕΑΑ!!!

 

384953393_Screenshot2022-06-26at3_42_38PM.thumb.png.de6529a2577a4b535a03456ae66a5b49.png

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37.8 o Davis της Καλαμάτας στο Weatherlink!

 

 

565314852_Screenshot2022-06-26at3_45_30PM.thumb.png.8a54cbb0fb39c3d60b086ae8aaf58a83.png

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

33.3℃ Χρυσούπολη Περιστερίου.....

@[weathermaniac] μικρός να δεις εγώ ζαλαδά μια φορά.... είχα ξυπνήσει από όνειρο και νόμιζα πως ακόμη ονειρεύομουν... τοιχο τοιχο πήγαινα κι ούτε τη φωνή μου καλά καλά δεν άκουγα.. ότι χειρότερο έχω περάσει ποτέ... περαστικά κι ολα καλά να πάνε πάλι!!

Ευχαριστώ, επέστρεψα! Είμαι αρκετά καλά σήμερα. Μεγάλη ταλαιπωρία στο νοσοκομείο βέβαια, 8 το πρωί πήγα για ύπνο εν τέλη 11.30 σηκώθηκα χαχα. Ναι άσε οι ζαλάδες ότι χειρότερο φίλε! Εγώ έχω θέμα και με τον αυχένα που προκαλεί τρομακτικές χάλασε, αλλά μόνο σε συγκεκριμένες δράσεις σώματος...

 

πάμε στα καιρικά, εδώ μια αδιάφορη νέα με λίγες αναπτύξεις στα βουνά. Είχαμε κάποιες πτώσεις δέντρων, αλλά όχι τον χαμό από αέρα που είχε ο ... Αλμυρός ο οποίος έχει την τιμητική του 

.

κατά τα άλλα, ενημερώθηκα απ' φίλη για ανεμοστροβιλο στον θολό Σερρών, αφού πέρασε πάνω από το σπίτι των παππούδων της.. πλέον έχουν τρύπα στο ταβάνι, ενώ ξεριζώθηκαν ότι δέντρα υπήρχαν.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Έχουν πέσει γ@μ@το οι σταθμοί του ΕΑΑ από το πρωί. Ότι βλέπουμε για Καλαμάτα είναι κυρίως από ΕΜΥ που δείχνει μέγιστη Ελλάδας αυτή τη στιγμή.

Καλαμάτα μπορείς να βλέπεις και από εδώ Davis vantage pro fan aspirated σε οροφή κτιρίου. 

http://www.weather-messinia.gr/weather/

http://kalamata.meteoclub.gr/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαλαμίνα ΕΑΑ 37.2 μέγιστη Αττικής αυτή τη στιγμή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...