Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, geornik είπε:

Ελπίζω να μην βρέξει κέντρο τουλάχιστον μέχρι τις 5:30...δεν έχω και ομπρέλα να φυγω από το γραφείο...

Ε πάρε μια ομπρέλα ρε συ από εκεί εξω!!!! Κέντρο είσαι βρε!! Έλεος δλδ. Χαχα!!! Εδώ σταμάτησε πάντως. Πρέπει να έριξε πάνω από 30μμ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αύριο εκεί, σήμερα είναι τα προεόρτια έτσι και αλλιώς

Θεσσαλονικη πως το βλέπεις? Από προχθές έχουν φάει καταιγίδα σχεδόν όλοι τριγύρω και εδώ απολύτως τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Θεσσαλονικη πως το βλέπεις? Από προχθές έχουν φάει καταιγίδα σχεδόν όλοι τριγύρω και εδώ απολύτως τιποτα

Για την ώρα έχει καταναλωθεί το cape, αναμονή για το βράδυ σε εσάς. Εδώ άρχισαν μπουμπουνήτά και αντιχαλαζικα.

IMG_20220822_154500.jpg

 

Αγριευει.

 

 

IMG_20220822_155810.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά από τις πιο δυνατές καταιγίδες που έχω ζήσει στο Κρυονέρι παρότι όπως έγραψα το επίκεντρο ήταν σίγουρα λίγο νοτιότερα από εμάς  . Για αρκετή ώρα "το σκεφτόταν" αν θα κινηθεί βορειότερα ή ανατολικά και έριχνε κουβάδες .Από πλευράς ηλεκτρικών ήταν ήπια τα πράγματα. Τώρα μόλις έκοψε .Αν έχει λιγότερα από 30mm το βροχόμετρο θα ψάξω να βρω που έχει διαρροή. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

πολυ οριακο αυτο του υμηττου... με το ζορι θα πιασει εντος λεκανοπεδιου. 

Εγώ που είμαι ???

Εκτως λεκανοπεδίου ????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

12mm ....21 βαθμοί...κόβει 

Μία χαρά ο κεντροβοριος  Υμηττός!! καί έχουμε μέρες μπροστά μας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ίδια και τα ίδια. Όσο η καταιγίδα ήταν προς Μενίδι, δεν κινούνταν νότια για να πιάσει και κεντρικό λεκανοπέδιο ούτε για δείγμα. Όταν όμως έφτασε στα βπ, έστριψε καρφί νότια για να φτάσει έως Ζωγράφου και ίσα να μας αφήσει 5 ψιχάλες. Πιο για τον ...τσο αστάθεια πεθαίνεις. 

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

πολυ οριακο αυτο του υμηττου... με το ζορι θα πιασει εντος λεκανοπεδιου. 

Συντοπίτη μήν μπερδεύεις περιοχές κοντά στο βουνό με λεκανοπέδιο!! απλά δεν έφτασε πιο νότια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστικά τώρα .....

Πάλι έγραψα λιγότερα χιλιοστά από τους γειτονικούς σταθμούς ....το ίδιο πράγμα κάθε φορά που έχω βροχοθυελλα 

IMG_20220822_160037.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γέρακα τρελή ραγδαιοτητα αλλά πρέπει να χάνει λίγο το βροχόμετρο μου, δεν είμαι εκεί βέβαια να το φτιάξω, 9mm ήδη με τον σταθμό μου ενώ ΕΑΑ έχει γράψει 8.8 στις 15:50

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...