Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια κεντρικομακεδόνες πλην σαλονικέων και χαλκιδικαίων που απολαμβανουν πάρτυ ο βραδυνος στροβιλισμός του χαμηλού προς τα εμάς...λετε να μας δωσει κατι καλο?....εγώ με τα λίγα που ξέρω θα ελεγα οτι ανατολικά του βερμιου και η Κατερινη οπως και βορεια της Λάρισσας μπορουν να έχουν εκπληξεις!...ο πατριωτης γρεβενιώτης τι λεει?

 

υ.γ. για την ωρα μαζευουμε λουλουδια στο Ανω βόιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλιος σε Μενιδι (πριν λίγο) και Νεα Ιωνία οπου βρίσκομαι τωρα. 

ΦΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παιδια κεντρικομακεδόνες πλην σαλονικέων και χαλκιδικαίων που απολαμβανουν πάρτυ ο βραδυνος στροβιλισμός του χαμηλού προς τα εμάς...λετε να μας δωσει κατι καλο?....εγώ με τα λίγα που ξέρω θα ελεγα οτι ανατολικά του βερμιου και η Κατερινη οπως και βορεια της Λάρισσας μπορουν να έχουν εκπληξεις!...ο πατριωτης γρεβενιώτης τι λεει?

 

υ.γ. για την ωρα μαζευουμε λουλουδια στο Ανω βόιο

Παραθαλάσσιες περιοχές του κεντροβόρειου Αιγαίου τον 1ο λόγο και πιο τοπικές και εξασθενημένες στα ενδότερα ηπειρωτικά για το βράδυ. Πάντως παρατηρώ μια ενίσχυση τα τελευταία λεπτά του μετώπου. 

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει σηκώσει καλό αέρα εδώ και ώρα με την Τ κάτω των 30. Δεν μπορώ να πω ότι με χαλάει και πολύ και αυτό, προκειμένου να είχαμε 40αρια. Βέβαια θα ήθελα να δω και λίγο νεράκι αλλά εντάξει, εδώ είχαμε και το έπος τις προάλλες οπότε και να βγει μουφάρα η κακοκαιρία για εδώ όπως φαίνεται, οκ δεν τρελένομαι και τόσο.

Πάντως αν παρατηρήσετε το estofex έχει δώσει ένα μήνυμα ως προς το τι έχουμε πάρει εδώ μέχρι στιγμής 🤣

showforecast.cgi?lightningmap=yes&fcstfile=2022082506_202208231956_2_stormforecast.xml

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο φετινος Αυγουστος ειναι ηδη ο πιο υετοφορος Αυγουστος τοσο για την Καλλιθεα οσο και για το γκαζι..Ουτε κατα προσεγγιση δεν ειχαν ξαναπεσει 47mm και 60mm αντιστοιχα..Και εχουμε μερες ακομα..Επισης ειναι ο δευτερος πιο υετοφορος μηνας του ετους μετα τον γεναρη..Ειχα βαλει ταβανι τα 50mm αλλα μαλλον παμε για τα διπλασια μεχρι την Παρασκευη..

Αθηνα εν μεσω καταιγιδας!!

kakokairia vroxes.jpg

76141a46dc9baaffaf0de3fdb86f41ef_XL.jpg

Λιβαδι θεσσαλονικης..

300161981_10159953798470340_4283560854002124347_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

0.2/5 και το φιάσκο συνεχίζεται για εδώ..

παιζει να ειναι απο τις λιγες φορες που ειμαι χαρουμενος που κατεβηκα για ενα 48ωρο Αθηνα. 
Αυριο που θα ειμαι Βολο το καλο που του θελω ειναι να ξεκινησουν τα φαινομενα 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μυκονος!!Αδιανοητο για Αυγουστο!!

300476215_758824945474438_6786467196705597983_n.jpg

300374437_758824992141100_1812853266869794199_n.jpg

Εκανε εναν ομβρο προσκαιρο και αισιως 25mm για σημερα..Παντως ο Αττικος ουρανος ξαναμαζευει...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, oldboy332 είπε:

Μολις γυρισα σπιτι .51mm στο Κρυονέρι

Η καλύτερη επιδοση των τελευταιων χρονων ε;;;Λογικό,ελειπες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29.2mm storm total κέντρο Γλυφάδας (χθές-σήμερα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες και σήμερα ένα περασματάκι το 'κανε στο Πύργο..... και βρέχει ακόμα.....

6 mm έχει βάλει ο σταθμός εντός της πόλης και πάνω από 15 mm storm total.... μόλις τώρα κατέγγραψε υετό κι ο σταθμός στο Τραγανό... 0.2 mm...

... μόλις 0.2 mm σήμερα, κατάφερε να γράψει ο σταθμός της Μαγούλας στην Ωλένη.. 1.6 mm storm total με τα χθεσινά......

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πήραμε την εκδίκηση μας σήμερα με μια 10λεπτη μεσημεριανή μπόρα και κοντά 7 χιλ.την ώρα που τα ορεινά έχουν..0. Ότι να ναι κυριολεκτικά απ' αυτό το ερμαφρόδιτο μέτωπο που βαράει όπου γουστάρει. Το σημαντικό είναι ότι βραχηκανε περιοχές που χαν μήνες. Τη δροσιά που μ ενδιαφέρει προσωπικά την έχουμε και την είχαμε μπόλικη εδώ αυτό το καλοκαίρι, η δροσιά ήταν ο κανόνας αυτό το τρίμηνο και όχι η ζέστη. Πάντα τέτοια.

Επεξεργάστηκε από chrisk7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Η καλύτερη επιδοση των τελευταιων χρονων ε;;;Λογικό,ελειπες...

Δεν θυμάμαι πότε ακριβώς έχει ξαναρίξει 50αρα αλλά πρέπει να ξαναέλειπα 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...