Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oλη μέρα με κοντομανικο 3 Νοέμβρη δεν το λες και πολύ φυσιολογικό....27 μέγιστη εδώ με εκνευριστικη άπνοια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακούστε και αυτό σήμερα σε μια μέρα με λιακάδα στην Κέρκυρα .....

Ελάχιστη υγρασία 87% το μεσημέρι και μέγιστη 99% τα ξημερώματα με πυκνή ομίχλη μέχρι τις 9-10 το πρωί......

Θλιβερό ανθυγιεινο κλίμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Κερκυρα σημερα το πρωι..Ομιχλη σκεπασε μεγαλο μερος του νησιου!!

aerodromio-kerkira-960x600.jpg

omixli_kerkira41667459818.jpg

D4338090-0EF0-451C-89B7-FD9B09AAED75-533x400.jpeg

AC9A34DA-3F7E-4961-8427-E3DD8F94FCB6-scaled.jpeg

Φρίκη ...αυτό μου είπαν σήμερα οι δικοί μου...υδρωνες με την παραμικρή κίνηση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ακούστε και αυτό σήμερα σε μια μέρα με λιακάδα στην Κέρκυρα .....

Ελάχιστη υγρασία 87% το μεσημέρι και μέγιστη 99% τα ξημερώματα με πυκνή ομίχλη μέχρι τις 9-10 το πρωί......

Θλιβερό ανθυγιεινο κλίμα 

Με τι θερμοκρασία όμως?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Ρε παιδιά θα τρελαθώ... Τα νεύρα μου... Μόλις είδα βίντεο από μπιτσομπαρο στην Ηγουμενίτσα... Ακομη ανοιχτό και πάει και κόσμος... Και μικρά παιδάκια... Καλά ανώμαλοι είναι? Το απολαμβάνουν? Δεν προβληματιζονται? Δεν αηδιαζουν? 

Στείλε στοιχεία inbox να στείλω μερικά "παιδιά" στο σημείο για νουθεσία.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω για σας αλλά για εμένα η ομίχλη συγκαταλέγεται στα αγαπημένα μου καιρικά φαινόμενα. Τώρα τα περί υγιεινού/ανθυγιεινού κλίματος νομίζω ότι αφορούν τους μη καιρόφιλους και μόνο. Γτ αν ανοίξουμε τέτοιο θέμα, θα καταλήξουμε στο ότι τα 8/10 της χώρας έχουν ανθυγιεινό κλίμα.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Αττική σήμερα πρέπει να έσπασε ρεκόρ δεκαετιών για Νοέμβριο

28.9 Αυλώνας Davis WeatherLink

28.6 ΣΚΑ ΕΑΑ

28.4 Φιλοθέη Davis WeatherLink

27.7 Μαλακάσα ΕΑΑ.

Υπενθυμίζω οτι το ρεκόρ όλων των εποχών για Νοέμβριο στην Αττική είναι 30.5 στο Θησείο από το 1895! Ενώ η δεύτερη υψηλότερη Τ Νοεμβρίου που βρίσκω για Αττική είναι οι 28.0 πάλι στο Θησείο το 2012!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Η Αττική σήμερα πρέπει να έσπασε ρεκόρ δεκαετιών για Νοέμβριο

28.9 Αυλώνας Davis WeatherLink

28.6 ΣΚΑ ΕΑΑ

28.4 Φιλοθέη Davis WeatherLink

27.7 Μαλακάσα ΕΑΑ.

Υπενθυμίζω οτι το ρεκόρ όλων των εποχών για Νοέμβριο στην Αττική είναι 30.5 στο Θησείο από το 1895! Ενώ η δεύτερη υψηλότερη Τ Νοεμβρίου που βρίσκω για Αττική είναι οι 28.0 πάλι στο Θησείο το 2012!

Αστο βρε με τα θερμα "ρεκορ",το παλευεις ολο το καλοκαιρι και δε σου βγαινει.Αστο το ρημάδι.Θες να βάλω εναν davis διπλα στο ενεργειακο τζακι τον χειμωνα,να "γλυφει" τζαμι,να τον ανεβασω στο μετεο και να τη βρισκεις;;;🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Αστο βρε με τα θερμα "ρεκορ",το παλευεις ολο το καλοκαιρι και δε σου βγαινει.Αστο το ρημάδι.Θες να βάλω εναν davis διπλα στο ενεργειακο τζακι τον χειμωνα,να "γλυφει" τζαμι,να τον ανεβασω στο μετεο και να τη βρισκεις;;;🤣🤣🤣

Μη μου θυμίζεις το φετινό καλοκαίρι. Ήμουν με πλερέζες όλη το καλοκαίρι. Είχα πέσει σε καταθλιψάρα. Στα τσακίδια το φετινό καλοκαίρι 😜

Πέρσι μου βγήκε όμως! 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

Μη μου θυμίζεις το φετινό καλοκαίρι. Ήμουν με πλερέζες όλη το καλοκαίρι. Είχα πέσει σε καταθλιψάρα. Στα τσακίδια το φετινό καλοκαίρι 😜

Πέρσι μου βγήκε όμως! 🤣

Περσι σου βγηκε εσενα αλλα εμενα μου εχει αφησει ψυχολογικα τραυματα που δεν θα τα ξεπερασω ποτε.Τελοσπαντων...αστο να παει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27άρι χτυπήσαμε στο άνετο και σήμερα εδώ στο Μακροχώρι τι και αν έγραφε  το ημερολόγιο 3 Νοέμβρη.... κοντομάνικα φυσικά .....ακόμα και τώρα 15 βαθμούς έχουμε.... δεν θυμάμαι άλλη χρονιά τέτοια εποχή να μην ανάβαμε έστω μόνο την νύχτα να μη σπάσει σε συνέχεια του ζεστού Οκτώβρη....γιατί και άλλες φορές έχει κάνει ζεστά διαστήματα Οκτώβρη και αρχές Νοέμβρη αλλά  υπήρχαν και ενδιάμεσα ψυχρά έστω και για μια βδομάδα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10.4 η ελάχιστη εδώ. Τα πρωινά έχει κρύο ότι και να γίνει το μεσημέρι.

Και το πανέμορφο υπερτέρας του Ατλαντικού

 

Screenshot_2022-11-04-09-43-28-660_com.android.browser.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλοκαιριου συνεχεια Αττικη....

16.9 η υψηλοτερη ελαχιστη και 23.8 ηδη με ασθενες νοτιαδακι κ θολουρα κ υψηλη υγρασια...

Σε λιγη ωρα αν τα καταφερω θαλασσινο μπανιο Σχινια...

Καλο καλοκαιρι κ καλα Χριστουγεννα....βαρεθηκα ειλικρινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 19 η μεγιστη σημερα στη Ναουσα με αραιη συννεφια και μπολικη υγρασια. Λογικα η χθεσινη μερα ηταν η τελευταια με temp ανω των 20 βαθμων για τους επομενους 4-5 μηνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με χαρά σήμερα αφήσαμε πίσω το καλοκαίρι και μπαίνουμε στο φθινόπωρο .... 22,4 C έγραψε ο σταθμός μου 4 βαθμούς πιο χαμηλά από εχθές και κάπου εκεί κινήθηκαν όλοι οι σταθμοί της πόλης πάνω κάτω .... Το πρωί είχαμε και ελαφριά ομίχλη για να αλλάξει λίγο και την καιρική βαρεμάρα 

Σίνδος 22,3

Λαγκαδάς 22,2

Νοεσις 21,9 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα! Μια πτώση καλή την είχαμε σήμερα στις μέγιστες τιμές εδώ στην περιοχή και από τα 27άρια των προηγούμενων ημερών πέσαμε στους 21,8 σήμερα .... ενώ αυτη τη στιγμή βρίσκεται στους 12,6 με την υγρασία στο 89%....να δούμε τι θα δούμε από αυριο και κυρίως την Κυριακή από φαινόμενα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύριο τελευταία καλοκαιρινή μέρα για Αττική, Κυριακή ξημέρωμα αλλαγή σκηνικού. Αν και μακριά, σε ένα 10ημερο φαίνεται γερό μπάσιμο του κρύου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες! Μετά από άπειρες ημέρες ηλιοφάνειας και ζέστης ξυπνήσαμε σήμερα με μουντό συννεφιασμένο καιρό φθινοπωρινό  και είναι λες και είμαστε σε άλλη χώρα τεράστια διαφορα και φυσικά για εμάς τους φυσιολογικούς μεγάλη ανακούφιση ! Θερμοκρασία στους 15,5 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...