Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η φωτο αυτη δεν ανεβηκε τυχαια...Οποιος καταλαβε καταλαβε...Γιωργαρα μου δροσοπηγιωτη...Μεγαλη μερα για σενα ε??Θα σε παρω μετα αδερφε μου!!😉

Kostas-Gousgounis-10-5-22-e1652163483823.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Χέστη κα για την αισιοδοξία.δεν μπορώ την κλαψα και την μιζερια για αυτό ξεκίνησα αυτό το χόμπι εκτός από την αγάπη για τον καιρό.το βλέπω και λίγο χαλαρά και δεν σκέφτομαι τι θα γράψω και πως θα το γράψω για να έρχεται ο καθένας να μου την λέει...

Αυτό λέω και γω.το χόμπι μας κάνουμε εδώ και ο καθένας μπορεί να εκφράζει ελεύθερα την γνώμη του.δςν υπάρχει λόγος να χαλιωμαστε.εχουμε τόσα σκατα έξω να αντιμετωπίσουμε δεν θα βάλουμε και άλλο άγχος στο κεφάλι μας τώρα για τον καιρό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ενα μετρο φετος στην Καρδιτσα για τον αγωνιστη kalahari!!!

θειο δωσε κ σε μας κατι κριμα ειμαστε 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, επιτέλους έδειξε κάτι καλό το ευρωπαϊκό...  Εξαφάνισε το έκτρωμα εκεί ψηλά στην Γροιλανδία, λίγο σήκωσε τον αζορικό και κιτρινιασε την Αγγλία και έτσι εύκολα έβγαλε χιόνια εδώ στις 29.

xx_model-en-318-0_modez_2022122000_234_5018_108.thumb.png.7a18364b0593cc0644171db16c62aa32.png

Ωστόσο, για κάποιο λόγο ακόμη διαβάζουμε ότι αυτό είναι καλύτερο(;)

gem-0-216.png.84c076bea55ed20860962cc25b3a1e36.png

Δεν ξέρω πως γίνεται μετά από 1 μήνα σχεδόν με αυτό το καρκίνωμα εκεί ψηλά στον χάρτη ακόμη να θεωρείται ότι κάποια στιγμή θα φέρει χιόνια στην χώρα. Πόσο μάλλον από τη στιγμή που εχουν χαθεί πόσες μέρες από τον Δεκέμβρη με ζεστες, ομίχλες, μούχλα και χωρίς δείγμα χιονιού μέχρι τις κορυφές των ορεινών όλης της χώρας. Αλήθεια αυτή η εμμονή έχει αρχίσει να καταντάει κουραστική. Επίσης, δεν ξέρω γιατί φέτος έχει γίνει βασικό ζητούμενο για να χιονίσει στην Κ.Β. χώρα, το να υπάρχει αυτή η μ@λακια στην Γροιλανδία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, vorios_polos said:

να κλαίω κά να οδυρομε?

Συμφωνώ. Δεν αξίζει.Αλλά μερικοί έχουν το κοκκαλάκι της νυχτερίδας. Έχω έναν φίλο από το σχολείο που οτιδήποτε και να γίνει κλαίει και οδύρεται. Μιλάμε δράμα κανονικό. Κ πάντα μα πάντα στο τέλος του βγαίνουν τα καλύτερα. Έχω φτάσει 38 ετών και πλέον τον έχω γούρι να κλαίει. 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, g_ar said:

Καλημέρα, επιτέλους έδειξε κάτι καλό το ευρωπαϊκό...  Εξαφάνισε το έκτρωμα εκεί ψηλά στην Γροιλανδία, λίγο σήκωσε τον αζορικό και κιτρινιασε την Αγγλία και έτσι εύκολα έβγαλε χιόνια εδώ στις 29.

xx_model-en-318-0_modez_2022122000_234_5018_108.thumb.png.7a18364b0593cc0644171db16c62aa32.png

Ωστόσο, για κάποιο λόγο ακόμη διαβάζουμε ότι αυτό είναι καλύτερο(;)

gem-0-216.png.84c076bea55ed20860962cc25b3a1e36.png

Δεν ξέρω πως γίνεται μετά από 1 μήνα σχεδόν με αυτό το καρκίνωμα εκεί ψηλά στον χάρτη ακόμη να θεωρείται ότι κάποια στιγμή θα φέρει χιόνια στην χώρα. Πόσο μάλλον από τη στιγμή που εχουν χαθεί πόσες μέρες από τον Δεκέμβρη με ζεστες, ομίχλες, μούχλα και χωρίς δείγμα χιονιού μέχρι τις κορυφές των ορεινών όλης της χώρας. Αλήθεια αυτή η εμμονή έχει αρχίσει να καταντάει κουραστική. Επίσης, δεν ξέρω γιατί φέτος έχει γίνει βασικό ζητούμενο για να χιονίσει στην Κ.Β. χώρα, το να υπάρχει αυτή η μ@λακια στην Γροιλανδία...

Για καποιους κυριως στοχος ειναι να μην χιονισει στα προσηνεμα και ειδικα στην Αττικη για 3η συνεχομενη χρονια... Με αυτον το στοχο ο Γροιλανδικος ειναι εγγυηση 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

θειο δωσε κ σε μας κατι κριμα ειμαστε 😅

Πολεμησες τεκνο μου στο πλευρο μας εναντιον του γροιλανδικου σιχαματος;;;Δε θυμαμαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πολεμησες τεκνο μου στο πλευρο μας εναντιον του γροιλανδικου σιχαματος;;;Δε θυμαμαι.

Πολέμησε σύντροφε Γιώργο μαζί μας...δώσε και κάτι παραπάνω γιατι αυτος αν δε κάνω λάθος είδε και τη πασχαλιτσα...πήγαν να τον αποπλανησουν κιολας αλλα εμεινε μαζι μας 😂😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατάμε το κύριο του ευρωπαικου από τα πρωινά. Ελπίζουμε να βγουν καλά και τα ενσεμπλες του. Και τέλος, περιμένουμε και μια νότα αισιοδοξίας  από το 6αρι του τζιφου 

Ο καιρός θέλει γαϊδούρινη υπομονή και γερά νεύρα. Ολοι μας περνάμε μια δύσκολη καιρικη περίοδος και για αυτό τον λόγο θα πρέπει να είμαστε οσο το περισσότερο εδώ μέσα εγκρατείς με τα γραφόμενα μας ( ισχύει  και για εμένα αυτό φυσικά ) 

Τιποτα δεν τελείωσε ακόμα. Αυτό κρατάμε προς το παρόν, και συνεχίζουμε. 

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, alkis91_2.0 said:

Για καποιους κυριως στοχος ειναι να μην χιονισει στα προσηνεμα και ειδικα στην Αττικη για 3η συνεχομενη χρονια.

Προσωπικά πιστεύω ο Νικήτας θα το φέρει φέτος. Θα βλέπουμε τον Πειραιά να στρώνεται και στο Σύνταγμα θα παλεύουν με νιφάδες.  Έτσι για την περσινή εκδίκηση. Εδώ θα είμαστε. Σιχαίνομαι να μιλάω για χιονιάδες παραδοσιακά αλλά όταν μιλάω...ξέρετε οτι βγαίνω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, alkis91_2.0 είπε:

Για καποιους κυριως στοχος ειναι να μην χιονισει στα προσηνεμα και ειδικα στην Αττικη για 3η συνεχομενη χρονια... Με αυτον το στοχο ο Γροιλανδικος ειναι εγγυηση 😄

Ελα μην αρχισουμε,δεν ισχυειΕξαλλου ολοι μαζι πολεμησαμε να φυγει το σιχαμα.Βορειοι και νοτιοι.Εμμονες ειναι αλλα με το καταλληλο φαρμακακι που τους δινω θα τους περασει..🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Και όμως πριν 20 μέρες έλεγες ότι σκέτος Γροιλανδικός μας κάνει για τη Βόρεια Ελλάδα... Με λένε Ριζο😆

Ποτέ δεν είπε ο Βαγγέλης τέτοιο πράγμα παίδες μην λέτε ότι να ναι εκτός αν δεν καταλαβαίνεται τι εννοεί ο καθένας αν δεν ξέρετε από κυκλοφορίες μην μιλάτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Προσωπικά πιστεύω ο Νικήτας θα το φέρει φέτος. Θα βλέπουμε τον Πειραιά να στρώνεται και στο Σύνταγμα θα παλεύουν με νιφάδες.  Έτσι για την περσινή εκδίκηση. Εδώ θα είμαστε. Σιχαίνομαι να μιλάω για χιονιάδες παραδοσιακά αλλά όταν μιλάω...ξέρετε οτι βγαίνω. 

Αν δε βγει ο Πάρνηθα με τον Βέγγο εγω δε πίστευω οτι θα χιονισει στην αθηνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για την ωρα ειμαστε ολοι ενωμενοι...Μετα οταν κλειδωσει καποια καταβαση ας αρχισουμε να τρωμε τα μουτρα μας..😜

Γιωργαρα ηγετης ηγετης αλλα κουρεψου λιγο ρε αγορι μου..

1_CP46013662.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Πολέμησε σύντροφε Γιώργο μαζί μας...δώσε και κάτι παραπάνω γιατι αυτος αν δε κάνω λάθος είδε και τη πασχαλιτσα...πήγαν να τον αποπλανησουν κιολας αλλα εμεινε μαζι μας 😂😂😂😂

Αχαχαχχαχα...κλαιωωω,ναι η πασχαλιτσα αχχχαχχα.

Ενα μετρο και στον αγωνιστη-κομμαντο PAIONAS λοιπον.Γεννητρια να βαλεις !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το καλύτερο πάνε τα δύο εμπιστότερα μακροπρόθεσμα μοντέλα. Τα ensembles εξακολουθούν να έχουν άλλη γνώμη 

 

Αν και θα αλλάξουν πάλι κατά 99% προς το θερμό, ίσως να γίνει η ανατροπή και να εναρμονιστεί ο καιρός

 

Για να δούμε..

Screenshot_2022-12-20-09-34-34-322_com.android.chrome.thumb.jpg.8c1cab97b0c7393e48f40a9054a6408c.jpgScreenshot_2022-12-20-09-35-00-484_com.android.chrome.thumb.jpg.aea0f3b120c32c80199455c8c299b83f.jpgScreenshot_2022-12-20-09-35-16-382_com.android.chrome.thumb.jpg.0d2e68aeb3274e24c19b6dc7962edcf0.jpg

Επεξεργάστηκε από Yata
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Ποτέ δεν είπε ο Βαγγέλης τέτοιο πράγμα παίδες μην λέτε ότι να ναι εκτός αν δεν καταλαβαίνεται τι εννοεί ο καθένας αν δεν ξέρετε από κυκλοφορίες μην μιλάτε 

Ε εντάξει μπορεί να έγινε παρερμηνεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βαγγέλης (και δεν χρειάζεται εμένα για δικηγόρο) είχε πει ότι Γοριλανδικος και Αζορικός κάνουν για κ.β. Συνδυασμός όμως, όχι μόνος του. Αυτό θυμάμαι εγώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Για καποιους κυριως στοχος ειναι να μην χιονισει στα προσηνεμα και ειδικα στην Αττικη για 3η συνεχομενη χρονια... Με αυτον το στοχο ο Γροιλανδικος ειναι εγγυηση 😄

Αυτό είναι λίγο δύσκολο βέβαια να γίνει, δεν ξέρω αλλά νομίζω ότι ακόμη και στους πιο σάπιους χειμώνες για τα προσήνεμα έστω μια προσήνεμη ψυχρή εισβολή θα βγει, που θα χιονίσει μέχρι αρκετά χαμηλά αν όχι μέχρι τη θάλασσα Π.χ. Ιανουάριος 2013 ή Φεβρουάριος 2021...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Αν δε βγει ο Πάρνηθα με τον Βέγγο εγω δε πίστευω οτι θα χιονισει στην αθηνα 

Μόνο  μια  επανεμφάνιση  κυκλώνα εδώ μέσα θα έφερνε το πολυπόθητο 2001 ξανά στην χώρα μας 

Οι παλαιοί θα καταλάβουν για ποιον λέω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ βλέπουμε τον Γιώργο να μπαίνει στο σπίτι του Βαγγέλη για να εξορκισει τον δαίμονα του γριλανδικου 

Screenshot_20221220_094240.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε για μεσο ορο παιου και μετα 12αρια... Πλεον δεν αξιζει ουτε να βλεπεις το αικον οποτε τα 6αρια και τα 18αρια ειναι σαν να μην υπαρχουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, g_ar said:

Αυτό είναι λίγο δύσκολο βέβαια να γίνει, δεν ξέρω αλλά νομίζω ότι ακόμη και στους πιο σάπιους χειμώνες για τα προσήνεμα έστω μια προσήνεμη ψυχρή εισβολή θα βγει, που θα χιονίσει μέχρι αρκετά χαμηλά αν όχι μέχρι τη θάλασσα Π.χ. Ιανουάριος 2013 ή Φεβρουάριος 2021...

Εχουμε και ποιο σαπιους 2008-9, 2009-10, 2013-14, 2015-16 ακομα και ο 2011-12 με τις αλεπαλληλες εισβολες απο χιονια στα χαμηλα τιποτα.. ο 9-10 ειναι χαρακτηριστικα παραδειγμα σαπιλας λογω γροιλανδικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...