Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαφορετικές ο Αυλώνας εν ωτελη από Ευρωπαίο, αλλά θεωρώ ότι σαν τρέξιμο είναι συνολικά καλυτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Εμένα πάντος χειρότερο μου φαίνεται 

Σε σχέση με τον εαυτό του καλύτερο.απο τα σημερινά τρεξίματα κρατάω την εξασθένιση των ατλαντικων λιμνών σαν τάση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδιά χωρίς να υπάρχει το αίτιο ( αζορ) πως είναι δυνατόν να κατέβει με αντικυκλωνα στην Γροιλανδία?τα λέμε στα πρωινά

Επεξεργάστηκε από Kalahari desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Kαλά ωσπού να κατεβεί ο Αυλώνας που κατεβαίνει...εδώ και 10 μερες...εγω εχω μετρήσει 2 3 χαμηλά...να μας περνάνε...στο τέλος θα του  πούμε "ας το ρε παιδί...."....και καλά εμείς οι χιονόφιλοι Αγγλοι Γερμανοί κλπ....θα είναι με τον όρό...πως το λέγανε το βραδύπου στην εποχή των παγετώνων?Ο Σιντ ετσι θα τον βγάλω..!
 

DSC_150.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Δεν ξέρω ρε παιδιά χωρίς να υπάρχει το αίτιο ( αζορ) πως είναι δυνατόν να κατέβει με αντικυκλωνα στην Γροιλανδία?τα λέμε στα πρωινά

Μα αυτό ψάχνουμε...όχι όμως Σόνι και ντε τον αζορικο όπως τον εννουν τα παιδιά από κατω απλά κάτι σαν υποκατάστατο θέλουμε προς ιβηρική...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αν και δεν έβγαλε το ζητούμενο το αποτέλεσμα είναι εμφανώς καλύτερο. Τα ενσεμπλς επίσης πάνε καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακα τα ψεματα κ οι βορειοι κ οι νοτιοι παρομοιο  αζορικο θελουμε...στην κυκλογενεση αλλαζουμε...με χαμηλα στην Ισπανια δεν ελπιζει κανεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ δες ανσμπλ...ψιλοπροβαλει αζορικος εκεί που πρέπει όμως η μου φαίνεται?

Βλέπω το πάνελ για να βλέπω όλα μαζί τα σενάρια.. Ναι, υπάρχουν πολλά μέλη με Ισλανδικό αντικυκλώνα με προκτάσεις νοτίότερα. Πολύ θετικός ο σημερινός απολογισμός, βλέπουμε αύριο.

 

Η βελτίωση του μέσου όρου

animqeq1.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σιγά σιγά και από το 00αρι και μετά βελτιώνεται το διάστημα 8-9/12 και μετά. Το κοντρόλ με το χαμηλό ελάχιστα πιο βόρεια θα ήταν ιδανικό

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα! Να είμαι ειλικρινής ή ονειροπόλος σημερα 1η του μηνος; Λεω να είμαι και τα δύο. Με αυτούς τους χάρτες ελπίζουμε μόνο σε λευκά Χριστούγεννα 😄

Δεν βλέπω κάτι πιο αισιόδοξο αλλά κι αυτό κάτι είναι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε όλοι μαζί σε μιααα παραλιααα τα πρωινά.με το δεξί μπήκε ο μήνας.καλο μήνα ότι και να κάνει δεν θα σκάσουμε κιόλας.ελπιζουμε για κρύο τα Χριστούγεννα έστω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλο μηνα. θα συμφωνήσω με τον φίλο πιο πάνω ότι με τα πρωινά βγαίνουμε στις παραλίες.εγω θα πω γούρι γιατί και περισυ είδα τι έγινε που έταζαν λευκά Χριστούγεννα 

Επεξεργάστηκε από Kalahari desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 οσο το δυνατον καλυτερος ο μηνας για ολους !!! υγεια  , τυχη . χαμογελο !!!!Στα του καιρου,,,,,,,ειμαστε σε καλο δρομο και η προσμονη εχει μεγαλη γλυκα !!!🙂

                                                 23 ημέρες 16:05:41  Χριστούγεννα 2022
Ονειρικά Χριστούγεννα σε χιονισμένα τοπία, στολισμένες πόλεις και  χωριουδάκια που ξεχωρίζουν στην Ευρώπη (φωτογραφίες) | eirinika.gr

καλημερα 

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geornik είπε:

Θελει restart η κυκλοφορια στην Ευρωπη...ας ελπιζουμε απλα να γινει καποια στιγμη μεσα στο χειμωνα...δεν λεω καν Δεκεμβρη

Άρα θεωρείς ότι ο Δεκέμβρης έχει καεί?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...