Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό το αικον για ΠΡΟΣΗΝΕΜΑ.. πάει να κιτρινίσει Ισπανία και Πορτογαλία. Πρέπει να ανέβει Αγγλία και μετά κίνηση προς Κεντρική Ευρώπη και λίγο Ιταλία. Ελαφρώς. 

Δεν ανέβηκε τελικά ο Αζορικός. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Βελτιωμενο το αικον

Έχει καλούς αντικυκλωνες, αλλά θεωρώ ότι παραεφτιαξε δυτικά τους αντικυκλωνες. Νομίζω το πρωινό σαν αποτέλεσμα θα ήταν καλύτερο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορούσε το αικον να τα πάει και καλύτερα. Αλλά έχουμε μέλλον. Πρέπει να κιτρινίσει Αγγλία, Γαλλία Ισπανία Πορτογαλία..

iconeu-0-180.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Το αικον αν συνέχιζε θα έβγαζε χιόνια στη δυτική Μακεδονία σίγουρα 

Φέτος πρέπει να ρίξει καλά Δυτική Μακεδονία. Είναι από τους στόχους μου..εκεί Φλώρινα Καστοριά Γρεβενά Κοζάνη Πτολεμαϊδα. Αυτή η γραμμή πρέπει να χιονιστει καλά. Και Έδεσσα Νάουσα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Το αικον αν συνέχιζε θα έβγαζε έναν μίνι βόρειο προειδοποιητικό και μετά τον γκραντε παλαιολιθικό Κ.Β

Ναι σίγουρα..😂😂 θα μας πλάκωνε ο Αζορικός. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ναι σίγουρα..😂😂 θα μας πλάκωνε ο Αζορικός. 

Δε νομίζω θα έμπαινε το άλλο χαμηλό στην κυκλοφορία και θα είχαμε αναδίπλωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Φέτος πρέπει να ρίξει καλά Δυτική Μακεδονία. Είναι από τους στόχους μου..εκεί Φλώρινα Καστοριά Γρεβενά Κοζάνη Πτολεμαϊδα. Αυτή η γραμμή πρέπει να χιονιστει καλά. Και Έδεσσα Νάουσα. 

Μακαρι ρε Νικόλα και ειμαστε και η μόνη περιοχή που δε θέλει και τιποτα ιδιαίτερο κατι σαν το αικον αυτο το πράσινο η ελαφρύ γαλάζιο να σκασει αδριατικη ...Αλλά ουτε αυτο τωρα τελευταια 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Μέτριο το icon ...αλλά μπορεί να είναι προπομπός για ένα καλό βασιλέα και σκουπιδαιο στην συνέχεια .... 

Εμένα η απορία μου είναι η εξής .   Γιατί να κοιτάμε ναο αο ..?? Στον αλγόριθμο κάθε μοντέλου δεν συμπεριλαμβάνεται και αυτός ο παράγοντας ... ή είναι διαφορετικό τρέξιμο και αλλος αλγόριθμος ...απο διαφορά πιέσεων προκύπτουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Avalanche είπε:

Βήματα βελτίωσης από Τζιφός.... επιτέλους..

Πωπω...δίψα που υπάρχει....χαχαχα...πόσα μάτια την Ελλάδα σαν την αλλαγή ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Πωπω...δίψα που υπάρχει....χαχαχα...πόσα μάτια την Ελλάδα σαν την αλλαγή ε?

Ο διαχωρισμός των χαμηλών στον Ατλαντικό το κλειδί....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος απεδειξε για αλλη μια φορα γιατι παντα θα ειναι τριτοτεταρτο μοντελο...Ηταν μεχρι και το 06αρι το μαναδικο που εταζε πολλα χιλιοστα για Αττικη..Εδω και τρεις μερες εταζε βασικα πολλα νερα...Στο 12αρι ομως εκανε το αυτονοητο..Πετσοκοψε τα φαινομενα στην Αθηνα..Μια ζωη θα εισαι η παραδουλευτρα του παιου..Χιλιες φορες να βλεπω Φρουτοπια....🤣Ο Αιμιλιος το Μηλο πιο σοβαρος απο σενα ειναι...

Εισαι μια λερααααα...Εισαι αντιπροσωπος....🖕🖕

lera.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μπαλαρινες είμαστε ρε να πινουμε ζεστα κρασια με λουλουδακια;;;Ειμαστε πριν τον πολεμο,σε επιφυλακη,ειμαστε αουτσάιντερ,αλλα ειμαστε πολεμιστες.Μόνο τσίπουρα ή ακομα και βενζίνη επιτρεπεται να πίνει ενα προσηνεμο κομμαντο.Μη μου χαλας το στρατευμα.

Έχω πιει τόσο τσίπουρο (λαρισέικο) αυτό το καλοκαίρι στην ανασκαφή που δεν αντέχω άλλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, snow_evia είπε:

Όντως έχουμε βελτίωση τον ενσεμπλες ως σενάρια όχι όμως πολλά για να πέσει ο μέσος ορος

Ναι γιατί έχει και πολλά θερμά είναι ανοιχτά ακόμα πάντως βλέπω βελτίωση 12αρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...