Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απιστευτα πραγματα σε Κεντρικη και Βορεια Αμερικη..Μονο 86 βαθμοι διαφορα...

320443674_885529902479898_1832623746659365654_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..χρονια πολλα..απ τις 23 του μηνα ενα 5ημερο απεξαρτημενος..δοκιμαστε το..θα νοιωσετε πολυ καλυτερα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, south coast είπε:

Τρενο πηγαινει ο χειμωνας 2022-23 να σπασει ολα τα αρνητικά ρεκόρ.

Εσυ εχεις σπαστεί άσχημα γιατί έχεις μπει μέσα οικονομικά.

Γνωριζω οτι είχες ξεκινήσει διαδικασίες ίδρυσης χιονοδρομικού στην Ανω Γλυφάδα, αλλά φέτος είδες οτι τελικά δεν χιονίζει όπως συνήθως (40 πόντους/έτος) και σταμάτησες την επένδυση...

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθήνα έχουμε 8-15μμ όλον το Δεκέμβρη, και πιθανόν θα βγει ο θερμότερος στην ιστορία της πόλης. Μέχρι 7-8 Ιανουαρίου τουλάχιστον, φαίνεται ανομβρία και θερμοκρασίες πάνω από τα κλιματικά, με μίνι θερμή εισβολή 3-5 του μήνα.  Εκτός απροόπτου, πάμε ίσως για το χειρότερο α' μισό χειμώνα (χειμερινού τριμήνου, πείτε το όπως θέλετε) στη σύγχρονη ιστορία μας.

ίσως η αποχή να είναι πράγματι μια καλή λύση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καλούτσικα είναι αλλά δεν κεντραρουν χρονικό διάστημα με εκκωφαντικό τρόπο. image.png.89d877fba1841477c05d7bf867ef758a.png

Ειναι καλα αλλα πιστευω οχι για την πορτουλα μας..ας κανει κανα δυνατο πανελλαδικο ημιορεινο χιονι..και οι βροχες καλες ειναι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gens-29-1-384.png

 

στις 0 ώρες καλά θα ήταν, και θα ήξερα ότι θα είχα χιονιά σύντομα..

 

Τζίφος στο 6αρι, πάει να βγάλει σκανδιναβικό, λογικό, αφού είναι ένα βήμα πίσω από τους άλλους. Βέβαια είπαμε, προσωπικά δεν το θέλω αυτό, δεν το πιστεύω. Εκτός αν μπορέσει να βγάλει σωστή αναδίπλωση μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγάλτε ένα σενάριο ρε στις 200 ώρες να τραβάμε αυλώνες. Τι καταντια είναι αυτή. Σε λίγο θα τσακωνόμαστε για το παχος χιονιού του 2004vs2001

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 9-11 παντως μου χει κατσει λιγο..καλυπτει και το σκεπτικο μου περι 3 βδομαδων το μηνα πανω απ τα κλιματικα..απο 18-21 δεκ θα συμπληρωθουν 3 βδομαδες..δεν πιστευω οτι δεν θα κανει τιποτα ολο το χειμωνα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καλούτσικα είναι αλλά δεν κεντραρουν χρονικό διάστημα με εκκωφαντικό τρόπο. image.png.89d877fba1841477c05d7bf867ef758a.png

μηπως κατι θελει να μας πει για 6-7 ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλασε κάπωβς την αναδίπλωση, μπορεί να ξαναβελτιωθεί μετά.. Πάντως το 00αρι, ήταν πολύ κοντά στο όνειρο το 2005, ενώ και το 6αρι, παρόλο που χάλασε για τα γούστα μου, είναι σίγουρα πολύ καλύτερο από το χθεσινό 6αρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Χάλασε κάπωβς την αναδίπλωση, μπορεί να ξαναβελτιωθεί μετά.. Πάντως το 00αρι, ήταν πολύ κοντά στο όνειρο το 2005, ενώ και το 6αρι, παρόλο που χάλασε για τα γούστα μου, είναι σίγουρα πολύ καλύτερο από το χθεσινό 6αρι...

Δηλαδή είναι καλά αυτά τα τρεξίματα. Μάλιστα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χθεσινό 18αρι πήγε να κάνει αυτό που κάνει τώρα στο 6αρι άλλα τότε έφαγε την ένωση των ακντικυκλωνων το Ατλαντικό  χαμηλό 

 

gfsnh-0-210.png

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δηλαδή είναι καλά αυτά τα τρεξίματα. Μάλιστα.... 

τώρα το 6αρι ναι το 00 δεν ήταν καλό τρεξημο είναι για τον καθένα ξεχωριστα είναι λίγα τα άτομα τα οποία δεν τους νοιάζει τόσο αν είναι κέντροβορειος η προσυνεμος εμένα προσωπικά επειδή με βολεύει προσυνεμος δεν έχω θέμα αν βγει κεντροβορειος βασικά όπου και να χιονίσει Ελλάδα θα είμαι χαρούμενος ειδικά αυτήν τιν στιγμή με αυτό το χάλιιιι που ζούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, swthrhs είπε:

τώρα το 6αρι ναι το 00 δεν ήταν καλό τρεξημο είναι για τον καθένα ξεχωριστα είναι λίγα τα άτομα τα οποία δεν τους νοιάζει τόσο αν είναι κέντροβορειος η προσυνεμος εμένα προσωπικά επειδή με βολεύει προσυνεμος δεν έχω θέμα αν βγει κεντροβορειος βασικά όπου και να χιονίσει Ελλάδα θα είμαι χαρούμενος ειδικά αυτήν τιν στιγμή με αυτό το χάλιιιι που ζούμε 

Me το 6αρι δεν χιονίζει πουθενά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...