Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...εχτες πιστεψα οτι δεν υπαρχει σωτηρια , αλλα σημερα ειδα αυτο και σκεφτομαι..... γιατι οχι?? 

gens-7-1-264.png

gens-7-0-276.png 

βασικα τα ενσεμπλς  σαν να δειχνουν αλλαγη κυκλοφοριας γυρω στις 10 του μηνα με κορυφαιο το 29 !!!!

καλημερα..... μετα απο καποιες αναδιπλωσεις στην κουβερτα !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατα την ταπεινή μου γνωμη για την επερχόμενη αλλαγη της κυκλοφοριας μετά τις 07/01 μπορουμε απλα να ριχνουμε μια ματια στο διάγραμμα πιεσεων του Λονδίνο τις επομενες 4 ημέρες. Δεν χρειαζεται καμια άλλη λεπτομέρεια προς το παρον .Μετά τα μοντέλα θα αρχίζουν να κελαηδάνε ,ελπιζω να μην πιάσουν κανένα μοιρολόι .Αν πανε όλα καλα ,στην καλύτερη περιπτωση το διαστημα που στοχεύμουμε ειναι περίπου στις 12/01.

Αντε καλημέρα ! 

graphe4_10000___-0.12574_51.5085_Londres.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχουμε επιτελους καλα  ενσεμπλς...αρκει να συμμαζευτουν λιγακι βασικο και κοντρολ 

Diagramme GEFS

 

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Τελος και το πρωτο δεκαημερο του Γεναρη με συνοπτικές διαδικασίες.Εφιαλτική προοπτική …

.... ας κανουμε λιγη υπομονη....ακομη !!! 🙂....ειναι 'πολυτιμες" οι μερες ........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τελος και το πρωτο δεκαημερο του Γεναρη με συνοπτικές διαδικασίες.Εφιαλτική προοπτική …

Γιατι ρε τριφυλλαρα μου..??Ολα καλα ρε συ..🤣

20220804_112841.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν βλέπω ακόμα να αποτυπώνεται η πτώση των ανέμων που παραθέτουμε εδώ κατα καιρούς και η ΑΣΘ ... Κοιτάω τα μοντέλα και όλα έχουν αρκετά συμπαγή εικόνα του β.πολου . 

Μόνο αν δεν βλέπουν κάτι εκεί μπορεί να γίνει κανένα θαύμα για πριν τις 10

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Clapsanto είπε:

Eχουμε να φαμε κρυο μαρτιο Απρίλιο,  ήδη κάνω οικονομία στα ξύλα για το δίμηνο εκείνο 😂😂

.....χτιζουμε και γερα θεμελια........για 23-24  😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις μίλησε ο Λαγουβάρδος ΣΚΑΙ. Είπε στατιστικά είναι απίθανο να έχουμε 3 συνεχόμενες χρονιές χιονόστρωση στην Αθήνα. Αυτό δεν αναιρεί όμως οτι είναι χειμώνας και μπορεί να έρθουν ψυχρές εισβολές οι οποίες τόνισε αυτή τη στιγμή δεν φαίνονται.

Τέλος έδωσε μεγάλη έμφαση στους αυξημένους μέσους όρους και αυξημένες μέσες τιμές. Αυτό είπε είναι το πιο ανησυχητικό επιστημονικά παρά σπάνια αλλά ακραία γεγονότα όπως αυτό στις ΗΠΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, geornik είπε:

Θυμαμαι το 1998 που ο χειμωνας ηλθε στις 15 Μαρτη περιπου...πιο πριν δεν ειχε κανει τιποτα απολυτως...μια συνεχομενη εκφυλισμενη ανοιξη...

Ο χιονιάς 25-28 Μάρτη 1998 ήταν το ΕΠΟΣ του αιώνα για ημιορεινά Πελοποννήσου και ανατολικής Στερεάς με μέτρα χιονιού από τα 700 μ. και πάνω που σε υψόμετρα 1000-1300 μ. έλιωσαν το Μάη!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά το κύριο του τζιφου μου άρεσε περισσότερο από όλα. Όπως και εχθές το βράδυ. Μάλιστα αυτή την φορά πήρε και τα ενσεμπλς μαζί του στη αναδίπλωση. Αν συμβεί θα είναι η πρώτη ευκαιρία για φέτος. Εννοείται ότι εκ του αποτελέσματος προτιμώ το 18αρι το κύριο. Ευρωπαϊκό χάλια μαύρα, κακοήθης ζωνικη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας την εφερα κοροιδα...Αμ τι νομιζατε θα ρχομαι καθε χρονο...Το αρχικοροιδο ο sakis13 ηθελε και 3/3...

Γεια σας..Φετος εχω δικαιωμα για holidays...🤣

anixi11.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χμμμ...για τι άλλο να μαλώσουμε?το προσηνεμοι-ΚΒ πάλιωσε πλέον και δύσκολα να μαλώσουμε....παιος-τζιφος επίσης το γροιλανδικος-αζορικος κούρασε...σκεφτείτε κάτι🤣😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Χμμμ...για τι άλλο να μαλώσουμε?το προσηνεμοι-ΚΒ πάλιωσε πλέον και δύσκολα να μαλώσουμε....παιος-τζιφος επίσης το γροιλανδικος-αζορικος κούρασε...σκεφτείτε κάτι🤣😋

Άννα Βίσση - Δέσποινα Βανδή ???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι γινεται φετος ρε γμτ??Τα μισα γραμματα ειναι απο καιροφιλους στην Ελλαδα...??Αναθεμα κι αν καταλαβαινω τι θελουν..Αλλοι μου ζητουν καποιον Αζορικο,αλλοι καποιον γροινλανδικο..Μου μιλουν για αντικυκλωνες,για σιβηρικους...Τι πινουν ρε παιδι μου..Τι διαολο θενε..??🤔

69e6df59227da3642d6f43d4f4e05bce.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Χμμμ...για τι άλλο να μαλώσουμε?το προσηνεμοι-ΚΒ πάλιωσε πλέον και δύσκολα να μαλώσουμε....παιος-τζιφος επίσης το γροιλανδικος-αζορικος κούρασε...σκεφτείτε κάτι🤣😋

Απλά πεζοδρομια Αθηνας ή υποδαπέδια θερμαινόμενα Θεσσαλονικης;;;;;🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...