Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα οι απόψεις μου πάντως επί του θέματος είναι πολύ γνωστές αλλά αυτά είναι κουβέντες κυρίως για άνοιξη καλοκαίρι (να μου πεις τώρα τι έχουμε🤣😋)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σας!!! Έχω καταφέρει να παρεισφρήσω στα κεντρικά γραφεία της μυστικής οργάνωσης που ελέγχει τον καιρό στην Ευρώπη! Αυτή τη στιγμή έχω στο αριστερό μου χέρι  το μοχλό για το Γροιλανδικο και στο δεξί χέρι το μοχλό για τον Αζορικο. Αναμένω οδηγίες για το τι πρέπει να κάνω!!!!  Να το πατήσω;;;;; 

Τώρα μου βγάζει insert coin...

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, menidi είπε:

Καλησπέρα σας!!! Έχω καταφέρει να παρεισφρήσω στα κεντρικά γραφεία της μυστικής οργάνωσης που ελέγχει τον καιρό στην Ευρώπη! Αυτή τη στιγμή έχω στο αριστερό μου χέρι  το μοχλό για το Γροιλανδικο και στο δεξί χέρι το μοχλό για τον Αζορικο. Αναμένω οδηγίες για το τι πρέπει να κάνω!!!!  Να το πατήσω;;;;; 

Τώρα μου βγάζει insert coin...

 

Tilt!!!...tilt!!!...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, menidi είπε:

Καλησπέρα σας!!! Έχω καταφέρει να παρεισφρήσω στα κεντρικά γραφεία της μυστικής οργάνωσης που ελέγχει τον καιρό στην Ευρώπη! Αυτή τη στιγμή έχω στο αριστερό μου χέρι  το μοχλό για το Γροιλανδικο και στο δεξί χέρι το μοχλό για τον Αζορικο. Αναμένω οδηγίες για το τι πρέπει να κάνω!!!!  Να το πατήσω;;;;; 

Τώρα μου βγάζει insert coin...

 

Ανατιναξε τα ολα Θανασαρα....🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επανέρχεται και ο τζίφος για να δούμε...

λογικά πάει σε λογική ευρωπαικού/ούκμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε πολύ καλά υψόμετρα πέφτουν τα χιόνια στον τζίφο, κάτω από 1000.. Άντε μπας και μπούμε στον χειμώνα.

Άξιο αναφοράς.

gfs-13-120.png?18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η σύγκλιση που έβγαλε το 18αρι, αν έμπαινε λίγο πιο μέσα μας έριχνε την παπλαμούδα της δεκαετίας στην Λάρισα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειναι εντυπωσιακο παντως το πως σε αυτο το  βελτιωμενο τρεξιμο η αττικη, αποφευγει για ακομα μια φορα τον υετο σαν τον διαβολο το λιβανι.

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλεπαμε με τη γυναικα κατι παλαιοτερες φωτο.Διάλεξα αυτήν,οπου η φάτσα μου ταιριαζει αψογα στην κατασταση που ζουμε.

"Βλεποντας κάθε μέρα σαπιομοντέλα,τον σιχαμένο ήλιο στο καταχείμωνο,τον τόπο να ξεραίνεται και τον Καυσωνάκια να κάνει παρτυ στις αναφορές"IMG_20230106_000527.thumb.jpg.142869d42e113d759b2f4ffbd5aca00f.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και για να σοβαρευτούμε,μολις διαβασα τις προηγούμενες σελιδες.Καλο θα ειναι παιδες οι θεωριες συνωμοσίας που έχει ο καθενας στο μυαλο του να μην ανεβαινουν εδω μεσα,γιατι ειναι πραγματα που φερουν ισχυρο αντιλογο και το ενα θα φερει το αλλο.Ας μεινουμε στον σχολιασμο,στο χαβαλε ενιοτε και στο αυτοτρολαρισμα,αρκει νομιζω.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Εγκεφαλικό ο Μιχαήλ ...🤣🤣 image.png.3713cb67bd188a317849c1fe9757f5b8.png

Εγκεφαλικό από την αηδία που έβγαλε. Σάπια η θέση του αυλώνα...

εγκεφαλικό θα πάθαινα αν έβλεπα την συνέχεια αυτού, Που τέτοια τύχη όμως!

gfs-0-384.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βλεπαμε με τη γυναικα κατι παλαιοτερες φωτο.Διάλεξα αυτήν,οπου η φάτσα μου ταιριαζει αψογα στην κατασταση που ζουμε.

"Βλεποντας κάθε μέρα σαπιομοντέλα,τον σιχαμένο ήλιο στο καταχείμωνο,τον τόπο να ξεραίνεται και τον Καυσωνάκια να κάνει παρτυ στις αναφορές"IMG_20230106_000527.thumb.jpg.142869d42e113d759b2f4ffbd5aca00f.jpg

Για κάποιο λόγο έτσι όπως το διάβασα πολύ γρήγορα το μήνυμα, μαζί με την φώτο, νόμιζα ότι με αυτήν την φάτσα περίμενες την νύφη🤣

Κατά τα άλλα, ένας σένιος βίκινγκ😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικά τα τρεξίματα, χωρίς πολλά πολλά έχει καεί το πρώτο 20μερο του γενάρη. Όποιος δεν το βλέπει, πρόβλημά του. Αναφέρομαι φυσικά σε χιόνια μέχρι τη θάλασσα, οτιδήποτε άλλο μου είναι παντελώς αδιάφορο είτε τα βουνά έχουν 3 μέτρα, είτε 3 εκατοστά. Σε ό,τι αφορά το 3ο 10μερο του γενάρη, αν δεν επανέλθει ο γροιλανδικός μπας και καταφέρει να κρατηθεί ο άχρηστος αζορικός για 2-3 μέρες όρθιος, δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι. Τα τρεξίματα είναι η τρανή απόδειξη ότι κανένας γροιλανδικός δεν εμπόδιζε τον αζορικό να σηκωθεί και κανένας γροιλανδικός δεν ωθούσε τα χαμηλά σε νοτιότερη τροχιά. Από όταν εξαφανίστηκαν οι υψηλές πιέσεις στην περιοχή της γροιλανδίας τα ατλαντικά χαμηλά όχι απλά δεν κινούνται βορειότερα, αλλά βαθαίνουν ακόμα περισσότερο σε σημείο να βλέπουμε στα μοντέλα πιέσεις 940 και 950, οπότε είναι αναμενόμενο ο άχρηστος αζορικός να τρώει φάπες και να πλακώνει τους πάντες. Ο χειμώνας εννοείται θα χαρακτηριστεί στο τέλος του αναλόγως αν θα χιονίσει στη θεσσαλονίκη, προς το παρόν το αποτέλεσμα μας λέει ότι έκτρωμα είχα πέρσι, έκτρωμα είχαμε και φέτος. Χειρότερα βέβαια από πέρσι δε γίνεται, οπότε στη χειρότερη οι 2 χειμώνες θα είναι στα ίδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δεν γυρνάει πλέον. Απλα αναμενουμε το μοιραίο. Πώς το λεγε ο άλλος πάνω στα αποκαϊδια της Εύβοιας? Α ναι! "Ένα πάρτυ συνεργειών!".

Ίσως λόγω της ηλικίας μου διατηρώ λίγα ψήγματα ελπίδας και προσπαθώ να είμαι αισιόδοξος αλλά αναγνωρίζω ότι δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια, οδεύουμε προς την ολική καταστροφή κάθε χρόνο και ταχύτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά για τέτοια θέματα πατε-με σε άλλο τοπικ...και ο καθένας ας πει την άποψη του εκεί άλλωστε για όλα υπάρχει λόγος και αντίλογος απλά αν αρχίσουμε εδώ να λέμε θα πέσουν οι σελίδες βροχή και θα είμαστε όλοι εκτός θέματος.Εγω το μόνο που έχω να πω είναι ότι είμαστε βαθιά νυχτωμενοι αν νομίζουμε ότι όλα είναι στο φως και ότι δεν υπάρχει καμία τεχνολογία μη γνωστή πίσω από τις κουρτίνες...τέλος πάντων πάμε αλλού αν είναι γιατί θα παραβώ εγώ ο ίδιος τους κανόνες που συμφωνήσαμε να γράψουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...