Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καπου εδω ο τελειωνει ο ομορφος χειμωνας που δεν ηρθε....καλη ΑΝΟΙΞΗ παιδες με βολτες πολλες στα λειβαδια...και να θυμαστε εχει προσφορες σε αντηλιακα απο τωρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Εγω τις θελω περισσοτερο απο τον Σακαρο αστειατορα.

Ενταξει ρε Σακη σε ξερουμε τοσα χρονια στο.φορουμ,.δε σε παρεξηγουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως εδώ και αρκετά τρεξίματα δεν βλέπω σοβαρό υετό μετά την κακοκαιρία. Πεθαίνουν τα ensembles, και εδώ που τα λέμε ούτε σοβαρό κρύο έχει. Θεωρώ θα πάμε απλά σε αυτήν την κακοκαιρία Νοεμβρίου με βροχές και στα 1000μ και μετά τίποτα (ή κάτι μπούρδες που στην ουσία ισοδυναμούν με το τίποτα).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά...τώρα που δεν τρέχει κανένα μοντέλο. Πείτε λίγο απο ποιά περιοχή είναι το παιδί ο severe που λέει "μετανοείτε" και τον "κοροίδεψα" πριν λίγες ημέρες οτι είναι ανηψιός της Λουκά? Να του ευχηθώ 3 μέτρα χιόνι στην πόρτα του???????

Διάστρεμμα, δυσκοιλιότητα (πρώτη φορά στη ζωή μου) και απόψε ΚΟΒΙΝΤ (ευτυχώς ήπιο).  😂

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ρε παιδιά...τώρα που δεν τρέχει κανένα μοντέλο. Πείτε λίγο απο ποιά περιοχή είναι το παιδί ο severe που λέει "μετανοείτε" και τον "κοροίδεψα" πριν λίγες ημέρες οτι είναι ανηψιός της Λουκά? Να του ευχηθώ 3 μέτρα χιόνι στην πόρτα του???????

Διάστρεμμα, δυσκοιλιότητα (πρώτη φορά στη ζωή μου) και απόψε ΚΟΒΙΝΤ (ευτυχώς ήπιο).  😂

Περαστικά φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ρε παιδιά...τώρα που δεν τρέχει κανένα μοντέλο. Πείτε λίγο απο ποιά περιοχή είναι το παιδί ο severe που λέει "μετανοείτε" και τον "κοροίδεψα" πριν λίγες ημέρες οτι είναι ανηψιός της Λουκά? Να του ευχηθώ 3 μέτρα χιόνι στην πόρτα του???????

Διάστρεμμα, δυσκοιλιότητα (πρώτη φορά στη ζωή μου) και απόψε ΚΟΒΙΝΤ (ευτυχώς ήπιο).  😂

Λαμια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Μπουτβαλ said:

Γιατί με Σοφία δεν είδε χιονια? με Λέανδρο? Το 2012? Το 18 beast from the east? 

Αν το συνεχιζα σε πλακιτσα αφου προφανως δεν μου εστειλε μηνυμα και εκανα πλακα θα απαντουσα.

"Οχι θελει λεει αυτος να χιονιζετε και εσεις να το βλεπετε στις καμερες"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, elkithro είπε:

Αν το συνεχιζα σε πλακιτσα αφου προφανως δεν μου εστειλε μηνυμα και εκανα πλακα θα απαντουσα.

"Οχι θελει λεει αυτος να χιονιζετε και εσεις να το βλεπετε στις καμερες"

μάλλον για εκεί πάει το πράγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λίγο ξεκινάει το τέρας αξιοπιστίας! Ο νυν βασιλιάς! Ερχεται το προσήνεμο ρετάλι πολυτελείας με -6 στα 850 και φουλ υετό? Η όχι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, bill24 είπε:

ολα χρειαζονται δρακους για εμενα...με -1 δεν γινεται δουλεια μιλωντας για αξιολογο χιονι

Εδω εριξε με 0 ετα 850 και εφημερίδα Θεσσαλονίκη με την κατάλληλη μεταφορά ψύχους απο Σκόπια τα έχουμε πει αυτά,.αλλα δεν γίνονται καθε μερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Σε λίγο ξεκινάει το τέρας αξιοπιστίας! Ο νυν βασιλιάς! Ερχεται το προσήνεμο ρετάλι πολυτελείας με -6 στα 850 και φουλ υετό? Η όχι?

Χαχα ρεταλι πολυτελείας κλαιω😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σιγά σιγά κλειδώνει η χαμηλαρα της Τετάρτης -πεμτης,επιτέλους  με άψογη κίνηση για τα ανατολικά ηπειρωτικά..Όσο αναφορά τα υψόμετρα,λογικά από τα 1000μετρα και πάνω τα οποία χιόνια.Δυσκολα τα πράγματα για ημιορεινά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, menidi είπε:

Σε λίγο ξεκινάει το τέρας αξιοπιστίας! Ο νυν βασιλιάς! Ερχεται το προσήνεμο ρετάλι πολυτελείας με -6 στα 850 και φουλ υετό? Η όχι?

Σε λίγο το -6 θα είναι στα βάθη του Ουζμπεκιστάν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Αν θελησω εφημεριδα παω στο κοντινο περιπτεο χεχε😂😂σε πειραζω...εγω θελω χιονι να παταω και να βουλιαζει το παπουτσι

Εσυ θες τετοιο χιονι γιατι εισαι θεσσαλος και το χεις ευκολο, για την θεσσαλονικη και η εφημεριδα ειναι ιστορικη χαχαχαχ 😛 (πλακα κανω προφανως)

Επεξεργάστηκε από Γιάννης μασ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Σε λίγο το -6 θα είναι στα βάθη του Ουζμπεκιστάν 

Η μπορει να βγαλει και πεδινο χιονι στις 168 με χαμηλαρα που να ευνοει αρκετους.Ιδωμεν... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Η μπορει να βγαλει και πεδινο χιονι στις 168 με χαμηλαρα που να ευνοει αρκετους.Ιδωμεν... 

Έχει ξαναγίνει τέτοια αλλαγή σε αυτές τις ώρες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Ναι και σε πιο κοντινες Νικολα.😉

Τότε πάμε γερά. Καθίστε τώρα να τραβήξει ο παιος το σχοινί και να βγάλει κανένα -8 μέχρι Σούνιο να γελάμε μέχρι δακρύων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...