Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Μετα πιέζει ο Ατλαντικός 

Ναι ο δεύτερος αρχίζει να πιέζεται ...ευτηχως είναι μακρια...αλλά και πάλι μπορεί να κόψει κάθετα και να δημιουργήσει χαμηλό γρήγορα μεν αλλά δυνατό ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κοντρόλ του σκουπιδαίου με λίγη φαντασία μοιάζει λίγο με το μάρτη του 2005 αν μπορούσε να αναδιοργανώσει τον άχρηστο αζορικό. Δεν το έκανε όμως

archives-2005-3-1-0-0.png?

gens-0-1-300(8).png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Και να μου επιτρεψετε να πω και κατι αλλο ..Εχω μεγαλωσει στην φυση και στα χωραφια και τα τελευταια  9χρονια ως προεδρος κοινοτητας διαχειριζομαι γεωτρησεις αντλησης  νερου και υδρευσης και αρδευσης..ειναι ποτε δυνατον μονο με βροχες να αποθηκευτει νερο?????μονο με το χιονι αποθηκευει ο υδροφορος οριζοντας....τι να τα κανω τα 100 χιλιοστα βροχης σε μια δυο μερες που θα ξεβραστουν στον μαλλιακο κολπο....δεν ειναι η εποχη τωρα..ανοιξη φθινοπωρο ναι....σορρυ για το off topic......

Καλο βραδυ ευχομαι τα καλυτερα για ολους.....

Πρόεδρεεεε!!! Φέρε μας καναν αυλώνα ρε συ!!!! Κι εγώ θα φέρω τα εκλογικά΄μου δικαιώματα στο δήμο σου και θα σε ψηφίζω αιωνίως!!! 

"Πρόεδρε προχώρα ν'ασπρισουμε τη χώρα"

"ενας είναι ο εχθρός, ο κοντός Αζορικός"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Συγνώμη , ο Προσύνεμος ποιος είναι τελικά ; 

Ο κολλητός του Μπάμπη του Σουγιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Η Θράκη είναι σε καλή μοιρα πιστεύω...

Είναι γιατί φαίνεται ιδανική πορεία του χαμηλού προς βόρεια θάλασσα κι εκεί θα έχουν αρνητικές στα 850, τους αρκεί αυτό ειδικά στα βόρεια του νομού, αλλά μην δίνουν σημασία στον υετό που δίνουν τα μοντέλα για την περιοχή τους. Υπάρχει συστηματικό σφάλμα σε εκείνη την περιοχή και πάντα τον υπερεκτιμούν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πρόεδρεεεε!!! Φέρε μας καναν αυλώνα ρε συ!!!! Κι εγώ θα φέρω τα εκλογικά΄μου δικαιώματα στο δήμο σου και θα σε ψηφίζω αιωνίως!!! 

"Πρόεδρε προχώρα ν'ασπρισουμε τη χώρα"

"ενας είναι ο εχθρός, ο κοντός Αζορικός"

Δεν ερχεται ουτε με σφαιρες ρε φιλε..δεν βλεπεις την κουλαααα....εχουμε την υγεια μας ολα τα καλα δοξα το θεο ...και δεν εχουμε τα αυτονοητα...εχει χαλασει ολη ψυχολογια...

Αυτοbanαρισμα απ ολα θελει..δεν παει αλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλύτερος κίνδυνος απο όλους για το 26 27 Ο εσυ παιος να πάει σε θερμοκρασιες των άλλων μοντέλων ειδικα στο τζεμ τα ανσαμπλ είναι στο 0 στα 850 ο τζιφος μειον 1 με 1,5 ο ευρωπαιος μειον 2 με 2,5....οπότε φοβάμαι ότι θα τα βρούνε στο τζιφο και θα πάμε για Χίονι παλι πανω απο τα 700 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Είναι γιατί φαίνεται ιδανική πορεία του χαμηλού προς βόρεια θάλασσα κι εκεί θα έχουν αρνητικές στα 850, τους αρκεί αυτό ειδικά στα βόρεια του νομού, αλλά μην δίνουν σημασία στον υετό που δίνουν τα μοντέλα για την περιοχή τους. Υπάρχει συστηματικό σφάλμα σε εκείνη την περιοχή και πάντα τον υπερεκτιμούν

Ακριβως τοσα χρονια το ιδιο λαθος στην κορυφογραμμή τη Ροδόπης και κοντα στον Παρνασσό αννοιγουν  τεράστια τον υετο και δε πέφτει ποτε τόσος 

Αλλα για πεδινα ειναι μεγάλο φαβορί 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά πικ βορεια ο καλός υετος στον μεσο ορου του ευρωπαιου μας έπιασε και δω ο καλος για 26...γι αυτο τοαα πολλα σεναρια χιονιου..Αλλά δυστυχώς το κύριο τιποτα 

1,5  βαθμο πανω ο μεσοος όρος του ευρωπαιου για 27

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μεγαλύτερος κίνδυνος απο όλους για το 26 27 Ο εσυ παιος να πάει σε θερμοκρασιες των άλλων μοντέλων ειδικα στο τζεμ τα ανσαμπλ είναι στο 0 στα 850 ο τζιφος μειον 1 με 1,5 ο ευρωπαιος μειον 2 με 2,5....οπότε φοβάμαι ότι θα τα βρούμε στο τζιφο και θα πάμε για Χίο θα πλαι πανω απο τα 700 

Σόρυ δεν καταλαβαίνω την τελευταία πρόταση είσαι καλά; για κρασαρισμα σε κόβω; 😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Σόρυ δεν καταλαβαίνω την τελευταία πρόταση είσαι καλά; για κρασαρισμα σε κόβω; 😄😄😄

Ειναι ο "ξερεις ποιος" κ γραφει ως Αντωνης απο Γρεβενα!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Σόρυ δεν καταλαβαίνω την τελευταία πρόταση είσαι καλά; για κρασαρισμα σε κόβω; 😄😄😄

Το διορθωσα χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μολις φυγουν οι πελατες απο το καταστημα αναλυση αργα το βραδυ

Ρε άσε την ανάλυση και κέρνα κάνα τσιπρο😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ακριβως τοσα χρονια το ιδιο λαθος στην κορυφογραμμή τη Ροδόπης και κοντα στον Παρνασσό αννοιγουν  τεράστια τον υετο και δε πέφτει ποτε τόσος 

Αλλα για πεδινα ειναι μεγάλο φαβορί 

Κοντά στο Παρνασσό;;Νομίζω το αντίθετο,τον υποεκτιμουν,ειδικά σε δυτικά συστήματα.Στην ορεινή Ναυπακτία-νοτιοδυτικη στερεα βγάζει πολλές φορές μεγάλα ποσά υετού αλλα η περιοχή είναι νεκρή από σταθμούς για να δούμε τι παίζει.Επισης και στη περιοχή της Λάρισας έχουμε υποεκτίμηση πολλές φορές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Κοντά στο Παρνασσό;;Νομίζω το αντίθετο,τον υποεκτιμουν,ειδικά σε δυτικά συστήματα.Στην ορεινή Ναυπακτία-νοτιοδυτικη στερεα βγάζει πολλές φορές μεγάλα ποσά υετού αλλα η περιοχή είναι νεκρή από σταθμούς για να δούμε τι παίζει.Επισης και στη περιοχή της Λάρισας έχουμε υποεκτίμηση πολλές φορές.

Πιθανότερο να εννοεί νομίζω  στα Βαρδούσια τα οποία όμως έχουν μεγάλη έκταση άνω των 2000μ οπότε λογικό είναι τα μοντέλα να δείχνουν αυξημένο υετό. Στον Παρνασσό δεν θυμάμαι να βγάζει σταθερά κάποια υπερβολή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...