Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

-Ελα ρε! Επιτελους βροχαρες!

- Τι πνιγμος ήταν αυτός ρε!

- Ρεκορ φιλαρακι! Σπασανε τα βροχομετρα! 15mm

- Μαμησατε φιλαρακι! Εδω 12!

images (1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bill24 είπε:

αν εβγαινε αυτο με την τοση ανομβρια που προηγηθηκε και τα καμμενα...στην αττικη θα βλεπαμε πολλες ¨ΜΑΝΔΡΕΣ¨

Για την Μανδρα φιλε δεν εφταιγε το ακραιο ξεσπασμα στο βουνο το ξημερωμα της 15ης Νοεμβριου του 2017..Αλλα οτι ειμαστε οικος ανοχης..Και η Μανδρα πρωτη σερνει το χορο..Με μπαζωμενα ρεματα και με την πιο αναρχη δομηση της Ευρωπης συμφωνα με επισημες μελετες...Το χω γραψει παρα πολλες φορες..Δε σκοτωνει η καταιγιδα..Η βλακεια σκοτωνει..Ειτε προερχεται απο τους πολιτες ειτε απο κρατικους φορεις..

Φυσικα οι νεκροι της Μανδρας δεν εφταιγαν σε τιποτα..Τους επιασε κυριολεκτικα στον υπνο..Διπλα ημουν και ξερω ακριβως τι εγινε...Οι κρατικες εγκληματικες ενεργειες φταινε..Οπως και στο Ματι. 

Αλλα εδω μεσα ειναι καιρικο φορουμ..Λατρης και των ακραιων ειμαι..Δεν θα απολογηθω σε κανεναν επειδη γουσταρω να βρεξει ακραια μετα απο 5 μηνες πληρους ανομβριας...

Και τα χιονια σκοτωνουν αστεγους....Αλλα δε νοιαζεται κανεις..Αρκει να κατεβει η αρκουδα...Ποιος νοιαζεται που ζουν ανθρωποι σε χαρτοκουτα???Δε γ..ται αρκει να χιονισει στην πορτα μου...Η κανω λαθος...??

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Στόλισες ήδη ; 

Εγώ πάντως απ' τα Χριστούγεννα ακόμη στολισμένα τα έχω.. κάτι πρέπει να ήξερα εγώ... χαχαχα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Οκ ελήφθη...λογικά Μακεδονία και Θράκη θα παίξουν μπαλλα με τα ποσοστά τους και τις ελπίδες για τον πρώτο Αυλώνα...

Βαγγέλη έχω μπερδευτεί με κάποια παιδιά που λένε ότι δεν θα έχουμε πρώτο αυλωνα μάλλον.  δηλαδή εννοούνε πάει το 26 - 28;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Βαγγέλη έχω μπερδευτεί με κάποια παιδιά που λένε ότι δεν θα έχουμε πρώτο αυλωνα μάλλον.  δηλαδή εννοούνε πάει το 26 - 28;

Αυλώνα έντονο να φτάνει πολύ νότια αυτό εννοούν...για εμάς δεν πάει θα παίξουμε το παιχνίδι με το χαμηλό,κάτι σαν το παιχνίδι του καλαμαριού,...😋😋😋.Πρέπει να στηθεί πολύ πολύ σωστά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αυτό παίζει μεγάλο ρόλο που θα πάει ο πρώτος έστω και ασθενικός...εμείς εδώ πάνω με τον πρώτο θα έχουμε την ψυχοφθόρο διαδικασία της θέσης του χαμηλού ενώ το αρκετά δυτικά λογικά θα βοηθήσει να έρθει και ο δεύτερος που θα είναι μεγαλύτερος ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Που θα πετάξει στις 216??? image.png.e1a485a367d2d4f3838eb1c52d73844f.png

Το προβλημα ειναι βαγγελη ενω εχεις τα -8 απο πανω με τοσο χαλια διαταξη δεν με μπορεις να τα γευτεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το προβλημα ειναι βαγγελη ενω εχεις τα -8 απο πανω με τοσο χαλια διαταξη δεν με μπορεις να τα γευτεις

Μας τέλειωσε ή ελπίζουμε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Φαπα Αζορ 

ECM1-216.gif

Πολυ μυαλο ηθελε? ΜΕ ΚΕΝΤΡΟ ΑΖΟΡ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΗΣ ΓΑΛΙΚΙΑΣ ΔΕΝ.ΜΑΜΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ. ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...