Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

 Τι αναδίπλωση να κάνει...έρχεται ο τυφώνας από πάνω...πο@@ες μπλε...ΣΘ και ΑΣΘ και πτώση των ανέμων και λα Νίνα και τ @@@ια μου κάνουν τραμπάλα...άντε ρε γ##_##@@...αύριο θα έχουμε και τις σιχαμενες βροχές...χιόνι θέλω ρε άντε μου και στο δια@#λο...

Βαγγελη σιχτιριζε ολη μερα! να παει γουρι, ο παιος ηδη εχει αλλη αποψη! επιασαν τα ξ€^&%&σματα!

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ότι και να βγάλει μετά δε με απασχολεί γιατί ξέρω ότι θα αλλάξει στο επόεμνο τρέξιμο (κύρια τρεξιματα μέχρι 144 ώρες βαρια), πάμε για ανσάμπλ τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άσε ρε Κώστα...βαρέθηκα...τέλος πάντων σταματάω για λίγο ...καλά χιόνια αύριο και μεθαύριο  σε όσους το δουν...

Είπες θα δεις και Ευρωπαίο και μετά. Γιατί τα γύρισες; 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Gem και ευρωπαϊκό πλεον τα καλυτερα σενάρια. Πρεπει να βγει αυτή η κατάβαση την 1η του μήνα. Ειναι ο μονος ρεαλιστικός στόχος και ο μόνος πραγματικος που ειχαμε για φετος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή τα σενάριθα του τζέμ είχαν πολλά ανατολικά σενάρια στις 168 ώρες θέλω το ευρωπα'ικο να βγαλει δυτικά σενάρια και όσο πλησιάζουν οι ώρες να τα βρούνε στη μέση...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Επειδή τα σενάριθα του τζέμ είχαν πολλά ανατολικά σενάρια στις 168 ώρες θέλω το ευρωπα'ικο να βγαλει δυτικά σενάρια και όσο πλησιάζουν οι ώρες να τα βρούνε στη μέση...😉

Χαλι

ECM1-168.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Χαλι

ECM1-168.gif

μια χαρα είναι για 168 ώρες, θα αλλαξει παλι και το ξέρεις...το ζητουμενο είναι τι θα δειχνει στις 72 ώρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με τετοιο ατλαντικο μπορουμε να ελπιζουμε οτι στην πρωτη κατεβασια θα ακουμπησει ο αυλωνας απλα αδριατικη θα δημιουργηθει χαμηλο β ιονιο κ θα σαρωσει ΚΒ για ενα 12ωρο κ μετα παπαλα! η συνεχεια λεει φαπα στον αζορ κατ' εξακολουθηση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

ECG0-168.gif

εάν ψάχνεις χιονι στη Χαλκιδα δεν υπάρχει αυτη τη στιγμή, πάμε να φέρουμε ένα χιονιά Στενής 1-5 Φλεβάρη, αλλά μην κοιτάς θερμοκρασίες τώρα από το κύριο για τις 168 ώρες, άδικος κόπος...τάση διάταξης κοιτάμε τώρα για μετά την 1/2.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Είπες θα δεις και Ευρωπαίο και μετά. Γιατί τα γύρισες; 😎

Γιατί ένα μοντέλο ίσον κανένα...πρέπει να δημιουργηθεί το χαμηλό πιο βόρεια στη Τεργέστη και την αποκοπή που δείχνει τώρα να την κάνει όταν το χαμηλό θα είναι πάνω από την Ήπειρο και την δυτική στερεά...απλά παίρνει αναβολή το σιχτιρισμα μέχρι να υπάρχει ούτε ένα μοντέλο που να δίνει ελπίδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε προσηνεμα αδέρφια! Όλοι στις επάλξεις! Δεν χωρούν οπισθοχωρησεις σε αυτή τη μάχη! Θα υπερασπιστούμε έναντι σε κάθε διεκδικητή (κεντροβορειο, Ισπανό, Τυνήσιο κτλ) αυτή την κατεβασιά και ας το χάσουμε στις λεπτομέρειες στην τελική. Ηρωικά. 

Και όπως λέμε εμείς οι Σπαρτιάτες.....

"ή ban, ή επί dam" 

ΥΓ: Αρχηγέ ξύπνα ρεεεε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει αυτό που έβγαλε ο παιος να είναι ένα μεσαίο σενάριο και όχι το ακραίο δυτικά ενώ δεν παίζει μόνο το δυτικά ανατολικά αλλά και το βόρεια νότια από την στιγμή που στάνταρ θα κάνει αποκοπή...τα γαμ@#να τα 12 άρια πρέπει να τουμπαρουν όλα μαζί σε πολύ δυτικά σενάρια και σε πολύ βόρεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...