Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Seth13 said:

Τιμητικά και μόνο θα πρέπει να του παραχωρηθεί ξενώνας στη Δροσοπηγή. Ή στη Γλυφάδα. Ανάλογα το επίκεντρο γιατί η Αττική όλο εκπλήξεις είναι.

Θα τον φιλοξενήσω εδω να μου το φερνει καθε χρονο  και να βλεπει χιοναρες😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Κλαψες οχι μετεωρολογικα γενικα...μεγαλος στοχο εβαλες δεν ξερω πως θα μπορουσε να συμβει αυτο που λες...

Οταν η Νεα Μηχανιώνα έχει αποκλείσει την ΑΕΚ....και η Εθνική έχει πάρει euro, η συνένωση 2 αυλώνων είναι παιχνιδάκι. Παρεμπιπτόντως αύριο πιστεύω οτι η Πάρνηθα φλερτάρει με χιόνι στρωμένο κιόλας. Κι ας μην το λέει η λατρεμένη μου υπηρεσία. Καθαρά εμπειρικά το λέω. Με αυτές τις Τ (6-12 για Αθήνα) και νοτιοανατολικό, περιμένω χιόνι στο βουνό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν αναμονή των 12αριών ας δούμε ένα trailer μιας περσινής ταινίας που ίσως να ξαναπροβληθεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Οταν η Νεα Μηχανιώνα έχει αποκλείσει την ΑΕΚ....και η Εθνική έχει πάρει euro, η συνένωση 2 αυλώνων είναι παιχνιδάκι. Παρεμπιπτόντως αύριο πιστεύω οτι η Πάρνηθα φλερτάρει με χιόνι στρωμένο κιόλας. Κι ας μην το λέει η λατρεμένη μου υπηρεσία. Καθαρά εμπειρικά το λέω. Με αυτές τις Τ (6-12 για Αθήνα) και νοτιοανατολικό, περιμένω χιόνι στο βουνό. 

Με γύρω στα 2-3 β στα 850hlpa λίγο δύσκολο για Πάρνηθα,εδώ θα το παλέψει η Δίρφυς 

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Seth13 said:

 

Εν αναμονή των 12αριών ας δούμε ένα trailer μιας περσινής ταινίας που ίσως να ξαναπροβληθεί. 

Ταραντίνο του -12 στα 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowjohn said:

Ταραντίνο του -12 στα 850

Και πάνω που αναζητούσα ιδέες για να κάνω καινούργιο video. 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

αρναούτογλου έδωσε 200 μέτρα για αύριο μέχρι και το απόγευμα και χιονόνερο στα πεδινά ενώ το βράδυ και έπειτα 800 μέτρα. για Ημαθία. 

ο αρναουτ οσο κοβουν υετο τα μοντελα τοσο κατεβαζει υψομετρα αυτος χαχαχα θα μας τρελανουν τελικα κανενας δεν ξερει τι θα γινει πραγματικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Seth13 said:

Και πάνω που αναζητούσα ιδέες για να κάνω καινούργιο video. 😁

Άδοξοι προσήνεμοι ψάχνουν να φάνε ζωντανούς τους εχθρούς που θέλουν να τους κλέψουν τον Αυλώνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5,6 γελάνε και τα τσιμέντα της Θεσσαλονίκης....αχ κρίμα τι χάρτες κοιτάμε να σε ρίχνουν 15 20 πόντους και τελικά να μη κάνει τίποτα.....

Ευτυχώς φεύγω έχω δουλειά και θα γυρίσω στις 10 να μη σας ζαλίζω....δε θέλω να μπαίνω και αναφορές γιατί αυτοί θα με λιντσαρουν είναι αισιόδοξοι ..ενώ εσείς που ακομα κοιτάτε χάρτες ...😥😥😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, Seth13 said:

Τιμητικά και μόνο θα πρέπει να του παραχωρηθεί ξενώνας στη Δροσοπηγή. Ή στη Γλυφάδα. Ανάλογα το επίκεντρο γιατί η Αττική όλο εκπλήξεις είναι.

Μόνο μη ξεχάσεις να του πεις οτι η μέση ετήσια θερμοκρασία στη Γλυφάδα κοντεύει 21 βαθμούς 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

ο αρναουτ οσο κοβουν υετο τα μοντελα τοσο κατεβαζει υψομετρα αυτος χαχαχα θα μας τρελανουν τελικα κανενας δεν ξερει τι θα γινει πραγματικα 

Εκατσα χθεs να δω καιρο για ηπειρο και για σημερα ελεγε οι Γιαννιωτεs θα εχουμε ανατολικο και ξερουμε ποσο δυνατα φυσαει ετσι στα Γιαννενα.

Ωχ λεω θα λυσομαναει ο ανεμοs σημερα.

Τελικα για μεχρι στιγμηs σημερα απνοια εχω εγω..ουτε φυλλο δεν κουνηθηκε

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Θανο αυτα ειναι τα υψομετρα που προβλεπονται βαση των μοντελων οι προβλεψεις μας βγηκαν τι θα γινει αυριο θα το δουμε χαχαχχα

τηνδικια σας την προβλεψη την ανεβασατε πουθενα ;;  τι λεει;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παίδες!

Πριν λίγο έγινε η κάπως βιαστική κλήρωση γιατί νυχτώνε και είχε και αέρα.🌬

Τα ονόματα μπήκαν με αλφαβητική σειρά από αριστερά προς δεξιά.Στην αρχή πήγαινε προς το κομμάτι του freeze, αλλά άλλαξε ξαφνικά πορεία και αποφάσισε να πάει απ' την άλλη πλευρά.Το πρώτο που διάλεξε είναι του @weatherforattica

Weatherofattica ο Αυλώνας με το πεδινό χιονι όλος δικός σου.Καλη τύχη!🙂

Mπαινει και αλλοιως γιατι δε το βλεπω απο pc.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανατολικευσε ο Τζιφός το μέτωπο, αλλά παραμένει με διαφορά ο καλύτερος. Ωστόσο τώρα θα έπρεπε να είχαμε φαινόμενα, και δεν έχουμε ούτε overcast καλά καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Καλησπερα παίδες!

Πριν λίγο έγινε η κάπως βιαστική κλήρωση γιατί νυχτώνε και είχε και αέρα.🌬️

Τα ονόματα μπήκαν με αλφαβητική σειρά από αριστερά προς δεξιά.Στην αρχή πήγαινε προς το κομμάτι του freeze, αλλά άλλαξε ξαφνικά πορεία και αποφάσισε να πάει απ' την άλλη πλευρά.Το πρώτο που διάλεξε είναι του @weatherforattica

Weatherofattica ο Αυλώνας με το πεδινό χιονι όλος δικός σου.Καλη τύχη!🌨️🙂

Η πιο πρωτότυπη κλήρωση που έχω δει στη ζωή μου!!😅.... Καλή του όρεξη και ελπίζω να του αρέσει το χιόνι γιατί 

ΤΟ 3/3 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΦΛΕΒΑΡΗ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ανατολικευσε ο Τζιφός το μέτωπο, αλλά παραμένει με διαφορά ο καλύτερος. Ωστόσο τώρα θα έπρεπε να είχαμε φαινόμενα, και δεν έχουμε ούτε overcast καλά καλά.

Αυτή είναι η εικόνα της δορυφορικής Μιχαήλ....το συμπέρασμα;IMG_20230125_174802.thumb.jpg.ab963dddaa8deb2ed6e681e0536c3a1d.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...