Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπαμε οι κυρίες της Κωσνταντινούπολης να αγοράσουν καμιά καινούργια ομπρελίτσα, θα την χρειαστούν. Και αν εμφανιστούν χιονοσενάρια εκεί, θα τα πάρουμε πίσω όπως τον Φλεβάρη του 2015... Ήρθε η ώρα να γυρίσει....😎 Ήδη αποφύγαμε πολλά σενάρια Τουρκίας φέτος, ήρθε η σειρά να χιονιστούν όλοι οι Ιταλοί.. Και κυρίως οι δυτικοί Ιταλοί😁

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Είπαμε οι κυρίες της Κωσνταντινούπολης να αγοράσουν καμιά καινούργια ομπρελίτσα, θα την χρειαστούν. Και αν εμφανιστούν χιονοσενάρια εκεί, θα τα πάρουμε πίσω όπως τον Φλεβάρη του 2015... Ήρθε η ώρα να γυρίσει....😎 Ήδη αποφύγαμε πολλά σενάρια Τουρκίας φέτος, ήρθε η σειρά να χιονιστούν όλοι οι Ιταλοί.. Κια κυρίως οι δυτικοί Ιταλοί😁

Φόρτσα Ιταλία!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow Junky είπε:

Ο παλιοπαιος και τα ενσεμπλ του τι λένε ρε παίδες?μόνος του έιναι ο τζιφουλας?

Θέλουν λίγη δουλειά, αλλά δεν είναι τόσο άσχημα.. Η Μια μεταβλητή αν κάτσει, θα δούμε τρομερά ενσέμπλς και από εκεί

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Θέλουν λίγη δουλειά, αλλά δεν είναι τόσο άσχημα.. Η Μια μεταβλητή αν κάτσει, θα δούμε τρομερά ενσέμπλς και απόε εκεί

Μακάρι Μιχαήλ.μας έχει βγάλει την πίστη και φέτος.ελπιζω να μην στραβωσει πάλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιοχη αδριατικης μεταξυ ιταλιας και κροατιας, με το χαμηλο στις 18 του μηνα ψιλοκλειδωμενο αν πιστεψουμε τα ανσαμπλ

image.png.8397a71ebbbdbf2cbb8f5c028e1e59ce.png

 

και πολυ καλα 500αρια, στο -30 σχεδον

image.png.d17d409f205142d85e73bec6cb4a8785.png

 

Οποτε τα περσινα τραγικα σεναρια με αντικυκλωνες δυτικα μας αυτη τη στιγμη αποκλειονται. Θελει ομως 2-3 μερες υπομονη ακομα για να πεσουν οι ωρες 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Μακάρι Μιχαήλ.μας έχει βγάλει την πίστη και φέτος.ελπιζω να μην στραβωσει πάλι 

Και εγώ φίλε κουράστηκα. Το μόνο που θέλω είναι την επιβεβαίωση της στατιστικής.. Ήρθε ή ώρα..  Και ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ τι άλλους χάρτες θα έπρεπε να βλέπουμε τόσο μακριά για να αισιοδοξούμε...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Εν τώ μεταξύ...το κοντρόλ βλέπω ότι δίνει για Αττική -8 και -32 αντίστοιχα!!

Δεν το λες κακό ούτε για εδώ!!! 

Υετό δεν έχω δει .

Έχω να σου δανείσω..δεν θα τα χρειαστώ😎😎😋😋image.thumb.png.3a6a49a9fb33ce7ee6f0136a1da5e00e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχετε καταλάβει οι κβ ότι μιλάμε για 15 μέρες μπροστά ε; Τεσπά, την βελτίωση των ensembles του τζίφου (🤣) πρέπει να την σημειώσουμε ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εν τώ μεταξύ...το κοντρόλ βλέπω ότι δίνει για Αττική -8 και -32 αντίστοιχα!!

Δεν το λες κακό ούτε για εδώ!!! 

Υετό δεν έχω δει .

Βγάζει και Αττική χιονάκι απλά λίγο στο τέλος, διότι το χαμηλό φεύγει γρήγορα ανατολικά. Πριν έχουμε καταιγιδάρες.

Το σίγουρο είναι ότι δεν θα είχαμε κ@λοήλιο, 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

19 και 20/1 θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλεια, τι λες να κατσω και Σ/Κ?

Ομολογουμένως είναι ύποπτες ημερομηνίες, θα δείξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έχω να σου δανείσω..δεν θα τα χρειαστώ😎😎😋😋image.thumb.png.3a6a49a9fb33ce7ee6f0136a1da5e00e.png


Γέλα αρχηγέ τώρα. Αλλά μετά μην καταριέσαι όταν τα φοράς για να βλέπεις καλύτερα το 3/3 🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έχω να σου δανείσω..δεν θα τα χρειαστώ😎😎😋😋image.thumb.png.3a6a49a9fb33ce7ee6f0136a1da5e00e.png

Θα τα χρειαστείς μετά για την αντηλιά πάνω στο χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:


Γέλα αρχηγέ τώρα. Αλλά μετά μην καταριέσαι όταν τα φοράς για να βλέπεις καλύτερα το 3/3 🙂 

Εγώ τα τσιμέντα μου καταράστηκα μια φορά....😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

19 και 20/1 θα είμαι Θεσσαλονίκη για δουλεια, τι λες να κατσω και Σ/Κ?

Να κατσεις,εχουν καλα φαγητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατάντια να μιλάμε για μετά απο 15 μέρες. Μια υποψία υπάρχει και τίποτα παραπάνω. Μη λέμε μετά όμως για τούμπες και κωλομοντέλα ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:


Γέλα αρχηγέ τώρα. Αλλά μετά μην καταριέσαι όταν τα φοράς για να βλέπεις καλύτερα το 3/3 🙂 

Χαχαχαχαχα. Κράτα δυνάμεις. Αφού και πέρυσι τα ίδια είχαμε. Δεν υπάρχει περίπτωση να χαθεί, σιγά μην πάει Τουρκία και στις 150  ώρες έσκαγε Βόσπορο και παλεύαμε με τον Σουλτάνο. Έχουμε 9 και μιλάμε για 13 μέρες μετά και αποκλείουμε περιοχές. Τα λέμε σε 6 μέρες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως θα γίνει το 3/3 απλά θα είναι για τα θέλω του κασυωνάκια το καλοκαίρι του 23, μετά από τις χιονάρες που θα μας δώσει.😹

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...