Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Δημήτρη κάτσε...image.thumb.png.5162b81efb417b9e26f1b8b32ebd3e0d.png

Εντωμεταξύ από τότε που βάλαμε κι εμείς στην Αθήνα αντίστοιχο άγαλμα του Μ. Αλεξάνδρου, έχουμε δει 2/2. Και μάλιστα το βάλαμε το 2019, μετά τον τελευταίο χιονοβόλο χειμώνα στη Θεσσαλονίκη.

Λες να μεταφέρθηκε το χιονογούρι; 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η εικόνα είναι στις 8 μέρες οχι στις 15 παντως ...Από δω ξεκινανε ολα ας βγει αυτό και με μαθηματική ακρίβεια θα ρθουν ολα τα υπόλοιπα ..το κακο ειξα οτι ειναι τζιφος αυτος 

 

gens-31-1-192.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αυτή η εικόνα είναι στις 8 μέρες οχι στις 15 παντως ...Από δω ξεκινανε ολα ας βγει αυτό και με μαθηματική ακρίβεια θα ρθουν ολα τα υπόλοιπα ..το κακο ειξα οτι ειναι τζιφος αυτος 

 

gens-31-1-192.png

Αυτό ακριβώς.. Πάντως για να πούμε και τα καλά, σε αντίθεση με ευρωπαικό [που άνετα ξαναφτιάχνει] ο αρχηγός των μοντέλων το ούκμο συνεχίζει να τα έχει όλα τέλεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αυτή η εικόνα είναι στις 8 μέρες οχι στις 15 παντως ...Από δω ξεκινανε ολα ας βγει αυτό και με μαθηματική ακρίβεια θα ρθουν ολα τα υπόλοιπα ..το κακο ειξα οτι ειναι τζιφος αυτος 

 

gens-31-1-192.png

200 χμ ανατολικά ο Αζορ και το πάει σε εμας ή Τουρκία. Για πλάκα. Σε 8 μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ το είπα πρέπει να μας πάει βεντούζα από εδώ και πέρα... τουλάχιστον κακοκαιρια Αμερικής ....εγώ απλα δεν θα ήθελα να ξαναδώ ήλιο...δεν γίνεται δυστυχώς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

200 χμ ανατολικά ο Αζορ και το πάει σε εμας ή Τουρκία. Για πλάκα. Σε 8 μέρες 

Δεν υπάρχει ανατολικά και δυτικά στις 8 μέρες, όλα φαίνονται σαν κίνηση βόρεια-νοτια. Μιας και η αιτία που σηκώνεται ο Αζορικός έχει κλειδώσει σε γεωγραφικό μήκος. Δηλαδή το θέμα είναι αν θα σηκωθεί η όχι. Αν δεν σηκωθεί βορειότερα, σημαίνει μικρή αποκοπή και μάλλον βροχή

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

200 χμ ανατολικά ο Αζορ και το πάει σε εμας ή Τουρκία. Για πλάκα. Σε 8 μέρες 

600 200 είναι πολύ λίγα 200 θα θελα και εγώ...Αλλά δε νομίζω νικολα να παει τοσο ανατολικα το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι μήπως δε σηκωθεί καν ως συνήθως φετος ετσι κι αλλιως κι εκει που ειναι να βγει στις αναδιπωσεις αν δεις σιγουρα παει πιο ανατοιλικα πιστευω το 3ο δεκαήμερο θα ναι δικό μας και όταν λεω δικό μας εννοώ όλης της χώρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τις διαφορές του όλα τα μοντέλα συμφωνούν σε ένα πράγμα. Ο αζορικός επιστρέφει στη φυσική του θέση. Ο τζίφος μάλιστα έχει το πιο ανατολικό σενάριο από όλα τα μοντέλα κι ακόμα κι εκείνος βέβαια έχει αρκετό περιθώριο για να κινηθεί πιο ανατολικά. Όσο βλέπουμε πράσινα στην ισπανία και μπλε στην ιταλία τα πράγματα πάνε υπέροχα και σιγά σιγά μιλάμε για 200 ή και λιγότερες ώρες μπροστά. Το θέμα είναι ο άχρηστος μια φορά να σηκωθεί

EDM1-192.GIF?09-12

gens-31-1-192.png

gens-21-1-192.png

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες, 8 ημέρες είναι 192 ώρες. Όσο μα όσο ευνοϊκή και "νομοτελειακή"  και να είναι μια διάταξη, σε αυτές τις ώρες μπορούν να κατέβουν μέχρι και εξωγήινες πάπιες φορώντας ψάθινα καπέλα που λέει ο λόγος.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Παίδες, 8 ημέρες είναι 192 ώρες. Όσο μα όσο ευνοϊκή και "νομοτελειακή"  και να είναι μια διάταξη, σε αυτές τις ώρες μπορούν να κατέβουν μέχρι και εξωγήινες πάπιες φορώντας ψάθινα καπέλα που λέει ο λόγος.....

 

Μα η Μόσχα έχει -5...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Gary είπε:

Καλησπέρα σας. Φενεται τίποτα καλό για μένα?

Καλησπερα, ρωτα ξανα σε 4-5 μερουλες....Μεχρι τωρα δεν φαινεται τιποτα για κανεναν αλλα παρουσιαστηκαν οι πρωτες ελπιδες για μετα τις 17....οποτε θα ξερουμε αν ειναι να περιμενουμε κατι στο τελος της εβδομαδας λογικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, INUIT είπε:

 ασε τα φασολια στο ντουλαπι.........μεχρι εκει 🙂

Καλυτερα θα λεγα κανε φασολαδες , μέχρι να σου πούμε να τα βάλεις στο ντουλάπι...μη τα βάλει τσαμπα ντουλάπι χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχω και μια υποψια....οτι η στατιστικη του μοντελου δεν το αφηνει να δειξει τι πραγματικα θα κατεβει.......🥳🥳😂

gfsnh-1-300.png?6

gfsnh-1-360.png?6

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους ο παιος έφαγε τον Τζιφο δίνοντας παραπάνω υετό στην Αττική αύριο με μεγαλύτερο πέρασμα... Για να δούμε ποιος θα βγει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Οταν πριν τα χριστουγεννα σας ελεγα δεν υπαρχει τιποτα μεχρι 10 γεναρη και μου λεγανε καποιοι μαα καλα πως καις διαστηματα 17 ημερων μακρια εχω να απαντησω[καθαρα χιουμορ ετσι]

gfs-0-6.png

image.jpeg.8b6720e5dbc86c5c06b136598078afd9.jpeggazzetta.gr - #SloGun Plus | Facebook

 

image.png.1704a4638c2017cbda6e3a12fccc093c.png🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...