Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

αν έρθει καμιά ξωφαλτση φωτοβολίδα θα ξεχάσουμε την αθλιότητα του χειμωνα όπως με την Μήδεια...

Μονο που πριν τη Μηδεια εδω ειχε ριξει 500μμ δεκεμβρη και γεναρη.Φετος εχουμε νουμερα Ατακαμας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιο το σενάριο 14 του πρωινού Καναδού, μεγάλος δυτικός, και έπειτα μπιστ φρομ τηε ιστ στην κεντρική Μεσόγειο

gens-14-1-360.pnggens-14-1-384.pnggens-14-0-384.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

ζησε μαη μου να φας τριφυλλι....

Οχι ρε Γιαννακη μου..Ασε το τριφυλλι ησυχο..Εχω τον πονο μου με τον καιρο,μη μου θυιμζεις κι αλλους πονους...Πολλα μαζευονται...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μονο που πριν τη Μηδεια εδω ειχε ριξει 500μμ δεκεμβρη και γεναρη.Φετος εχουμε νουμερα Ατακαμας

χίλιες φορές να γίνουμε τροπική χώρα με ατελείωτα δάση και κουνούπια τίγρεις   πάρα να γίνουμε έρημος με καμήλες και σκαθάρια σαν σαύρες.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geornik είπε:

Το ecmwf αποτελειωνει και το Φλεβαρη...μεχρι τις 20 τουλαχιστον...μετα βλεπουμε

Δεν έχει ανανεώσει ακόμα πάντως, ακόμα στις 5/1 είναι η πρόβλεψη

 

Δυνατός ο μέσος όρος του τζεμ, καλύτερος και από το πρωινό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, geornik said:

Το ecmwf αποτελειωνει και το Φλεβαρη...μεχρι τις 20 τουλαχιστον...μετα βλεπουμε

Εχουμε και το μαρτιο. Μη τα ισοπεδωνουμε ολα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gens-14-1-360.png

Αχ αυτοι οι χαρτεσ Μιχαηλ.18 χρονια μετραμε χωρις αξιολογη χιονοστρωση στα Γιαννενα απο δυτικο χιονια.Περασαν 18 χρονια και η καλυτερη χιονοστρωση δυτικου χιονια απο το 2005 μεχρι σημερα ειναι μολις 5 εκατοστα για τα Γιαννενα 😕😕

Aντε να γινει η μεγαλη επιστροφη εστω και με 20 εκατοστα χιονιου με παπλαμουδα στα Γιαννενα.18 χρονια ειναι πολλα.Ο καιροσ γαρ εγγυς.

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Αχ αυτοι οι χαρτεσ Μιχαηλ.18 χρονια μετραμε χωρις αξιολογη χιονοστρωση στα Γιαννενα απο δυτικο χιονια.Περασαν 18 χρονια και η καλυτερη χιονοστρωση δυτικου χιονια απο το 2005 μεχρι σημερα ειναι μολις 5 εκατοστα για τα Γιαννενα 😕😕

Aντε να γινει η μεγαλη επιστροφη εστω και με 20 εκατοστα χιονιου με παπλαμουδα στα Γιαννενα.18 χρονια ειναι πολλα.Ο καιρο γαρ εγγυς.

 

 

Και αν δεν κάνει αυτό, τουλάχιστον να κάνει μια Αριάδνη! Σε κάθε περίπτωση, αναρωτιέμαι πότε έχει ξαναγίνει τα Γιάννενα για τουλάχιστον 3 χρόνια συνεχόμενα να μην έχουν αξιόλογη χιονόστρωση 20cm+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Και αν δεν κάνει αυτό, τουλάχιστον να κάνει μια Αριάδνη! Σε κάθε περίπτωση, αναρωτιέμαι πότε έχει ξαναγίνει τα Γιάννενα για τουλάχιστον 3 χρόνια συνεχόμενα να μην έχουν αξιόλογη χιονόστρωση 20cm+

Το 13 ,14 , 15 ...η το 14, 15 , 16 είχαν; ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βρίσκω απόλυτος κανέναν λόγω κατηφειας...να κανέναν όμως..πάμε και για Ευρωπαίο τώρα να παγιωθεί η τάση του αζορ καταρχάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το 13 ,14 , 15 ...η το 14, 15 , 16 είχαν; ;;

ισως 13-14 14-15 15-16 να ήταν ναι. Αν και ο 14-15 είχε 2 χιονοστρώσεις,. 12-13 δεν ξέρω, αλλά ξέρω ότι είχαν χιονοπτώσεις σίγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ισως 13-14 14-15 15-16 να ήταν ναι. Αν και ο 14-15 είχε 2 χιονοστρώσεις,. 12-13 δεν ξέρω, αλλά ξέρω ότι είχαν χιονοπτώσεις σίγουρα

τον Φλεβάρη του 15 έκανε 2 10 ποντα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το 13 ,14 , 15 ...η το 14, 15 , 16 είχαν; ;;

τιποτα αχαχαχα μεχρι 5ποντο......γιατι το 06,07,08,09,10,11 ειχαν 20ποντο ?? οχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Άρα μπορεί για άλλο ένα χρόνο να μη κανει τιποτα χαχαχα 

423c23827096d15f6a3f90fd1a691b32_XL.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...