Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Και Snow Depth. Good...

image.png.f8b3b7617fc370c5cc5be6350aa5d18c.png

5-6 σενάρια στα 51 δεν το λες και γκουντ... αλλά προσωπικά για τόσο μακριά δεν θα θελα παραπάνω.... έχουμε δει και το έργο by Αντουάν του να έχει 35-40 μέλη με θάψιμο κεντροβόρειο στις 120-144 και να μην πέφτει νιφάδα.............

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O KB χιονιάς έρχεται και ο Αντουάν θα μας τον σερβίρει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, PAIONAS είπε:

θα πρεπει να ειναι πολυ καλα για να μην τα λεει ο αντουαν

Άστον με την ησυχία του.θα δώσει εξετάσεις 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

O KB χιονιάς έρχεται και ο Αντουάν θα μας τον σερβίρει!!!

Υπουργέ μου εσύ!!!!ποιο υπουργείο θες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Νικόλα είσαι πλέον αναπληρωτής κυβερνητικός εκπρόσωπος...με τάσεις "ανόδου"🤣🤣🤣....κάποιες καρέκλες τρίζουν....🤣🤣🤣

Με τιποτα. Ο Αντώνης είναι η ψυχή των ενσεμπλς του παιου. Παραιτούμαι σουμπιτο...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Με τιποτα. Ο Αντώνης είναι η ψυχή των ενσεμπλς του παιου. Παραιτούμαι σουμπιτο...🤣

Αναπληρωτής είπαμε για...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άιντε παμε .....λοιπόν μεχρι 24 συνεχίζουμε ημιορεινά έχουν ελπίδες και κοιταξτε διαγραμμα που εχω ,, και παρ' ολα αυτ ξερω οτι δε θα ρθει

Ναι.. μετά πολλα σεναρια με αρκετό κρύο μαλλον κατι ερχετια απο αντολικα γιατι το χαμηλο απο 23 και μετα έχει μισοδιαλυθει ,,, άρα κατι ερχεται απο ανατολικα και σε κάποια σεναρια θα δούμε μετα ερχεται και σχεδόν μισοενωμενο με αυτο στις 23 μετά από 3 μέρες στις 26...περιμενω να βγουν στο μετεοσιελ 

 

Screenshot_20230113-221237_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Vamos!!!!

Πέρα την πλάκα πιστεύω αυτό που έγραψα το πρωί ότι για εμάς εδώ μετά τις 24/1 ότι συμβεί και ακόμη δεν έχει χαθεί τίποτα για τότε, υπομονή θα δείξει τις επόμενες ημέρες εάν μπορεί να κάνει κάτι.

image.png.a2ef3ff7bc1dd92cc17847b5f4b98bc4.png

image.png.dcbf41f2a7bbc0abce61b02486265a32.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

O KB χιονιάς έρχεται και ο Αντουάν θα μας τον σερβίρει!!!

Καλά....εσύ το έχεις τερματίσει!!! Σαν να μεταγραφεί ο Μέσι  (όταν έπαιζε Μπάρτσα) στη Ρεαλ ένα πράγμα....

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τον άγχωσα τεεε και εγραψαι από κινητό. Και δεν έχει κ κανα φοβερό και μετά μη λέτε ότι δεν καταλαβενετε τι γραφι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Άιντε παμε .....λοιπόν μεχρι 24 συνεχίζουμε ημιορεινά έχουν ελπίδες και κοιταξτε διαγραμμα που εχω ,, και κατ' ολα αυτ ξερω οτι δε θα ρθει

Ναι μετά πολλα σεναρια με αρκετό κρύο μαλλον κατι ερχετια απο αντολικα γιατι το αλλοδαπό 23 και μετα έχει μισοδιαλυθει ,,, άρα κατι ερχεται απο ανατολικα και σε κάποια σεναρια θα δούμε μετα ερχετια και σχεδόν μισοενωμεβκ με αυτκ στις 23 μετά από 3 μέρες περιμενω να βγουν στο μετεοσιελ 

 

Screenshot_20230113-221237_Chrome.jpg

Γραμμική Β ...αραμαϊκά...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Καλά....εσύ το έχεις τερματίσει!!! Σαν να μεταγραφεί ο Μέσι στη Ρεαλ ένα πράγμα....

Αλλά το καλοκαίρι μαζί θα πανηγυρίζουμε τα 50άρια της Αττικής 🤣

Είναι ιερός ο σκοπός αδέρφια προσήνεμοι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, DIMITRIS said:

Vamos!!!!

Πέρα την πλάκα πιστεύω αυτό που έγραψα το πρωί ότι για εμάς εδώ μετά τις 24/1 ότι συμβεί και ακόμη δεν έχει χαθεί τίποτα για τότε, υπομονή θα δείξει τις επόμενες ημέρες εάν μπορεί να κάνει κάτι.

image.png.a2ef3ff7bc1dd92cc17847b5f4b98bc4.png

image.png.dcbf41f2a7bbc0abce61b02486265a32.png

Άμα δε δεις minimum στο -10 και -12 τουλάχιστον Σαλόνικα, do not believe it.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, vorios_polos said:

Γραμμική Β ...αραμαϊκά...🤣🤣🤣

έπαθε κοκομπλόκο το πληκτρολόγιο του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

5-6 σενάρια στα 51 δεν το λες και γκουντ... αλλά προσωπικά για τόσο μακριά δεν θα θελα παραπάνω.... έχουμε δει και το έργο by Αντουάν του να έχει 35-40 μέλη με θάψιμο κεντροβόρειο στις 120-144 και να μην πέφτει νιφάδα.............

Σωτήρη εγώ τα βλέπω πάνω από 10 με έστω και λίγη χιόνοστρωση ... Για παιο (β1αστή ονείρων) και τόσο μακριά είναι καλά πιστεύω 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Άιντε παμε .....λοιπόν μεχρι 24 συνεχίζουμε ημιορεινά έχουν ελπίδες και κοιταξτε διαγραμμα που εχω ,, και κατ' ολα αυτ ξερω οτι δε θα ρθει

Ναι μετά πολλα σεναρια με αρκετό κρύο μαλλον κατι ερχετια απο αντολικα γιατι το αλλοδαπό 23 και μετα έχει μισοδιαλυθει ,,, άρα κατι ερχεται απο ανατολικα και σε κάποια σεναρια θα δούμε μετα ερχετια και σχεδόν μισοενωμεβκ με αυτκ στις 23 μετά από 3 μέρες περιμενω να βγουν στο μετεοσιελ 

 

Screenshot_20230113-221237_Chrome.jpg

ένα τρανσλατε για τον ... Αντώνη από τον Διόνυσο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Άμα δε δεις minimum στο -10 και -12 τουλάχιστον Σαλόνικα, do not believe it.

Προσωπικά ένα καλό χιόνι Στενής ψάχνω μέχρι τέλος του μήνα, αρχές του άλλου, για πεδινό χιόνι εδώ δε φαίνεται τίποτα ακόμη και μόνο με θαύμα θα φανεί φέτος, οπότε προσαρμόζω ανάλογα τα θέλω μου 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ένα τρανσλατε για τον ... Αντώνη από τον Διόνυσο...

Πω χαζεψε το μυαλό μου να καταλάβω, την κορη μου τη δίχρονη πιο εύκολα τη βγάζω, α ρε Αντώνη απο την Αιολιδος Γρεβενών. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Αλλά το καλοκαίρι μαζί θα πανηγυρίζουμε τα 50άρια της Αττικής 🤣

Είναι ιερός ο σκοπός αδέρφια προσήνεμοι 

Θα υποσχεθείς ένα πράγμα...ότι εκτός από Αττική θα ασχοληθείς και για Θεσσαλονίκη να έχω κι εγώ έναν σκοπό αλλιώς θα βαρεθώ...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...