Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, vorios_polos said:

Θα υποσχεθείς ένα πράγμα...ότι εκτός από Αττική θα ασχοληθείς και για Θεσσαλονίκη να έχω κι εγώ έναν σκοπό αλλιώς θα βαρεθώ...😋

Το καλοκαίρι? Αυτό δε θέλει ρώτημα. Το καλοκαίρι ακόμα και με το Νευροκόπι ασχολούμαι αμά κάνει ζέστη 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, swthrhs είπε:

Ο Μαρουκάκης είπε αλλάζει το σκηνικό από τέλη του μήνα και ότι τον Φλεβάρη θα δόγμα χιόνια και σε αστικές πόλεις κτλπ εφόσον έπιασε την θερμή εισβολή γιορτές μακάρι να πιάσει και αυτά που λέει ο επιστήμονας 😂

Ειναι το δόγμα Μαρουσακη,: απο Φλεβάρη χιόνια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Το καλοκαίρι? Αυτό δε θέλει ρώτημα. Το καλοκαίρι ακόμα και με το Νευροκόπι ασχολούμαι αμά κάνει ζέστη 😂

Ωραία από Απρίλιο δέχομαι ιδιαίτερα τι θέλει η Θεσσαλονίκη για να σκάσουμε στην ζεστή....😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, DIMITRIS said:

Προσωπικά ένα καλό χιόνι Στενής ψάχνω μέχρι τέλος του μήνα, αρχές του άλλου, για πεδινό χιόνι εδώ δε φαίνεται τίποτα ακόμη και μόνο με θαύμα θα φανεί φέτος, οπότε προσαρμόζω ανάλογα τα θέλω μου 😉

δεκτον τοτε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Αντώνη μην τους ακους αυτα συμβαίνουν στα καθημερινά live

Σαμποτάζ κάποιου δελφινού είναι...λαδωσε το κοντρόλ Ρουμ και μικροφωνιζε...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Ειναι το δόγμα Μαρουσακη,: απο Φλεβάρη χιόνια!

Αχαχαχ αν βγει αληθινός θα του στείλω μνμ γενικά γουστάρει και αυτός καμένος σαν εμάς είναι αλλά ναι πάντως γιορτές που έλεγε πασχαστουγενα και εμείς βλέπαμε διάγραμμα κοντά στο μηδέν και ξαφνικά τούμπα ζέστη το έπιασε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ωχ συγνωμη παιδια τωρα το είδα 

Εγώ το κανα σκρινσοτ πάντως πριν το κάνεις εντιτ, γιατί τέτοια σμαράγδια... τα κρατάμε😹

όπως το αλλοδαπό σενάριο 23.. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι να βγουν και στο wetter τα ανσάμπλ για τα μακρινά.... στα λίγο πιο κοντινά πάει να βγει μεγάλη βροχοκαιρία 21-23 του μήνα με θάψιμο ορεινών για εδώ.. από ανσάμπλ ευρωπαίου,....

ens_image.php?geoid=52949&var=201&run=12&date=2023-01-13&model=ecm&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικα στα μακρινα βγαζει το Λονδινο να εχει πιεσεις 1050 σε αρκετα ρανς, οποτε δεν παμε και τοσο στα τυφλα για μενα. Συν οτι αξιζει για αυτο το λογο να ριχνουμε μια ματια στους χαρτες!

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Dusterakos said:

Γενικα στα μακρινα βγαζει το Λονδινο να εχει πιεσεις 1050 σε αρκετα ρανς, οποτε δεν παμε και τοσο στα τυφλα για μενα. Συν οτι αξιζει για αυτο το λογο να ριχνουμε μια ματια στους χαρτες!

Quiz

Diagramme GEFS

 

Diagramme GEFS

Diagramme GEFS

 

ΑΡΑ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως είναι η πρώτη φορά φέτος που για 10-14 μέρες μετά έχει ο ευρωπαίος μέσο όρο στο -2 και -3 στα 850 για εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Παντως είναι η πρώτη φορά φέτος που για 10-14 μέρες μετά έχει ο ευρωπαίος μέσο όρο στο -2 και -3 στα 850 για εδώ 

Μάλλον ήρθε η σειρά μας Σωτο να ξες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Avalanche είπε:

Μάλλον ήρθε η σειρά μας Σωτο να ξες....

Άσε εμένα Κώστα εμένα... εγώ είμαι άπιστος Θωμάς.... αν δεν το δω να πέφτει δεν το πιστεύω.... όχι τώρα που δείχνει στις 240+ ώρες καλούτσικα ανσάμπλ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Για λιγο πανικοβληθηκα...🤣Διονυσιακες συνηθειες στα Γρεβενα...

 

Μη μας ξενερώνεις ρε Σακαρε!!! Έχουμε που έχουμε την ξενερα με τον καιρό. Χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...