Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 εκατοστά ψάχνω εγώ μόνο....όχι τίποτα άλλο αλλά για να σπάσω το ψυχολογικό όριο του ενός μέτρου σερί από το 2021

Μήδεια 35+ Ελπίδα 60 = 95

Χαχαχαχαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κακιστος Γαλλος σαν αικον και ουκμο! δειχνει κ αυτος να καπελωνεται απο υφεση κ να πηγαινει παρακατω η κατεβασια ελπιζω να ειναι ακυρος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

5 εκατοστά ψάχνω εγώ μόνο....όχι τίποτα άλλο αλλά για να σπάσω το ψυχολογικό όριο του ενός μέτρου σερί από το 2021

Μήδεια 35+ Ελπίδα 60 = 95

Χαχαχαχαχαχαχα 

Μακάρι αλλά μ' αυτές τις δυτικίσεις Γιώργο δε μας βλέπω..... η πλάκα είναι που τα ens ευρωπαίου τζεμ, ήταν καλύτερα και πιο ψυχρά στα πρωινά.... και το τζεμ είχε απ' τα πιο θερμά συγκριτικά με τα μέλη του.... αλλά μετά τη βεντάλια του αμερικάνου στο 6αρι, μάλλον έχουμε υποεκτιμησει πολύ τον δυτικό για εμάς κίνδυνο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, south coast είπε:

Δεν εχω δει Μιχαλη ποτε το icon να βγαζει εντονα φαινομενα

Ναι εννοώ για την Τετάρτη που έρχεται διαταξιακα πάντα. Την μετάφραση των φαινομενων πλέον, και μετά αυτό που έγινε τις περασμένες μέρες, δεν ξέρω ποιο είναι το καλύτερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορει και να μην εχει σημασια (λογω μη υετου) αλλα ας πουμε οτι το icon το -5 του το εχει στα υπερβορεια και αυτο για λιγο το πρωι.Οι υπολοιποι περιπου στο -4 με -4.5c Ψυχρανε λιγο και αυτο γενικα. Αν ψυχρανει και o Eυρωπαιος μπορουμε να πουμε με καποια σιγουρια οτι θα παμε θερμοκρασιακα κατω απο -4 την Τεταρτη εστω και για λιγο. Μακαρι να βρουμε και υετο.

image.png.f882cf6afde329a270e1ad087d1a4a1d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μήδεια 35+ Ελπίδα 60 = 95

Νομίζω οτι το 60 Ζωγράφου είναι υπερβολή αν μιλάμε για μέσο ύψος χιονιού στην περιοχή. Αλλά .. 60? 60. Χαλάω εγώ χατίρια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Michael είπε:

Αντε ρε τζιφο... Τόσοι περιμένουμε. Αγένεια πια...

Άντε ρε τζίφο.. βγες στη σκήνη να σε απολαύσουμε!!!! Τι;; Δεν έχει παράσταση κι απόψε;; Εγώ έτσι νομίζω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ναι εννοώ για την Τετάρτη που έρχεται διαταξιακα πάντα. Την μετάφραση των φαινομενων πλέον, και μετά αυτό που έγινε τις περασμένες μέρες, δεν ξέρω ποιο είναι το καλύτερο...

Στην αθηνα οσο αφορα τον υετο επεσε πιο κοντα μεσα το gem στο timing πιο κοντα ο ευρωπαιος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως και ο ζιακοπουλος δεν ενθαρρύνει την κατάσταση αυτή περί χιόνια... και ένα βίντεο με υετο που ανέβασε ο κολυδας.... Ψωφια πράγματα παιδιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Άμα είναι να φτάσει Μονακό ο Αυλώνας ας έχουμε βροχές με νοτιά

Σταματα μωρε κι εσυ και μην τσιμπας.Και στη Ελπιδα περυσι οι ιδιοι μασσαλιες εβλεπαν και δυτικισεις μια βδομαδα πριν.Μπες και διαβασε.Κι εσυ παλι τσιμπαγες.Δεν βαρεθηκατε;;gfs-0-138.png.59a950577bbe811a79578047fb58f59e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σταματα μωρε κι εσυ και μην τσιμπας.Και στη Ελπιδα περυσι οι ιδιοι μασσαλιες εβλεπαν και δυτικισεις μια βδομαδα πριν.Μπες και διαβασε.Κι εσυ παλι τσιμπαγες.Δεν βαρεθηκατε;;gfs-0-138.png.59a950577bbe811a79578047fb58f59e.png

Ένα άκυρο τρέξιμο ήταν αυτό, στην Ελπίδα τα κβ δεν είχαν ποτέ.... Ελπίδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Νομίζω οτι το 60 Ζωγράφου είναι υπερβολή αν μιλάμε για μέσο ύψος χιονιού στην περιοχή. Αλλά .. 60? 60. Χαλάω εγώ χατίρια?

Τόσο ήταν στη γειτονιά μου ρε αδερφέ .....στα 200μ

IMG_20220124_233643.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ένα άκυρο τρέξιμο ήταν αυτό, στην Ελπίδα τα κβ δεν είχαν ποτέ.... Ελπίδα

Ούτε τώρα... 🤣πλάκα κάνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

 

IMG_20220124_233643.jpg

Μιλάω για μέσο ύψος χιονιού τονίζω. Τώρα αν σε κάποια σημεία έκανε στοιβάδες/ανεμοσούρια και μάζεψε σε αυτά 60 πόντους οκ αλλά σαν μέσο ύψος χιονιού στου Ζωγράφου, τα 60 θεωρώ πως δεν είναι ρεαλιστικό νούμερο. Φυσικά ο καθένας μπορεί να λέει ότι κρίνει σωστό.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...