Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εικόνα στην Αμερική είναι θετική ( πήγε δυτικότερα ) και μάλλον δεν θα πιέσει ο Ατλαντικός τόσο γρήγορα. Λογικά θα βγει καλύτερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ρε ουκμο τραβα και γ....ου καλό μου.Αντε γ...δι

Αυτό δεν έβλεπε κατάβαση αυλώνα στην δυτική Ευρώπη 2 μέρες πριν την κακοκαιρία ρε συ . Ξέρω βέβαια ότι το έχεις σε εκτίμηση 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

κάποιος αν ξέρει να μου λύσει μια απορία. πως γίνεται στα Βαλκάνια χωρίς να έχει θάλασσα να έχουν πάντα υετό χωρίς χαμηλό σαν το Αιγαίο δηλαδή ενώ εδώ στην βόρεια Ελλάδα πάντα ξεροκρυο ; εκεί που την βρίσκουν την υγρασία?

gfs-2-24.png

Στην συγκεκριμένη φωτογραφία είναι ορογραφικος ο υετός από την οροσειρά του αιμου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 200 ωρες παντως δεν θα πρεπει να εχουμε παραπονο...Ζουμε τρομερο χειμωνα...Με συνεχεις κατεβασιες και χιονιαδες με ενταση και διαρκεια...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμαζει καλυτερο ριτζαρισμα ο αζορικος!!!!!!σε αυτο το ραν

gfs-0-96.png?12

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

κάποιος αν ξέρει να μου λύσει μια απορία. πως γίνεται στα Βαλκάνια χωρίς να έχει θάλασσα να έχουν πάντα υετό χωρίς χαμηλό σαν το Αιγαίο δηλαδή ενώ εδώ στην βόρεια Ελλάδα πάντα ξεροκρυο ; εκεί που την βρίσκουν την υγρασία?

gfs-2-24.png

Το έχω απορία κι εγώ αυτό είναι πανπολλες οι φορές έτσι που κατεβαίνει ο υετός από Βαλκάνια χωρίς χαμηλό στο Αιγαίο και χιονίζει Σκόπια Βουλγαρία και φτάνει μέχρι εκεί. Μόλις φτάνει ο υετός στα σύνορα της βόρειας Ελλάδας σπάει χάνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Sirax7 said:

Το έχω απορία κι εγώ αυτό είναι πανπολλες οι φορές έτσι που κατεβαίνει ο υετός από Βαλκάνια χωρίς χαμηλό στο Αιγαίο και χιονίζει Σκόπια Βουλγαρία και φτάνει μέχρι εκεί. Μόλις φτάνει ο υετός στα σύνορα της βόρειας Ελλάδας σπάει χάνεται.

Παντα ομως ελπιζω οτι δεν θα εξαφανιστει . χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...