Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εύχομαι ολόψυχα 20αρια για όλους και η μπάλα είτε ναπαει Ισπανία είτε Αζερμπαϊτζάν.....το ένα πάει ο ευρωπαίος το κατέστρεψε πήγε προς τζεμ....Τώρα σειρά σιγά σιγά έχει και το άλλο στις 26 με 28 να εξαφανιστεί κι εκείνο να τελειώνουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εύχομαι ολόψυχα 20αρια για όλους και η μπάλα είτε ναπαει Ισπανία είτε Αζερμπαϊτζάν.....το ένα πάει ο ευρωπαίος το κατέστρεψε πήγε προς τζεμ....Τώρα σειρά σιγά σιγά έχει και το άλλο στις 26 με 28 να εξαφανιστεί κι εκείνο να τελειώνουμε 

ΑΝΤΟΥΑΝ ΔΕ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ...ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΆΡΙ...ΟΤΙ Κ ΝΑ ΛΕΣ... ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΈΝΗ ΠΕΡΊΟΔΟΣ ΣΟΒΑΡΟΥ ΨΥΧΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΛΈΣ ΕΥΚΑΙΡΊΕΣ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Παμε για δυνατό φινάλε;Άντε να δούμε..

Πάμε για τα κοντινά..ασαμπλς τζίφου,Τζεμ,κάποιες πέτσες  δίνει για 21.…Ίσως και το Ουκμο,με καλύτερο Ριτζ σε σχέση με τον Ευρωπαίο...Θα φανεί!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εύχομαι ολόψυχα 20αρια για όλους και η μπάλα είτε ναπαει Ισπανία είτε Αζερμπαϊτζάν.....το ένα πάει ο ευρωπαίος το κατέστρεψε πήγε προς τζεμ....Τώρα σειρά σιγά σιγά έχει και το άλλο στις 26 με 28 να εξαφανιστεί κι εκείνο να τελειώνουμε 

Αυτό στις 20-21 μπορεί να έρθει σε λάιτ λογικά μορφή. Μετά το μόνο που θα καταφέρει το ψύχος είναι να φέρει καταστροφές στην παραγωγή. Βροχούλες και χιόνια στα ορεινά να κλείσει ομαλά η χειμερινή περίοδος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ, με τόσο ντόρο που κάναμε εμείς οι Αθηναίοι και οι Χαλκιδεοι για τον Αρχίδαμο, λέγοντας και για έπος, θαβομαστε κτλ , θα νομίζουν τα παιδιά από τα βόρεια ότι είχαμε κάνα έπος και ότι τώρα και μόνο που τολμάμε και κοιτάζουμε χαρτες ήμαστε αχάριστοι 😂 

Μόνο οι Βολιωτες στρώθηκαν καλά φίλοι μου. Αυτοί οι αλεπουδιαρηδες που όλο κλαίγονται. Εδώ μέσα στην Αθήνα ήταν ένας τυπικός χιονιάς που ήδη ξεχαστεί από το μέσο πολίτη! Και στη Χαλκίδα επίσης. Πάμε λοιπόν να το φέρουμε Ελλάδα και μετά, ας κονταροχτυπηθουμε!!!!! Χαχα καλημέρα στην παρέα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εν τω μεταξύ, με τόσο ντόρο που κάναμε εμείς οι Αθηναίοι και οι Χαλκιδεοι για τον Αρχίδαμο, λέγοντας και για έπος, θαβομαστε κτλ , θα νομίζουν τα παιδιά από τα βόρεια ότι είχαμε κάνα έπος και ότι τώρα και μόνο που τολμάμε και κοιτάζουμε χαρτες ήμαστε αχάριστοι 😂 

Μόνο οι Βολιωτες στρώθηκαν καλά φίλοι μου. Αυτοί οι αλεπουδιαρηδες που όλο κλαίγονται. Εδώ μέσα στην Αθήνα ήταν ένας τυπικός χιονιάς που ήδη ξεχαστεί από το μέσο πολίτη! Και στη Χαλκίδα επίσης. Πάμε λοιπόν να το φέρουμε Ελλάδα και μετά, ας κονταροχτυπηθουμε!!!!! Χαχα καλημέρα στην παρέα!

Καλημέρα,

Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω...

Αυτή την εικόνα αντικρίζω αυτή τη στιγμή στα 190μ της Ριτσώνας, 10χλμ από την Χαλκίδα.

image.png.1c88e07272be5dde8df60da8dca4b86a.png

Για πάνω από 200μ εδώ στην Εύβοια και την Βοιωτία ήταν έπος, το ίδιο νομίζω και για Μαγνησία αλλά κσι για βόρεια προάστια Αττικής από κάποιο υψόμετρο και πάνω (για Πάρνηθα δε λέω κάτι γνωρίζεις καλύτερα από εμένα), μακάρι να είχαμε μία παρόμοια κακοκαιρία κάθε χειμώνα!

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, menidi said:

Εν τω μεταξύ, με τόσο ντόρο που κάναμε εμείς οι Αθηναίοι και οι Χαλκιδεοι για τον Αρχίδαμο, λέγοντας και για έπος, θαβομαστε κτλ , θα νομίζουν τα παιδιά από τα βόρεια ότι είχαμε κάνα έπος και ότι τώρα και μόνο που τολμάμε και κοιτάζουμε χαρτες ήμαστε αχάριστοι 😂 

Μόνο οι Βολιωτες στρώθηκαν καλά φίλοι μου. Αυτοί οι αλεπουδιαρηδες που όλο κλαίγονται. Εδώ μέσα στην Αθήνα ήταν ένας τυπικός χιονιάς που ήδη ξεχαστεί από το μέσο πολίτη! Και στη Χαλκίδα επίσης. Πάμε λοιπόν να το φέρουμε Ελλάδα και μετά, ας κονταροχτυπηθουμε!!!!! Χαχα καλημέρα στην παρέα!

Τρίτος καλυτερος χιονιας μετα το 08 θαναση εδω,μην ειμαστε αχάριστοι 3 Χρονια σερι πηγαινουμε με 30 ποντο η πετσα όταν δυσκολεύονται τα τελευταια χρονια περιοχές στην Β Ελλαδα που δεν εχουν δει νιφαδα

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κλείνω εδώ αλλά δείτε και άλλη εικόνα αυτή τη στιγμή από το προαύλιο της εταιρείας που εργαζομαι και υπόψη οι γύρω λόφοι είναι ακόμη κουραμπίεδες...

image.png.8616ab8bb7202ab826231925bf81caac.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναμένω ανσάμπλ ευρωπαίου (το κύριο, όχι μόνο του ευρωπαίου, μετά τις 120-144 ώρες έχει ελάχιστες πιθανότητες επιβεβαίωσης).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Καλημέρα,

Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω...

Αυτή την εικόνα αντικρίζω αυτή τη στιγμή στα 190μ της Ριτσώνας, 10χλμ από την Χαλκίδα.

image.png.1c88e07272be5dde8df60da8dca4b86a.png

Για πάνω από 200μ εδώ στην Εύβοια και την Βοιωτία ήταν έπος, το ίδιο νομίζω και για Μαγνησία αλλά κσι για βόρεια προάστια Αττικής από κάποιο υψόμετρο και πάνω (για Πάρνηθα δε λέω κάτι γνωρίζεις καλύτερα από εμένα), μακάρι να είχαμε μία παρόμοια κακοκαιρία κάθε χειμώνα!

Πόσοι γράφουν εδώ μένοντας στη Ριτσώνα; Εγώ είπα Αθήνα Χαλκίδα βρε Δημήτρη. Τις πόλεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τρίτος καλυτερος χιονιας μετα το 08 θαναση εδω,μην ειμαστε αχάριστοι 3 Χρονια σερι πηγαινουμε με 30 ποντο η πετσα όταν δυσκολεύονται τα τελευταια χρονια περιοχές στην Β Ελλαδα που δεν εχουν δει νιφαδα

Διευκρινησα τι εννοούσα. Μόνο για φέτος μίλησα. Μόνο για Αθήνα Χαλκίδα. Δεν μίλησα για το παρελθόν. Ήμουν σαφής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, DIMITRIS said:

Αναμένω ανσάμπλ ευρωπαίου (το κύριο, όχι μόνο του ευρωπαίου, μετά τις 120-144 ώρες έχει ελάχιστες πιθανότητες επιβεβαίωσης).

Πλεον υπαρχει η ταση απο τα ens για κατηφορα…21/2 με τελος του μηνα τουλαχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, menidi said:

Διευκρινησα τι εννοούσα. Μόνο για φέτος μίλησα. Μόνο για Αθήνα Χαλκίδα. Δεν μίλησα για το παρελθόν. Ήμουν σαφής.

Ασε τα σαφής …γιατι ξαναΑΙΡΧΑΙΤΕ😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τον "απλό" κόσμο που δεν είναι χιονοτρελαμένος αν δεν στρώσει στην πόρτα του δεν καταλαβαίνει ότι χιόνισε, δεν δίνει σημασία. Μπορεί 200-300μ παραπάνω να έχει ρίξει το ιστορικότερο χιόνι του αιώνα, χαμπάρι δεν θα πάρει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εδώ μέσα στην Αθήνα ήταν ένας τυπικός χιονιάς που ήδη ξεχαστεί από το μέσο πολίτη! 

Ο οποίος μέσος πολίτης θυμάται μόνο την Ελπίδα, κι αυτό επειδή έγινε κυριολεκτικά το σώσε (εκτός ΝΔ πεδινών προαστίων). Εκτός από εμάς εδώ μέσα κανένας δεν θυμάται σχεδόν τίποτα, εκτός εάν είχε προβλήματα/κινδύνεψε. Πχ έπρεπε να θυμίσω σε αρκετούς φίλους μου από Ηλιούπολη ότι χιόνισε και πρόπερσι με τη Μήδεια (παρότι είχαμε θαφτεί πάλι εδώ).

Καλά για πριν δεν το συζητώ. Ακόμα και το 2002 που θεωρητικά οι μεγαλύτεροι πρέπει να το θυμούνται έντονα, το έχουν μύλο στο μυαλό τους μαζί με 2004, 2008 κ.ο.κ., αόριστα εννοείται και χωρίς ημερομηνίες και λεπτομέρειες. Αυτό φαίνεται και κάθε φορά που ακούς δημοσιογράφους να λένε ''δεν έχουμε ξαναδεί τέτοιο πράγμα'' (ενώ μπορεί να έγινε πέρυσι πχ)

Μόνο εμείς εδώ θυμόμαστε τα πάντα, στον περισσότερο ο κόσμο ο καιρός  -εφόσον δεν τον δυσκολεύει κάπου - είναι απολύτως αδιάφορο και ασήμαντο θέμα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...