Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν το σενάριο 30 θα ήθελα με καύτερη συνεργασία χαμηλού αυλώνα, και αυλώνα πιο νοτιοδυτικά.

gens-30-1-300.pnggens-30-1-318.pnggens-30-0-318.png

Η καμήλα η χιονάτη είναι ο καλύτερος χιονιάς αυτή την εποχή, θα έλεγα ότι θα ήθελα να δω και το γνωστό πορτοκαλί χιόνι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο θα βλέπει καλύτερα τον εμποδισμό, τόσο θα παίρνουν την κατηφόρα και τα ensembles. Υπάρχουν νομίζω και δυτικά σενάρια οπότε είμαστε σε καλό δρόμο για τις 22 και βλέπουμε για μετέπειτα όπου κι εκεί ψιθυρίζεται. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Η καμήλα η χιονάτη είναι ο καλύτερος χιονιάς αυτή την εποχή, θα έλεγα ότι θα ήθελα να δω και το γνωστό πορτοκαλί χιόνι!

Αν ερθει ομως παλι η τσιπουρα η χιονατη βλεπω να εχουμε κι αλλες τετοιες ειδησεις.😅 

 

Screenshot_20230213_233813_Facebook.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπομονή Μιχαήλ μου κάποια στιγμή θα έρθει όχι μια καμήλα Χιονάτη αλλά ολόκληρος ο στόλος από την Αλεξάνδρεια Χ ν φορές...😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσπαθεί ο τζίφος να χιονίσει τα βόρεια πεδινά, με την κλασσική πέτσα. Για το μετά βλέπουμε, αλλά τα πράγματα πάνε όπως πρέπει.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bill24 είπε:

ο @ICELARISSA ειναι μην αγχωνεστε...μιλησαμε ειναι καλα τωρα.απλα αλλαξαν οι δεικτες και παει καρφι προσηνεμα χαχαχα

Μακαρι να μουν νεαρος χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γροιλανδικός.. Αχχχ ομορφέ μου Αζορικογροιλανδικέ, χάθηκες και χάθηκε και το ενδιαφέρον το χαρτικό, επανεμφανήσου να έρθει πίσω!

gfs-0-228.png?18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μπουμπουνισει ωραια ο συνεχεια ο τουμποτζιφος

Τον αχρηστο ρε παλι κολλησε

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι μιχαηλ μου!!!!...διατάξεις ψωμοτυρι τις βλέπουμε τώρα και νομίζουμε ότι μας έπεσε το λαχείο...έλεος δηλαδή 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκόλλα μωρή τρέλα τζίφε να δούμε το εικονικό!

wetter

GFSOPEU18_258_1.png

 

Στις 50 ώρες το θέλω μπας και δούμε ΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΙΟΝΙΑ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εικονικές βροχάρες από τον Τζίφο για τα μακρινά, κρίμα το πρώην μοντέλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bill24 είπε:

gfs-0-240.png?18

αυτην ειναι θεση αρχικη θεση αζορικου για τα κβ...να πιεσει προς τα ανατολικα και να κατεβασει

Ε ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαίνει η Αδριατική η πολική εισβολή, μακάρι το -42 στα 500 να μπει και να στρογγυλοκαθισει στην Ιταλια, γλειφοντας μας!

δυτικόραρος

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Μπαίνει η Αδριατική η πολική εισβολή, μακάρι το -42 στα 500 να μπει και να στρογγυλοκαθισει στην Ιταλια, γλειφοντας μας!

Ταυτόχρονα με τις καυτές και υγρές ανάσες της αφρικανας της καμήλας να κάνουν ένα κοκτέιλ ...χιόνι και παγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ταυτόχρονα με τις καυτές και υγρές ανάσες της αφρικανας της καμήλας να κάνουν ένα κοκτέιλ ...χιόνι και παγο

Και εδώ και σκόνη! Θα ήθελα να τα δω όλα πορτοκαλί χαχαχα Θα ήταν τρομερό πράγμα να είναι όλα πορτοκαλί, κάτι από Αριανό χιόνι! χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Από τις περιπτώσεις που η Ελλάδα μπαίνει στον θερμό τομέα… κ η Ευρώπη στην κατάψυξη!

46E2203E-31C0-4DEE-9836-273A9CF302C4.png

Μην βιαζεσαι δεν τελειωσε ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...