Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

144 ώρες ούτε 100 χιλιόμετρα...το θέμα ήταν σήμερα το πρωί να διατηρηθεί το χτεσινό και το καταφέραμε...

Έχω την εντύπωση ότι αν είχε πιο μεγάλο αυλωνα ο παιος οπως ο τζιφος θα βγαινε πιο καλός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια 400αρα χλμ πιο νότια  το κρυο απο το χθεσινό 0αρι ο παιος. Πολυ λιγότερα θέλουμε να διορθώσει μέχρι αυριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Έχω την εντύπωση ότι αν είχε πιο μεγάλο αυλωνα ο παιος οπως ο τζιφος θα βγαινε πιο καλός 

Ο Γάλλος έχει πιο μεγάλο και συμπαγή Αυλώνα και πιο ανατολικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χειμωνας είπε:

Λογικά τα ασαμπλς του Ευρωπαίου πρέπει να βελτιώθηκαν κι'αλλο..

πρεπει η πλειοψηφια να πεσει κατω απο το 0 να δουμε τι περιθωρια εχουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

πρεπει η πλειοψηφια να πεσει κατω απο το 0 να δουμε τι περιθωρια εχουμε!

Και μοιρασμένα να είναι,θα είναι καλύτερα πάλι από τα χτεσινα του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Αυχενικο,μολυνση στο νυχι απο χτυπημα και πρησμενος ολος ο δεξιος αντιχειρας του καλου χεριου μου αλλα δε μασαω..Ειμαι εδω ομως..Θα φερω χιονια στα κεντροβορεια και μετα θα ηρεμησω!!!Παμε ρε κουφαλα ηλιε,να σε συντριψουμε!

20230221_085446.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Καλημέρα. Ούτε χάρτες  ούτε τπτ δεν βλέπω το πρωί. Κρίνω τα νέα από τα σχόλια. Ποιος σχολιαζει., χωρις καν να διαβασω. Αν δω  πχ voriospolos, avalanche, χειμώνα, freeze, λέω καλά πάμε. Αν δω Galanto, ούτε καφέ κάνω. Παω στη δουλειά με σκυμμένο κεφάλι. 🤣 (Αντώνη πλάκα κανω)

Καλημέρα παίδες. Πόσο πιο ωραίο είναι απλά να σηκώνεσαι το πρωί, να πηγαίνεις δουλειά, να πίνεις καφέ, να κάνεις το τσιγαρακι σου χωρίς να βλέπεις χάρτες και απλά να μπαίνεις στο φόρουμ και να διαβάζεις σχόλιασμο χαρτών από τα παιδιά που προανέφερε ο @nikolasxm. Λες "αφού γράφουν τα παιδιά έχουμε ελπίδες" Φυσικά και έχουμε χρόνο για βελτιώσεις. Παμε γερά.🙏🙏🙏🙏🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

 Αυχενικο,μολυνση στο νυχι απο χτυπημα και πρησμενος ολος ο δεξιος αντιχειρας του καλου χεριου μου αλλα δε μασαω..Ειμαι εδω ομως..Θα φερω χιονια στα κεντροβορεια και μετα θα ηρεμησω!!!Παμε ρε κουφαλα ηλιε,να σε συντριψουμε!

20230221_085446.jpg

τι λεει αλλο       ολα καλα ;; χαχα πλακα κανω φιλαρακι μου  καλημερα κ περαστικα  🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχίζει και αποκτάει ενδιαφέρον το διάστημα 5-8 Μαρτίου.. τις καλημερες μου.

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ σας τα έλεγα χτες.. Και στους υποτίθεται έμπειρους και αισιόδοξος.. Δεν υπάρχει τίποτα για Ελλάδα ως αρχές Μάρτη.. Θα μας φάει ο υποτροπικος... Ξυπνάτε μερικοί, προσγειωθείτε και βάλτε μυαλό... 45 χρόνων φτάσαμε, δεν μπορούμε να διαβάζουμε ότι να ναι κάθε μέρα.. Ελεος! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

 Αυχενικο,μολυνση στο νυχι απο χτυπημα και πρησμενος ολος ο δεξιος αντιχειρας του καλου χεριου μου αλλα δε μασαω..Ειμαι εδω ομως..Θα φερω χιονια στα κεντροβορεια και μετα θα ηρεμησω!!!Παμε ρε κουφαλα ηλιε,να σε συντριψουμε!

20230221_085446.jpg

Ρε άσε τα χιόνια στα ΚΒ... Δεν υπάρχει τίποτα... Κοίτα να γίνεις καλά εσυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Αρχίζει και αποκτάει ενδιαφέρον το διάστημα 5-8 Μαρτίου.. τις καλημερες μου.

Ζήσε Μάη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πιο καλό τρέξιμο ήταν του Γάλου από τα πρωινά.....μακάρι να κρατήσει και να βελτιωθεί μπας και τραβήξει και τα άλλα

ARPOPEU00_102_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

 Αυχενικο,μολυνση στο νυχι απο χτυπημα και πρησμενος ολος ο δεξιος αντιχειρας του καλου χεριου μου αλλα δε μασαω..Ειμαι εδω ομως..Θα φερω χιονια στα κεντροβορεια και μετα θα ηρεμησω!!!Παμε ρε κουφαλα ηλιε,να σε συντριψουμε!

20230221_085446.jpg

Εμ τι το θέλεις να φέρεις χιόνια στα ΚΒ..ΣΕ ΦΑΓΑΝΕ🤣🤣🤣...περαστικααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος εχει καποια σεναρια που κατεβαζει αδιανοητο ψυχος στην Ευρωπη..Καποια σεναρια μαλιστα ειναι ευνοικα για τα κεντροβορεια...Παντως εαν αυτο το ψυχος εισελθει στην Ευρωπη ειναι πιθανο εαν κατεβει εστω και ενα κομματι του,να εχουμε πιθανες κυκλογεννεσεις στη Μεσογειο με δυνατες διαταραχες και στη περιοχη μας..Κυριως βροχοχαμηλα..Παντως ο Μαρτης αποκτα απο νωρις ενδιαφερον...Ολα ανοιχτα...Απο κετρνοβορειο μεχρι δυνατες βροχοκαιριες...Θα δουμε..

gens-25-1-348.png

gens-30-1-336.png

gens-29-1-372.png

gens-22-1-312.png

gens-10-1-360.png

Εγω παντως προτεινω στα παιδια απο Βολο και πανω...Μη ξανακοψετε ποτε βασιλοπιτα...Μονο Φανουροπιτα μπας και εμφανισθει ποτε ο πολυποθητος κεντροβορειος...

Φανουρόπιτα-8.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...