Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληρης παυση εδω.Προφανως απ'οτι διαβαζω,αφου χαρτες δεν βλεπω,θα κανει καποιες μικρες εξαρσεις απο δω και περα ως πεμπτη πρωι που δεν μπορουν ομως να βαλουν παραπανω χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υφεση χιονοπτωσης. και σκεφτειτε οτι μιλησα με μια γνωστη μου πριν απο 5 λεπτα και μου ειπε οτι το βελεστινο δεν εχει τιποτα.  Ειχε μπει ο βόλος στο στοχαστρο. Ανω λεχωνια ξερει κανενας τι γινεται?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει άνω Κυψέλη αλλά λεπτό χιόνι, με αρνητικές θα έστρωνε πέτσα σε 5 ώρες τουλάχιστον κάτι τέτοιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θηβα με ενημερώνουν σκοτωμός χώνει συνέχεια πόντους..μου λένε ήδη εχει πιάσει τη Μήδεια και είναι θέμα χρόνου να πιάσει και την Ελπίδα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5.3 Γλυφάδα γκόλφ 

πρώτο 5άρι από έναρξης κακοκαιρίας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μισό μέτρο πλέον στο χωριό .Συνεχίζει χονδρικά στον ίδιο ρυθμό και ηλεκτρικά . Να αναφέρω ότι έχει διαφορά στο οδόστρωμα ,αφού από κάτω συνεχίζει να λιώνει το προχθεσινό χιόνι που ήταν όλο νερό 

20230207_103123.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πεντελη πολύ πυκνή χιονόπτωση … με διαφορετικού τύπου χιόνι από ότι μέχρι χθες …. Πλάκα πλάκα από το βραδυ έχει βάλει αλλά 5 cm περίπου 

Καιρός διαφορετικός και πιο κλειστός απ ότι μέχρι χθες … Αν συνεχίσει έτσι πάμε για μεγάλα πράγματα…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Αθήνα παίζουμε τα ρέστα μας το απόγευμα και το βράδυ. Με όσο υετό έχει απομείνει!!! Αισιοδοξία!!! Να πάρουμε κι εμείς κάτι παραπάνω τώρα στο τέλος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...