Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή έχει φτάσει Μάρτιος, για να  έχουμε αξιοπρεπείς θερμοκρασίες στα 850hpa πρέπει (ειδικά εμείς οι προσηνεμοι)να έχουμε ένα κέντρο της τάξεως του -16 στα 850hpa ως αναφορά την θερμοκρασία όταν είναι στην εκκίνηση του(Ρωσία η Σκανδιναβία)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Επειδή έχει φτάσει Μάρτιος, για να  έχουμε αξιοπρεπείς θερμοκρασίες στα 850hpa πρέπει (ειδικά εμείς οι προσηνεμοι)να έχουμε ένα κέντρο της τάξεως του -16 στα 850hpa ως αναφορά την θερμοκρασία όταν είναι στην εκκίνηση του(Ρωσία η Σκανδιναβία)

Το +18 κατω απ την κρητη σε καλυπτει????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δωσε πονο ευρωαπαιεεε κατεβασε κι αλλο .......100 κοκκινολαιμηδες ο ένας πάνω στον αλλο θα ναι θαμμένοι....άσπρα ολα ρεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Ωραιαα ανοιξιατικα βροχοχαμηλα....

Δεν μπορει να κατεβει ψυχος...

Στο συγκεκριμένο Ραν το χαμηλό στην Σιβηρία στις 110-160 ώρες κάνει τη ζημιά και δεν μπορεί να κατέβει Αυλώνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Στο συγκεκριμένο Ραν το χαμηλό στην Σιβηρία στις 110-160 ώρες κάνει τη ζημιά και δεν μπορεί να κατέβει Αυλώνας 

Κατι το ενα κατι το αλλο..ετσι γινεται παντα....ενω στο τελος ο αζορ ουτε 1020 δεν εχει λες και κρυωσε.....🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εεεέεε δεν μπορεί ....θα ξεχυθεί 

ECH1-240.gif.187b134b193feaa0469f2e2a04f4c5b7.gif

Έχουμε το κουτί της Πανδώρας πάνω από τα κεφάλια μας ... Σχέδιο Δευκαλίων , Ξενοκράτης και 112 σε επαγρύπνηση 

Μετανοείτε πλησιάζει.. η Δευτέρα χιονολουσία ... 🥶❄️☠️ 

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτούσα τώρα και τις περσινές φώτο από Σταυρό Θεσσαλονίκης  ...και το καλό ήρθε 12 Μαρτίου και η πέτσα 10 Μαρτίου ... Για να δούμε .... !! 

Η πέτσα 

1946192946e7aef1aeed82bbf0dddae0.0.jpg.4c85a8c28b63da30c615e21e618375e8.jpg

Και το καλό από το πίσω μπαλκόνι

1896d676d7332b8be3e673b438d5ef3e.0.jpg.a2f52f89ab75b7218aea4181a2bc7cb4.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Κοιτούσα τώρα και τις περσινές φώτο από Σταυρό Θεσσαλονίκης  ...και το καλό ήρθε 12 Μαρτίου και η πέτσα 10 Μαρτίου ... Για να δούμε .... !! 

Η πέτσα 

1946192946e7aef1aeed82bbf0dddae0.0.jpg.4c85a8c28b63da30c615e21e618375e8.jpg

Και το καλό από το πίσω μπαλκόνι

1896d676d7332b8be3e673b438d5ef3e.0.jpg.a2f52f89ab75b7218aea4181a2bc7cb4.jpg

Αυτο τώρα είναι πέτσα??? Αυτό είναι Αρχίδαμος Χ3 για Αθήνα Χαλκίδα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αυτο τώρα είναι πέτσα??? Αυτό είναι Αρχίδαμος Χ3 για Αθήνα Χαλκίδα χαχαχ

Η πρώτη φωτό είναι πέτσα ...απλά είχε 3-4 πόντοι ομοιόμορφα η άλλη είναι καλό αφού χιονιζε όλο το βράδυ 

Είναι προσηνεμος Στρυμονικού κόλπου μιας και χωριά δυτικότερα σε ευθεία 6-7 χλμ δεν κατάλαβαν τίποτα 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αυτο τώρα είναι πέτσα??? Αυτό είναι Αρχίδαμος Χ3 για Αθήνα Χαλκίδα χαχαχ

Το πρώτο είναι πέτσα και το δεύτερο πενταποντο

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρεσε ο παιος...Χρειαζονται και τα βροχοχαμηλα..Απο το να μας σκεπασει ο υποτροπικος,χιλιες φορες βροχες....

Βεβαια οσο γραφει ο freeze στο σχολιασμο χαρτων,ο κεντροβορειος παντα παιζει...Μεχρι και το ονομα σου ρε μπαγασα,δωσανε σε κρατηρα ηφαιστειου στη Νισυρο...Ε τι αλλο σημαδι θελουμε???Κοντοζυγωνει!!🤣

331699268_1246875235905810_2990448947715607338_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Το πρώτο είναι πέτσα και το δεύτερο πενταποντο

 

 

Για το δεύτερο πρόσθεσε και άλλο ... Αλλά Κλάιν ... Πάει αυτό ... Τώρα τι κάνουμε 

@sakis13 Σακαρε το είδα και εγώ το πρωί  και ήθελα να το πετάξω κάπου αλλά επειδή πειράζω τις φωτό γενικότερα δεν θα ήμουν πιστευτός χαχαχαχχα

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Για το δεύτερο πρόσθεσε και άλλο ... Αλλά Κλάιν ... Πάει αυτό ... Τώρα τι κάνουμε 

Καλά από την φωτογραφία ότι κατάλαβα,αλλιώς ξέρω ότι στον Σταύρο έριξε 20 εκατοστά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ ανατολικά το ευρωπαικό και ο μέσος όρος.. ¨αμεση πρέπει να είναι η δυτίκιση αύριο...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

πολύ ανατολικά το ευρωπαικό και ο μέσος όρος.. ¨αμεση πρέπει να είναι η δυτίκιση αύριο...

Μιχαηλ χαλιααα μαυρα φιλε....πριν ολα δυτικα τωρα ανατολικα....και στο τελος τον π@@@ο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μιχαηλ χαλιααα μαυρα φιλε....πριν ολα δυτικα τωρα ανατολικα....και στο τελος τον π@@@ο...

Πατερ Αθανασιε,θελω να ηρεμησεις....🤣🙏

- Μη μου λες εμενα οτι δεν θα ξαναχιονισει,αθεε γιαμπανακια...

FarflungLastingEelelephant-size_restricted.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο vorios polos μας ξεσηκωνει απ το μεσημερι και 8 ωρα παει για υπνο....γι αυτο δεν προκεται να χιονισει στα κβ ουτε σε 100 χρονια....

@sakis13 να κλεισω μπιτζομπαρο για κ.δευτερα....?????κοντα μου θα ρθεις μουφοκαταιγιδακια🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μιχαηλ χαλιααα μαυρα φιλε....πριν ολα δυτικα τωρα ανατολικα....και στο τελος τον π@@@ο...

σημαντικό είναι να μην φάμε άλλο ξερόκρυο.. Και δεύτερον να μην πάει τελείως χαμένο στα easterlies.. Θέλω να πετύχει την κεντρική Μεσόγειο.. Αλλιώς δουλειά, δεν γίνεται...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

σημαντικό είναι να μην φάμε άλλο ξερόκρυο.. Και δεύτερον να μην πάει τελείως χαμένο στα easterlies.. Θέλω να πετύχει την κεντρική Μεσόγειο.. Αλλιώς δεουλειά, δεν γίνεται...

Μιχαηλ κανε κατι ομως ρε φιλε...δεν βλεπω να αγχωνεσαι καθολου.....σε σενα στηριζομαστε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Μιχαηλ κανε κατι ομως ρε φιλε...δεν βλεπω να αγχωνεσαι καθολου.....σε σενα στηριζομαστε.....

Είμαι αρκετά άρρωστος σήμερα οπότε δεν την πολυπαλεύω να είμαι στο φόρουμ να γράφω.. σε 2-3 μέρες βλέππουμε..😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα τα ensembles του σκουπιδαιου και υετικα  αλλά δεν έχουν αυτό το κάτι που θα αναπτερώσει για τα καλά  τις ελπίδες ... Το πάει συντηρητικά αλλά ο χρόνος πιέζει 

724872000_ens_image(2).png.41cb225590b4d78318830743b62ca2be.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, freeze είπε:

Εεεέεε δεν μπορεί ....θα ξεχυθεί 

ECH1-240.gif.187b134b193feaa0469f2e2a04f4c5b7.gif

Έχουμε το κουτί της Πανδώρας πάνω από τα κεφάλια μας ... Σχέδιο Δευκαλίων , Ξενοκράτης και 112 σε επαγρύπνηση 

Μετανοείτε πλησιάζει.. η Δευτέρα χιονολουσία ... 🥶❄️☠️ 

 

"Ξεχύνεται σαν εμετός που έλεγε και ο speaker"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...