Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Απριλίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πολύ νερό...

Modele GFS - Carte prévisions

Θα ζεστανει αισθητα ο καιρος οπως φαινεται και θα εχεις την ευκαιρια σου για κατι πολεμικο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Θα ζεστανει αισθητα ο καιρος οπως φαινεται και θα εχεις την ευκαιρια σου για κατι πολεμικο!!

θα δείξει φίλε, υπάρχουν και σενάρια που ξαναρίζνουν αρκετά την θερμοκρσία. Βέβαια σε κάθε περίπτωση πολεμικό και Απρίλης συμβαίνει πάρα πολύ σπάνια, πραγματικά πέρα από 27-4-2019 δεν θυμάμαι άλλον Απρίλιο κάτι παρόμοιο, ούτε καν τα μισά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαικό είναι το μόνο από τα απογευματινά που μεγάλωσε την αποκοπή από βδ. [η λίμνη στις 144 μοιαζει μικρότερη από το πρωινό, καθώς ανατροφοδοτήθηκε από ψυχρή εισβολή που προήλθε από ΒΑ]

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κακοκαιρία είναι αυτή που ρχεται!!!!πολυήμερη έντονη και ίσως και επικυνδινη τελικά...εμείς εδώ παίζει να βάλουμε σε λάθος εποχή ότι δεν βάλαμε 6 μηνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ούκμο ευρωπαικό και αικον μια χαρά. Τζίφος μετριότατος, τζεμ, χάλια.

Δίνουν τιτανοτεραστια λίμνη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Δίνουν τιτανοτεραστια λίμνη...

Σαλόνικα επίμεντρο με βαση τον ευρωπαίο

ecmwfgr-25-240.png?0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σαλόνικα επίμεντρο με βαση τον ευρωπαίο

ecmwfgr-25-240.png?0

Που το παράξενο?από τώρα μέχρι τον Αύγουστο το επίκεντρο θα μαστε ..μετά😥😥😥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελπιζω μονο το ψυχος της επομενη εβδομαδας να ειναι το τελευταιο... ας κανει ασταθειες και ζεστη καλυτερα παρα το κωλοκρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ελπίζω και εύχομαι το ψύχος να κρατήσει μέχρι το τέλος του μήνα και να είναι ο φετινός Απρίλιος αναλογικά κάτι σαν τον περσινό Μάρτιο. Και μαζί με το ψύχος εύχομαι να έχουμε όσο το δυνατόν περισσότερες βροχές και χιόνια στα πολύ μεγάλα υψόμετρα.

Επεξεργάστηκε από weatherfan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Σαλόνικα επίμεντρο με βαση τον ευρωπαίο

ecmwfgr-25-240.png?0

Θα ήταν με μορφή καταιγίδων ή ποτιστικων βροχοπτώσεων;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Θα ήταν με μορφή καταιγίδων ή ποτιστικων βροχοπτώσεων;

καταιγίδων, βροχοπτώσεις ο άθλιος τζίφος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Πρέπει να έρθει η δεύτερη φάση της λίμνης πιο νότια ώστε οι ανατολικοί να βράχουμε περισσότερο

Οι χάρτες πάντα υπερεκτιμούν τα Βόρεια και υποεκτιμούν τα νότια..το έχουμε δει στις τελευταίες 3947629308 κακοκαιρίες...να εύχεσαι να δείχνουν οι χάρτες Βόρεια της Θεσσαλίας τον υετό για να ευνοηθούν οι από Θεσσαλία και κάτω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Οι χάρτες πάντα υπερεκτιμούν τα Βόρεια και υποεκτιμούν τα νότια..το έχουμε δει στις τελευταίες 3947629308 κακοκαιρίες...να εύχεσαι να δείχνουν οι χάρτες Βόρεια της Θεσσαλίας τον υετό για να ευνοηθούν οι από Θεσσαλία και κάτω...

Εγώ πάντως εδώ δεν έχω ευνοηθεί ιδιαίτερα,αν και η Αττική και πιο κάτω είναι ακόμα χειρότερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Εγώ πάντως εδώ δεν έχω ευνοηθεί ιδιαίτερα,αν και η Αττική και πιο κάτω είναι ακόμα χειρότερα 

Πόσα χιλιοστά έχεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Οι χάρτες πάντα υπερεκτιμούν τα Βόρεια και υποεκτιμούν τα νότια..το έχουμε δει στις τελευταίες 3947629308 κακοκαιρίες...να εύχεσαι να δείχνουν οι χάρτες Βόρεια της Θεσσαλίας τον υετό για να ευνοηθούν οι από Θεσσαλία και κάτω...

Δεν υπάρχει τροπος λες να πάει κάπου στη μέση για να ευνοηθούν όλοι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Δεν υπάρχει τροπος λες να πάει κάπου στη μέση για να ευνοηθούν όλοι?

Δεν ξέρω...ίσως αν δημιουργούσαμε ένα βουνό στην Λάρισσα ύψους 8 χιλιάδων μέτρων για να μην μπορούν τα σύννεφα να πηγαίνουν προς τα νότια...🤓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...