Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές Απριλίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΟΛΛΑΠΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.....ΧΩΡΙς ΠΛΑΚΑ.....ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΠΡΙΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ Ο ΚΡΟΤΟς ....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΝΤΑΡΑΧΤΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΝ ΒΟΜΒΑ ΤΡΟΜΕΡΗ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Σχεδόν καλοκαιρινός σήμερα ο καιρός στη Χαλκίδα με την αστάθεια να περιορίζεται μόνο στα βουνά! Λιακαδα κ ηλιος που καίει! 
Λογικά είχαμε και τοπικά φαινόμενα στα ορεινά κυρίως προς Ξεροβούνι και Διρφυ! 
 

Στους 22c η θερμοκρασία! 
 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στο ίδιο έργο θεατές στη Καλλλιθέα και γενικότερα κεντρικό νότιο λεκανοπέδιο οι μπόρες αφορούν καθαρά τα βόρια ΒΑ / ΒΔ . καλοδεχόυμενο όπου και να πέφτει ειδικα στους ορεινούς  / δασικούς ογκους.

τουλάχιστον χαζευω τις ωραίες αναπτύξεις απ το παράθυρο απένταντι στον Υμμητο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω Παναγία μου.....Τρομος ...ύποπτη ακόμη η ατμοσφαιρα....βρεχει κανονικα εδω ακομη!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο κεραυνός που περιέγραψε ο beach snow ακούστηκε για τα καλά μέχρι και στο Γαλάτσι... ο μονος με βαθύ ήχο και φάνηκε ακόμα και η λάμψη του μέρα μεσημέρι. Πρέπει να μιλάμε για τον ίδιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια ο μικρος διπλα μου που δεν χαμπαριαζεο πλεον πολυ (του ταχω διδαξει ολα), τρομοκρατηθηκε απιστευτα.... Αναμενω απο την γειτονια μας να δω αν υπηρξαν ή οχι ζημιες....Τιτανοτεράστιος πρωτοφανής σε ισχυ κεραυνός!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Πιθανώς να έρχεται νέος γύρος σε λίγο. Για να δούμε....

Έχετε δώσει ρέστα εκεί στους πρόποδες της Παρνηθας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Παιδια ο μικρος διπλα μου που δεν χαμπαριαζεο πλεον πολυ (του ταχω διδαξει ολα), τρομοκρατηθηκε απιστευτα.... Αναμενω απο την γειτονια μας να δω αν υπηρξαν ή οχι ζημιες....Τιτανοτεράστιος πρωτοφανής σε ισχυ κεραυνός!!!

Φαντάσου ότι ακούστηκε εδώ με τρομερή ένταση .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο ίδιο έργο θεατές το μεγαλύτερο μέρος του λεκανοπεδίου για τρίτη μέρα σερί....ο Υμηττός κοιμάται ύπνο βαθύ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Στο ίδιο έργο θεατές το μεγαλύτερο μέρος του λεκανοπεδίου γιαντρίτη μέρα σερί....ο Υμηττός κοιμάται ύπνο βαθύ 

Δεν είναι τό stream για Υμηττό Γιώργο.... ελπίζουμε σέ έκπληξη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κριμα να μη μπορουμε να παιξουμε κι εμεις ασταθειι μπαλιτσα....

Μελισσια Μαρουσι Κηφισια πρεπει να φθανουν καμια 50-60αρα μμ σε αυτο το ΜΑΓΙΚΟ Απριλιο σε 10 η 11 μερες με φαινομενα...

Μαυρη μαυριλα πλακωσε εκ νεου Παρνηθα Πεντελη δωσεεεεε

Εμεις αναμενουμε μονο με μαυριλα αλλα κ σχετικη δροσουλα κρυφτηκε ο Βρωμιαρης με 18.8 μεσημεριατικα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...