Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές Απριλίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρεχει εδω και ενα δυωρο απο κατι μουφοσυννεφα που μονο ζημια κανουν για καταιγιδες... 4μμ μεχρι στιγμης και αμφιβαλλω αν δω καταιγιδα εδω σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε η βροχή δειλα δειλά.Πεφτουν κεραυνοί και ακούγονται συνέχεια μπουμπουνητα 

Υπάρχει και νότια μου καταιγίδα προς το δηλεσι-Ωρωπό 

Επεξεργάστηκε από snow_evia
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έβγαλε μπόρα και δυτικά μας .Βασικά είναι ανευ σημασιας αλλά λέμε τώρα... ακούγονται και μπουμπουνητά στα ΝΑ μας . Αν δεν ειχε τον ΒΑ άνεμο που ενισχύεται κιόλας θα γινόταν πόλεμος 

20230422_134412.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Νεα Αρτακη...Καρφι Χαλκιδα αρχικα και μετεπειτα Νεα Αρτακη παει η καταιγιδα που φτιαχτηκε νοτια της Θηβας..

artakineacam (1).jpg

Πάλι καλά υπάρχει δεύτερος πυρήνας μπας και ρίξει κάτι και εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλέπω να βρέχει ούτε με αίτηση και σήμερα .....έγινε στραβή που συννεφιασε από τις 11 και έπεσε η θερμοκρασία σε συνδυασμό με τον αέρα στα 30δλμ/ώρα ....εμπειρικά και μόνο αυτό έχω να πω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Νεα Αρτακη...Καρφι Χαλκιδα αρχικα και μετεπειτα Νεα Αρτακη παει η καταιγιδα που φτιαχτηκε νοτια της Θηβας..

artakineacam (1).jpg

Κεραυνοί!!! Εκκωφαντικοί κρότοι!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στόχος για σήμερα είναι απλά να δω την βάση της καταιγίδας, που ακόμα δεν έχουμε. Βροχή εδώ δεν περιμένω. Όλα τα μοντέλα έδιναν νερό μέχρι τώρα αλλά δεν έχει πέσει σταγόνα σε όλη την πεδιάδα.. Αυτο κανονικά είναι καλό, αλλά απλά νομίζω ότι δεν θα δούμε τίποτα. Ριπή στα 17 km/h....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καράβι που αργεί σκατά είναι φορτωμένο...χάσαμε και αυτήν την ευκαιρία από Μαρούσι και κάτω να ρεφαρουμε τον ανομβρο Απρίλη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κεντρονοτια Αττικη προς το παρον ηλιος....εχουμε δρομο ακομα......ομορφη ημερα για πολλες περιοχες τησ χωρας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Στόχος για σήμερα είναι απλά να δω την βάση της καταιγίδας, που ακόμα δεν έχουμε. Βροχή εδώ δεν περιμένω. Όλα τα μοντέλα έδιναν νερό μέχρι τώρα αλλά δεν έχει πέσει σταγόνα σε όλη την πεδιάδα.. Αυτο κανονικά είναι καλό, αλλά απλά νομίζω ότι δεν θα δούμε τίποτα. Ριπή στα 17 km/h....

Πάντως ολες οι καταιγίδες σε όλη τη χώρα γενικά μένουν στα βουνά. Μόλις απομακρύνονται λίγο πεθαίνουν. Ούτε η πεδιάδα της Μακεδονίας έχει κάτι και στην Αττική μόνο Πάρνηθα και Υμμητό βλέπω. Θα δούμε και μετά βέβαια, αλλά ούτε εγώ περιμένω κάτι. Πολύ μουφοσυννεφιά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...