Jump to content
teo_73

Αναφορές Μαίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καμερα απο γκαζι...Χαμος και Σεπολια μαθαινω..Υπαρχει δευτερο πυρηνακι που κατεβαινει προς Καλλιθεα...Ο Υμηττος χαμενος απο μια φοβερη βροχοκουρτινα..

181.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ποσο μου ειχε λειψει αυτο. εντωμεταξυ μακαρι να μας παει ετσι και τις επομενες 2-3 μερες να φλιτωσουμε απο πυρκαγιες για τον μισο ιουνιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκοψε τώρα η ένταση αλλά τα ηλεκτρικά συνεχίζουν ....

Πανεπιστημιούπολη 26mm

Το αναλογικο μου 16mm

Ο σταθμός μου 12mm....έχασε πάλι λόγω θυελλώδους αερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδώ άρχισε να φυσάει το κλασσικό ενοχλητικό αεράκι... Κατά τα άλλα είμαστε σε διάλειμμα τώρα, ενώ υπάρχει μια μικρή καταιγίδα νοτιοανατολικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Επιτελους...Να ανεβασω και μια φωτο καταιγιδατη απο την Κουλα..Λεκανοπεδιο Αττικης!!Δοξα το θεο..

347255324_3461946017411956_4318790719710526135_n.jpg

Απίστευτο αυτό το πράγμα πάνω από τον Υμηττό! Btw, και σήμερα έχουμε αστάθεια στη Ρόδο και βροχούλα

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΟΛΕΜΟΟΟΟΟΟΟΟΣ Ζωγραφου εχω βραχει μεχρι τα εσωρουχα αλλα γουσταρω!!!!!

Τρομακτικης εντασης καταιγιδαρα σε 2 δοσεις αφησε 15 ως 25 μμ στην περιοχη σε ελαχιστα λεπτα!!!!!

Αερας.σκοταδι κεραυνιδια μες.στις πολυκατοικιες και μεγαλη ραγδαιοτητα βλεπω στα γρηγορα 220αρια και 300αρια και χαλαζακι ψιλο μεσα....

Ποταμακια οι δρομοι βουτια η Τ στους 18.5 μεσημεριατικα και ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.ΜΑΓΚΕΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γράψτε λάθος για πριν!!! Όχι μόνο έβρεξε, αλλά 200μ  δυτικά από το σπίτι μου αλλά και πιο πάνω, έχει βρέξει καλά, τώρα που βγήκα έξω!!! Στο δικό μου σπίτι τίποτα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απολογισμός για την περιοχή Ζωγράφου 

Πανεπιστημιούπολη 25.6mm

Το αναλογικο μου 16.6mm 

Ο σταθμός μου 12mm(έχασε πάλι λόγω σφοδρότητας του ανεμου)

 

Ελάχιστη θερμοκρασία στην ταράτσα μου κατά τη διάρκεια των φαινομένων 17.3 !!!!!

Πάντα τέτοια ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...