Jump to content
teo_73

Αναφορές Μαίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερό χθεσινό βιντεάκι, από τα ψηλά της Ηλιούπολης και στα σύνορα με τον Καρέα, κάτω από το νεκροταφείο!!! 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες 30/5, προς την βόρεια Κέρκυρα....Χαμός και με κεραυνίδια (ανοίξτε ήχο)!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

καλημέρα, νωρίς νωρίς και σήμερα, ότι κάνει εδώ μέχρι τις 3, μετά έρχεται ευστάθεια..

image.png.9d263eb346d4cb911b30f7acb8102122.pngimage.png.552ca04ed48237b7c1ac6adce7bf49be.png

image.png.1a70a12dcece19d0199e44e220974f83.png 

 

αρκετή βροχή στα βορειοανατολικά της πόλης.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η φύση.....όπως πραγματικά είναι. Να μας ζήσει το νεογέννητο (ελπίζω δλδ) Μόνο πεζοπορώντας μπορείς να τη γνωρίσεις. Έρχεται μπόρα πάντως εδώ πανω! 

 

 

IMG_20230531_112518.jpg

IMG_20230531_111741.jpg

IMG_20230531_112844.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φουντωνουν και γιγαντωνονται τα ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ στον Αττικο ουρανο και σημερα....

Αλλη μια καταπληκτικη ημερα γεματη καιρικο ενδιαφερον, ενος Μαιου που δεν θελουμε να τελειωσει....αλλα ερχεται ο Ιουνιος δροσερος και φουλ βροχερος, δειτε προοπτικη ρε παιδια, ειναι λες και καποιος απο εμας τους καιροβλαμμενους χαλασε το μοντελακι και το εβαλε να τρεχει σε ρυθμους Δεκεμβριου

14,5 - 16,0 αρακια οι ελαχιστες εδω στη γειτονια, αρχες με μεσα Απριλη θυμιζουν τα πρωινα....

16,1 στο βορειο μπαλκονι, ηδη απο τις 10.30 εχει κρυφτει ο Βρωμιαρης και τωρα 22,8 με αερακι και αυξημενη υγρασια, Ε Ε Ε ΤΟΙΜΟΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ο αδερφός μου είναι με το ποδήλατο λίγο πιο βόρεια μέσα στην πόλη, μου λέει πολύ βροχή. Εδώ στο σπίτι μου μόνο σταγόνες. Σταθμός χαραυγής 3 χιλιοστά με 120 ραγδαιότητα!

βρέχει και εδώ.

Και τα πρώτα μπουμπουνητα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Τρίκαλα. Άντε βλέπω πήρε μπροστά η Ανατολική Θεσσαλια, γιατί εδώ στα δυτικά πεδινά δεν νομίζω να κάνει κάτι φοβερό με ανατολικό άνεμο.. 

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ο αδερφός μου είναι με το ποδήλατο λίγο πιο βόρεια μέσα στην πόλη, μου λέει πολύ βροχή. Εδώ στο σπίτι μου μόνο σταγόνες. Σταθμός χαραυγής 3 χιλιοστά με 120 ραγδαιότητα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θυμαμαι αλλο τελος Μαιου αρχες Ιουνιου με.τοσο δροσια τοσο χαμηλες.εσωτερικες κουβερτες παπλωματα.χαλια κανονικοτατα....θα ερθει νομοτελειακα το πρωτο 30αρι κ θα μας.φανει η Κολαση η ιδια οπως εχουμε.κακομαθει...

Ισως η Ανοιξη με τις λιγοτερωες ωρες ηλιοφανειας εδω και πολλα πολλα χρονια καθως ναι μεν στον υετο δεν εχουμε.κ τα τρελα νουμερα εδω Αττικη αλλα πολλες πολλες ημερες κυλησαν με.συννεφια 

Κεντρο να ετοιμαζεται εχει μαυρισει το συμπαν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Fotis είπε:

Καλημέρα από Τρίκαλα. Άντε βλέπω πήρε μπροστά η Ανατολική Θεσσαλια, γιατί εδώ στα δυτικά πεδινά δεν νομίζω να κάνει κάτι φοβερό με ανατολικό άνεμο.. 

Η δυτική Θεσσαλία δεν έχει πρόβλημα με ανατολικό στριμ, εμείς έχουμε. Εσείς θα πάρετε μπρος λίγο αργότερα μεσημέρι και έπειτα, ενώ εμείς το μεσημέρι θα έχουμε λήξη της όλης κατάστασης.

5 χιλιοστά ο σταθμός της χαραυγής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σχετική μαυρίλα και οι μερικές σταγόνες έκαναν την εμφανιση τους στο Κρυονέρι. Καλυτερη η εικόνα απο οσο περίμενα αλλα δεν με πείθει. 

Ρίχνει κατι 2ευρα τωρα. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντα μου αρεσε σε μέρες αστάθειας να βλέπω τις αναπτυξεις από τα Μεσάγκαλα σε ολυμπο και Χαλκιδική...

image.png.abe0db1d4e10382c2ecb0f7e319ac090.png

image.png.cd51eb5e2eda73b3b7e602268ba32b1e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασπροπυργος!!Μπαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ...Δωσε ρε για τον πατερα μου,που γουσταρε σαν και μενα τις γιδες....Για σενα Τασουληηηηηηηηηηηηη!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ρίχνει καλά Αγία Βαρβάρα εδώ κ 10 λεπτά 

Ακούγονται κ μπουμπουνητα 

Επεξεργάστηκε από george1280
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...