Jump to content
sakis13

Αναφορες Ιουνιου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπουμπουνητα εδώ. Φυσάει αρκετά, αλλά βγήκε καταιγίδα, μάλιστα έχει περισσότερο ηλεκτρικά από εχθές. Σε τελείως άκυρο σημείο για εδώ δυστυχώς.

 

IMG_20230604_151435.jpg

IMG_20230604_151521.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεεεεεερ χαχα παναθεμα τον....4 Ιουνη κι ακομα μας ΛΟΥΖΕΙ απτο πουθενα γεια σου Κουλα!

Οχι πειτε.μου ενα μοντελο η ενα πριγνωστη που να ειδε το σημερινο....

Απο κει που ειχαμε απλως υψισυννεφια κ κρατουσε την Τ σε ομορφα επιπεδα μεσα.σε.20 λεπτα μαυρισε το συμπαν βροχοκιυρτινα ΓΙΓΑΣ μας.καλυψε απο Υμηττο κ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ μπορα.εδω και κανα μισαωρο....

6 μμ Ζωγραφου ψηλα.θεωρω το επικεντρο 3-4-5 μμ στη γειτονια κ δεν σταματαει παει για διψηφιο για πλακα !!!!

Θερμοκρασια ΒΟΥΤΙΑ απτους 26.2 στους 19.2 κ τωρα 19.7 και ενα απολαυστικο Νοεμβριατικο μεσημερι.με.σταθερη ποτιστικη βροχουλα μαυριλα.κ καταπληκτικες.μυρωδιες....

ΒΙΒΑ ΧΕΙΜΩΝΟΚΑΙΡΙ 2023!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Ρεεεεεερ χαχα παναθεμα τον....4 Ιουνη κι ακομα μας ΛΟΥΖΕΙ απτο πουθενα γεια σου Κουλα!

Οχι πειτε.μου ενα μοντελο η ενα πριγνωστη που να ειδε το σημερινο....

Απο κει που ειχαμε απλως υψισυννεφια κ κρατουσε την Τ σε ομορφα επιπεδα μεσα.σε.20 λεπτα μαυρισε το συμπαν βροχοκιυρτινα ΓΙΓΑΣ μας.καλυψε απο Υμηττο κ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ μπορα.εδω και κανα μισαωρο....

6 μμ Ζωγραφου ψηλα.θεωρω το επικεντρο 3-4-5 μμ στη γειτονια κ δεν σταματαει παει για διψηφιο για πλακα !!!!

Θερμοκρασια ΒΟΥΤΙΑ απτους 26.2 στους 19.2 κ τωρα 19.7 και ενα απολαυστικο Νοεμβριατικο μεσημερι.με.σταθερη ποτιστικη βροχουλα μαυριλα.κ καταπληκτικες.μυρωδιες....

ΒΙΒΑ ΧΕΙΜΩΝΟΚΑΙΡΙ 2023!!!!

Και όσο πάει το μάτι, απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να πιάσει γεμάτο 30αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι να τελειώσω το προηγούμενο ποστ φοβερά γκάζια και κατακλυσμός πάλι .....απίθανα πράγματα 

5-8mm εδώ η περιοχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο τον Οκτωβριο Νοεμβριο.Δεκεμβριο ακομα.κ.αργοτερα κ παρα.τον Αρχιδαμο Μπαρμπαρα τετοια ραγδαιοτητα δεν.ειχα δει εδω στις.κατηφοριες.....η Γαληνης ξαναγινε το ρευμα του Υμηττου που χυνεται Ιλισσο προσοχη εξω αν κ.δεν κυκλοφορει ψυχη εχουν λουφαξει ολοι...

13.5 μμ και 19.1.θερμοκρασια !!!!!!

Αυστραλιανο καλοκαιρι.σε αγαπαμε! Αντε να στολισουμε.τον.Αυγουστο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως είχε γράψει και ο sakis νομίζω, τα πιο τοπικά είναι και τα πιο έντονα (και πιο  συναρπαστικά θα προσθέσω εγώ). Αρκεί να σε πιάνουν..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε ριχνει με ΑΔΙΑΝΟΗΤΑ γκαζωματα λες και ειναι οργανωμενο χαμηλο και Νοεμβρης !!!!!!!

Γκαζωνει-κοβει-γκαζωνει-κοβει και κοντευει 1 ωρα πλεον !!!!!

Απιθανη απροσμενη εξελιξη, μας εχει κανει χαζους η Αττικη, ο Νομος που κανει τα δικα του και δεν μπορεις να τον καλουπαρεις προγνωστικα....οχι πειτε μου, με τοσα μοντελα, δορυφορικες, κλπ, ΠΟΥ φαινοταν αυτη η εξελιξη....

Δωσε Μεγαλε Ιουνιε, σαρωσε τα ολα, κανονικη ΜΑΥΡΗ βροχοκουρτινα μας εχει αγκαλιασει απο τον Τρελο και ριχνει ριχνει ριχνει ακοπα...

Απιθανο Κυριακατικο μεσημερι....ευχαριστουμε....

18,9 προς ωρας, και εκ νεου 19,1 η Τ.....ολα ανοιχτα φυσικα, να ξαναπεσει η εσωτερικη 20-21.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιζει απο Αργυρούπολη και νοτιότερα να μην βρεχει. 

Ο Υμηττός ευνοείται πολυ καλα ιδιως βυρωνα- Καισαριανή και μετα βρεχει πολυ εως Ηλιούπολη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...