Jump to content
sakis13

Αναφορες Ιουνιου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20.5 ηδη στο.μπαλκονι ισα ισα στεκεσαι με.κοντομανικο καθως φυσα ενα ΒΒΔ.αερακι μουρλια....ξαστερωσε εντωμεταξυ οποτε παμε.για ακομα μια απολαυστικη βραδια με κανα 15αρι ελαχιστη στο τελος...

Βρε τρωμε μερες απο το Σιχαμα ακοπα κ.δροσερα κ.βροχερα το καταλαβαινετε? Θα φτασει Σεπτεμβριος κ ουτε θα εχουμε.παρει χαμπαρι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μπουρινι της Φλωρινας μεσα απο τα διαγραμματα του σταθμου..50.4mm επεσαν σε μια ωρα με τη μεγιστη ραγδαιοτητα οπως φαινεται και στο rain rate να φτανει τα 295.4mm/h!!!Καλο βραδυ σε ολους...Καποιοι ατυχοι αυριο δουλευουν...🙂

347550812_2499289286913879_6544138667964617807_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30.9 και 30.1 μέγιστες Αττικής σήμερα σε Σαλαμίνα και Ασπρόπυργο ΕΑΑ αντίστοιχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελισσια 16,8-25,9οC σήμερα....απιστευτα από τα ψηλά της Πάρνηθας (9οC) πριν λίγο το λεκανοπέδιο με τ' ολόγιομο φεγγάρι!!!

received_754786633061275.jpeg

received_215847264634656.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι η Πανσεληνος της Φραουλας....ωραια φεγγαραδα, σε μια δροσερη, καταπληκτικη βραδια, στην ΑΔΕΙΑ Αθηνα (εχει φυγει τρελος τρελος κοσμος τελικα, αυτο βλεπω) και πραγματικα σαν αρχες Ανοιξης και με τιποτα 5 Ιουνη....

19αρακι ηδη στο βορειο μπαλκονι, ως 18,5αρακια στη γειτονια και δροσουλα με το τσουβαλι.....φοβερες και τρομερες ημερες που τις τρωμε απο το καλοκαιρι ακοπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, galatsioths είπε:

ΠΩ τι λέτε ρε παιδια!!! Το πατρικό μου στο επίκεντρο!?!?!?

Εντομεταξύ μπορεί κάποιος να μου πει που βρίσκει τους σταθμούς της περιοχής;;

Αυτό είναι το λινκ του σταθμού μου....θα δεις κάπου έχει ένα χάρτη με όλους τους σταθμούς ......πηγαίνεις σε όποια περιοχή θέλεις και τους βλέπεις .....

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IZOGRA6/graph/2023-06-4/2023-06-4/daily

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημερα σε ολα τα παιδια..Ας μαε δινει φωτιση το Αγιο Πνευμα..Να γινομαστε πρωτιστως καλυτεροι ανθρωποι...

Στα του καιρου τωρα..Απιστευτη δροσουλα το πρωι..Ξυπνησα 5 το πρωι για να ρθω στη δουλεια..Κονταμανικα φορεσα αλλα αναγκαιο και το αμανικο μπουφανακι...Γλυτωνουμε μερες ασχετως εαν δεν εχει βρεξει εδω κατω οσο θα θελαμε..Αλλα και παλι ειδα την 50αρα στον Ασπροπυργο πριν λιγες μερες και ξερχαρμανιασα...

Ο καταιγιδακιας σας χαιρετα...Ολα ιδια ειναι...Μονο το μουσι μεγαλωνει...Να προσεχετε....Καλη σας μερα και καλη ξεκουραση σε οσους σημερα δεν εργαζονται...

20230605_094739.jpg

Ανω Υδρουσα Φλωρινας το Σαββατο...

Χαλάζι_Υδρούσα_Φλώρινα-6-1-768x1024.jpg

Χαλάζι_Υδρούσα_Φλώρινα-5-1-768x1024.jpg

Χαλάζι_Υδρούσα_Φλώρινα-2-1-768x1024.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωτη μερα καλοκαιριου στις κυκλαδες σημερα με κλασικο μελτεμι και η Ανδρος φόρεσε το γνωριμο καλοκαιρινο "σκουφο της" με χαμηλή νεφωση κ ομιχλη στο χωρια Αρνη και Βουρκωτη...

 

Screenshot_20230605-110415_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΜΕΛΤΕΜΑΡΟΣ τα ξημερωματα, κατευθειαν απτο χειμωνα χαχα, αφου Ανοιξη δεν ηρθε ποτε....

Εκανα το λαθος να αφησω λασκα το μπαλκονι και κλαιω ηδη 2 γλαστρες....

18,3 ελαχιστη αλλα με αισθηση κανα 17αρι το πολυ και καταπληκτικη δροσουλα με 45-50αρες ριπες ΒΒΑ.....δεν στεκοσουν το πρωι με σκετο κοντομανικο

23,3 τωρα, εκοψε λιγο η ενταση, αλλα καταπληκτικες συνθηκες καιρικες....

Παντα τετοια, τρωμε και τρωμε ημερες απτο σιχαμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αρκετη ζεστουλα πλεον Ασπροπυργο αλλα σε απολυτα ανεκτα επιπεδα...

Ξεχασα να μοιραστω κατι μαζι σας...Προσωπικο μεν αλλα εχει γελιο..Χθες καθαριζα το αμαξι του πατερα μου..Πλεον και τιμη μου περασε σε μενα το αμαξι του..Ξαφνικα εκει που το καθαριζα λοιπον βρηκα 2 πακετα τσιγαρα...Υποτιθεται ο μπαγασας το χε κοψει απο τις 10 Μαη του  17 και 10 Μαη του 2023 μας χαιρετησε...Σημερα θα του τα βαλω τα  2 πακετα στο μνημα του που φτιαχτηκε...!!!Να τραβαει καμια τζουρα στα κλεφτα μακρυα απο την κυρα Καιτη που θα του φωναζε...🙂Μου κανε τρακα αλλα δεν πιστευα οτι το ειχε ξαναρχισει..

Ταυγετος...Με καλοκαιρινη ασταθεια τις προηγουμενες μερες..

347253200_259459556751227_2164543037526536400_n.jpg

Βερλιγκα τον Ιουνη..

349126728_919726432442962_4487508374574622044_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ μεγαλη ραγδαιοτητα για κανα 10λεπτο σε εμενα και τωρα εφυγε η καταιγιδα και εχει κανονικη βροχη

Ετσι αγαπαμε τα καλοκαιρια

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερη ενταση σε εμενα βορεια της λιμνης,Ριξεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ομορφιεεεεεεεεεες

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αράβυσσος νομού  Πέλλας χθες, με τις καταστροφές από το χαλάζι σημαντικές!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βρε καλώς τα ωραία! Προφανως και κακοφαίνεται αλλά είναι ανθρώπινα  γενικά. Από Πάτρα

*Ακόμα δεν έχω ανάψει τίποτα πάντως.*

16859739364216397985877333575967.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αιωνια σου η μνημη Γιωργαρα..Λατρευες τα Πετραλωνα..Απολλωνιστης..Ο γιος σου,τρελος Παναθηναικος..Πηγαινε ρε μαγκα να τον βρεις που εφυγε κι αυτος νωρις..Πολυ νωρις...Δωσε χαιρετισματα στον πατετρα μου που τα λεγατε συχνα στο ιδιο καφενειο στην Πανδωρου!!!Ελαφρυ το χωμα που θα σε σκεπασει..Αν και διαφωνουσα αρκετα μαζι σου...Αλλα μου αρκει που λατρευες τα Πετραλωνα..!!!Καλο ταξιδι!!!

geor1.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...