Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 16-18/6....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ηρθε μηνυμα απο το 112 🤣

Ειναι για αντιηλιακό Γιώργο ,μην μας δει ξαφνικά ο ήλιος. 

Υ.Γ Στην Θάλεια τον Αυγουστο του 2020 θυμάται κανένας τι Θ ειχαμε στα 500αρια ; 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Την μεγάλη ηλεκτρικη δραστηριότητα που την βρήκαν στην ΕΜΥ απορώ! Χωρίς δείκτες αστάθειας σύγκλιση ξεσυγκλιαη πολλά ηλεκτρικά δεν μπορούν να βγουν.

μεσα στο αιγαιο, νοτια αττικη και πελοποννησο εχει ρε συ αρκετα. απλα δεν ειναι τοσο στην ξηρα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασθενής βροχή Μελίσσια (σαν χειμωνιάτικο βόρισμα) και 7,2mm ως τώρα....Καλό χειμώνα!!!

ΥΓ Μου θελατε κσποιοι ασχετοι και 50οC και κυκλοφορουν σαλεπια ζεστα στος παραλίες κσι μελομσκάρονα!!!😂🙃😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

μεσα στο αιγαιο, νοτια αττικη και πελοποννησο εχει ρε συ αρκετα. απλα δεν ειναι τοσο στην ξηρα χαχαχα

Μα για την σύγκλιση μιλάω, 800 ηλεκτρικά σε 2 ώρες σε τόσο απλωμένη περιοχή είναι τίποτα. Κάθε καταιγίδα θα έχει μικρή ηλεκτρική δραστηριότητα. Έχουμε δει μεμονωμένες καταιγίδες να βγάζουν περισσότερα ηλεκτρικά από όλο το σημερινό σύστημα μαζί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μα για την σύγκλιση μιλάω, 800 ηλεκτρικά σε 2 ώρες σε τόσο απλωμένη περιοχή είναι τίποτα. Κάθε καταιγίδα θα έχει μικρή ηλεκτρική δραστηριότητα. Έχουμε δει μεμονωμένες καταιγίδες να βγάζουν περισσότερα ηλεκτρικά από όλο το σημερινό σύστημα μαζί.

ενταξει λογικο ειναι δεν ειναι διαταξη που οι καταιγιδες στηριζονται σε cape. 
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Ψιχαλίζει Κηφισιά, η ΕΜΥ έβγαλε την Αττική εκτός στην επικαιροποίηση του έκτακτου. Νομίζω οτι γίνεται κατάχρηση του 112 και η ΕΜΥ παρασύρεται από το γενικότερο κλίμα τρομοκρατίας που δημιουργούν τα ΜΜΕ...  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

ενταξει λογικο ειναι δεν ειναι διαταξη που οι καταιγιδες στηριζονται σε cape. 
 

Το ξέρω, για αυτό έθεσα το ερώτημα, που τα είδε η εμυ😄.

Γενικά έχω δει κατάχρηση του όρου της υψηλής ηλεκτρικής δραστηριοτητας, και οταν έρθει θα νομίζει ο κόσμος για κάτι νορμάλ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Ειναι για αντιηλιακό Γιώργο ,μην μας δει ξαφνικά ο ήλιος. 

Υ.Γ Στην Θάλεια τον Αυγουστο του 2020 θυμάται κανένας τι Θ ειχαμε στα 500αρια ; 

-9.7 ειχαμε στις 8/8 Μητσο

-8.1 στις 6/8

-7.3 στις 7/8

-9.9 στις 9/8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

-9.7 ειχαμε στις 8/8 Μητσο

-8.1 στις 6/8

-7.3 στις 7/8

-9.9 στις 9/8

Σε ευχαριστώ Θοδωρή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΠΙΘΑΝΗ Κυριακη ξημερωσε....αλλη μια Συννεφιασμενη Κυριακη μες στο κατακαλοκαιρο...

18 Νοεμβρη εξω, με βαρια συννεφια, ομιχλη !!! πανω απο τα 400-450 μ στα βουνα και συνεχης βροχα απτα ξημερωματα....

5 mm Ζωγραφου ψηλα και 18,5 βαθμοι

7 mm Παπαγος και 17,9

13 mm o Βυρωνας αλλα 19,1

Εγω δεν εχω βροχομετρο, αλλα κατεγραψα 17,8 παρακαλω πριν καμια ωρα σαν ελαχιστη ημερας με τη μεγαλυτερη ραγδαιοτητα....τωρα εκοψε καπως αλλα σιγοριχνει.....18,6.....απλα ΟΝΕΙΡΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Άγγελος είπε:

Ποτε τα έριξε ρε φίλε;;; Χαλκίδα 2-3 χιλιοστά με το ζόρι… κουρτίνα πέρασε πάνω από τον σταθμό; 

Γύρω στις 4 με 5,ακόμα και εδώ έριξε με πολύ μεγάλη ένταση για ένα εικοσαλεπτο. Απ Ότι είδα από τον δορυφόρο υπήρχε ένα σύννεφο από πάνω μου

Ψιχαλιζει εδώ και λίγη ωρα τίποτα το ιδιαίτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, oldboy332 είπε:

Ειναι για αντιηλιακό Γιώργο ,μην μας δει ξαφνικά ο ήλιος. 

Υ.Γ Στην Θάλεια τον Αυγουστο του 2020 θυμάται κανένας τι Θ ειχαμε στα 500αρια ; 

Ούτε μνμ τότε ούτε τίποτα… μια κακοκαιρία που έπνιξε την Χαλκίδα κ την ευρύτερη περιοχή κ δυστυχώς είχαμε κ νεκρούς… πόλεμος εκείνο το βράδυ κ δεν θα το ξεχάσω ποτέ στην ζωή μου! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευβοιάρα 17.7 βαθμοί, 23mm και συνεχίζει η βροχή αδιάκοπα. Έχουμε μέλλον μέχρι αργα το απόγευμα σίγουρα. Το Αιγαίο θα δίνει μέχρι αύριο ξημέρωμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην αρχη θεωρησα υπερβολικό αυτο το νουμερο καθως χθες και σημερα ημουν ολη μερα στο σπιτι και δεν ειδα πολύ βροχή αλλά τελικά έχεις δικιο !! Δυναμη η Γλυφαδα 🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...