Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

112 πάλι στην Καρδίτσα.Βροχη με αμείωτη ένταση αυτή τη στιγμή 

Τα ιδια και εδω...ολη την ωρα βαραει 112

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sirokos είπε:

Μπουμπουνιζει αυτή την στιγμή Σπέτσες. Φενετε μαυρίλα στον ορίζοντα.μλον ερχετε η ώρα μας

Αν αντέξουν οι πυρήνες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, geornik είπε:

883,8mm έξω από τη Γένοβα..ρεκόρ 24ωρου υετού...δεν ξέρω αν είναι ημερολογιακής ημέρας όμως

Το έχει η Ζαγορά σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μολις ελαβα 112 με εικονιδιο για την Καλλιθεα...🤣

dc384db4ae5c21d664bf-1428190144 (2).jpg

Σταμάτα ρε μλκ είμαι έξω και γελάω μόνος μου σα χαζος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες! Πολύ χαμηλότερη του αναμενομένου η κακοκαιρία εδώ στην δυτική πεδινή Ημαθία....με το ζόρι 18 χιλιοστά εδώ στο Μακροχωρι...στα 22,5 η πόλη της Βέροιας... .τουλάχιστον για δεύτερη δυνεχόμενη ημέρα έχει βαριά συννεφιά και ψιλοβρέχει κατά διαστήματα λες και είμαστε στο δεύτερο 15ήμερο Οκτώβρη.... με τη θερμοκρασία στους 19,1 αυτή τη στιγμή ενώ η ελάχιστη είχε πέσει λίγο μετά τα μεσάνυχτα στους 16,3.....

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυξάνονται εκ νέου τα ηλεκτρικά. Αν και δεν έχει καθόλου κάτι τρελό σαν δυναμική καταιγίδας εδώ είναι απίστευτο ότι έχουμε 9 ώρες μπουμπουνητό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αυξάνονται εκ νέου τα ηλεκτρικά. Αν και δεν έχει καθόλου κάτι τρελό σαν δυναμική καταιγίδας εδώ είναι απίστευτο ότι έχουμε 9 ώρες μπουμπουνητό!

Γειά σου  Μιχαήλ! Σου εύχομαι ρεκόρ...

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου κανει εντυπωση που θα σταματησει ο Βολος σημερα..Δεν ξερω εαν εχει ξαναπεσει ποτε τοσο νερο μεσα σε αστικο ιστο μεγαλης πολης στην Ελλαδα..Παντως η φαση δεν ειναι για να χαιρομαστε.Καλα και ωραια τα ακραια αλλα πρεπει να σταματησει...Σιγουρα θα υπαρξουν πολυ μεγαλυτερα προβληματα στην πολη αμεσα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ήθελε ο καιρός να ρίξει εκτεταμένα 40-50mm σε όλους τους νομούς της ανατολικής ηπειρωτικής χώρας. Προτίμησε να ρίξει 200-500mm σε έναν, 50-100mm σε άλλους 2 και οι υπόλοιποι αέρα κοπανιστό.

Ο λόγος που ο Σαρωνικός και ο Κορινθιακός είναι ψόφιοι είναι ο επιφανειακός βοριάς.

Με ψυχρή λίμνη και επιφανειακό ΒΑ, δεν ***σε κανείς εκτός από Μαγνησία και Εύβοια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

377mm στην πορταριά και βρέχει με 200αρα ραγδαιότητα ;;;; Θα κατέβει και το έδαφος μαζι με το νερο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον θα αναθεώρησουμε το κατά πόσο ο Ελβετός ήταν υπερβολικός, σε τοπικό τουλάχιστον επίπεδο...

Ήδη 700+ στορμ τόταλ η Ζαγορά και έχουμε ακόμα 2 24ωρα τουλάχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιών είπε:

Μάλλον θα αναθεώρησουμε το κατά πόσο ο Ελβετός ήταν υπερβολικός, σε τοπικό τουλάχιστον επίπεδο...

Ήδη 700+ στορμ τόταλ η Ζαγορά και έχουμε ακόμα 2 24ωρα τουλάχιστον.

Αν αντεξει ο σταθμός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μου κανει εντυπωση που θα σταματησει ο Βολος σημερα..Δεν ξερω εαν εχει ξαναπεσει ποτε τοσο νερο μεσα σε αστικο ιστο μεγαλης πολης στην Ελλαδα..Παντως η φαση δεν ειναι για να χαιρομαστε.Καλα και ωραια τα ακραια αλλα πρεπει να σταματησει...Σιγουρα θα υπαρξουν πολυ μεγαλυτερα προβληματα στην πολη αμεσα..

Νομίζω ότι η Έδεσσα κάπου στη δεκαετία του 70 πρέπει να είχε κάτι αντιστοιχο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βόλος πάει για 300αρα σήμερα. Τα πράγματα είναι πάρα πολύ επικίνδυνα. Πρέπει πάση θυσία να ξεκολλήσει από εκεί η σύγκλιση και να προχωρήσει δυτικότερα σε άλλες περιοχές. Απίστευτα πράγματα σήμερα. Ιστορική κακοκαιρία για την Ελλάδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...