Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καρδίτσα δεν βλέπω να την γλυτώνουμε.πολυ νερό εδώ και 2 ώρες με ηλεκτρικά και μπουμπουνητα 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο Ασπροπυργο..Φυσαει,μυριζει βροχη..Τρελα κεραυνιδια στον Σαρωνικο αλλα μαλλον φευγουν ολα προς δυτικα..Υπεροχο θεαμα ομως..Τρομερο χρωμα η η θαλαασα εχει παρει..Φοβερες βροχοκουρτινες πισω απο Σαλαμινα χοντρικα και μαυριλα αδιανοητη..Ψιχαλιζει τωρα..

Ολοι ρωτανε Κουλα ποτε θα δεις βροχη,σ ολη τη χωρα βρεχει εκτος της Αττικης..Μιλας μονο για χιονια μα οχι για βροχη.

Και απορωωωωω γιατι εχω το βροχομετρο και εχει μπει καθε αραχνη μεσα εκει..

Σεξυ κουλαρα εχεις παθει κουλαμαρα,σεξυ κουλαρα εχεις παθει κουλαμαρα..

Οπα..Μπουμπουνιζει Ασπροπυργο!!!

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εσείς στη Θεσσαλία τοίχο έχετε υψώσει,έχει ξεσκίσει στο νερό σε.αλμυρο, Φάρσαλα, Δομοκό,Καρδίτσα Βόλο,και.λαμια καινκατω κόβουν μαχαίρι τα φαινομενα,μόλις 0,8 mm χαχα, απίστευτη τοπικότητα εδώ και 2 μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Τρίκαλα! Βρέχει απίστευτα τώρα με 84αρες ραγδαιότητες.. κλειστά καταστήματα και δημόσιες υπηρεσίες και αρκετοί δρόμοι μου είπαν πως πλημμύρισαν… δεν το γλυτωνουμε και εμείς δυστυχώς… 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

180mm σχεδόν στο κοντινό Κρανίδι και 125 στις Σπέτσες!!!

 

Τρομερο σκοτος με αστραπιδια δυτικη αττικη

20230906_073031.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, KapelosG είπε:

Εχω φτιαξει αυτο για Μικρα, εννοειται οποιος το θελει το κατεβαζει

ΜΙΚΡΑ ΥΕΤΟΣ.xlsx 39 kB · 0 downloads

Αν θες τωρα για περισσοτερο κοντα στο κεντρο μπορεις να βρεις ημερησια στοιχεια του σταθμου στο ΑΠΘ απο εδω

https://meteo3.geo.auth.gr/stations/clim_data_2020.htm

Ωραίος, ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Καρδίτσα πρέπει να είναι στα όρια της, με τον ενιπέα ποταμό να καραδοκεί να βγει στους δρόμους…..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Εσείς στη Θεσσαλία τοίχο έχετε υψώσει,έχει ξεσκίσει στο νερό σε.αλμυρο, Φάρσαλα, Δομοκό,Καρδίτσα Βόλο,και.λαμια καινκατω κόβουν μαχαίρι τα φαινομενα,μόλις 0,8 mm χαχα, απίστευτη τοπικότητα εδώ και 2 μέρες 

Πίστεψε με φίλε μου ότι τόσο νερό δεν το ήθελα μετά και τις καταστροφές που είχαμε με τον Ιανό.ειπαμε να βρεξει αλλά αυτό είναι υπερβολή.τεραστια εμμονή στην περιοχή της Θεσσαλίας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Fotis είπε:

Η Καρδίτσα πρέπει να είναι στα όρια της, με τον ενιπέα ποταμό να καραδοκεί να βγει στους δρόμους…..

Το ένα ρεύμα στην έξοδο Καρδίτσας προς Αθήνα το έχουν κλείσει..με μπαζα για να κρατήσουν την καραμπαλη μην μπει το νερό στην πόλη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Εσείς στη Θεσσαλία τοίχο έχετε υψώσει,έχει ξεσκίσει στο νερό σε.αλμυρο, Φάρσαλα, Δομοκό,Καρδίτσα Βόλο,και.λαμια καινκατω κόβουν μαχαίρι τα φαινομενα,μόλις 0,8 mm χαχα, απίστευτη τοπικότητα εδώ και 2 μέρες 

Χαχαχ φιλε Ναι να βρέξει! Το έχει ανάγκη ο κάμπος αλλά εδώ πάμε για καταστροφή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα πήγα να βγω απ' το σπίτι και οι δρόμοι γύρω απ' το τετράγωνο μου έχουν 10 πόντους νερο.τραβηξα βίντεο αλλά είναι πολύ μεγάλο και δεν το ανεβάζει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτο νερο λιγο πιο δυτικα απο μενα..Τρελη μαυριλα στα δυτικα μου.Αδειαζει κουβαδες..Ασπροουργο ψιχαλιζει και φυσαει διαολεμενα..

20230906_075444.jpg

20230906_075547.jpg

20230906_075635.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα δεν είχαμε ρεύμα όλοι την νύχτα μέχρι την στιγμή που μιλάω και δεν έχει σταματήσει να νρεχει και συνεχίζει και την στιγμή που μιλάμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...