Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Άγριες διαθέσεις διακρίνω!! Χαχαχαχαχαχ....

 

Μόλις τώρα, Χιονοσκεπής είπε:

Ειλικρινά σε φαντάζομαι, αν έμενες Βόλο, να τρέχεις εκστασιασμένος στο background κάποιου βίντεο του καταβρεγμένου Μπέου

 

 

Ναι, δεν έχω ηθικούς φραγμούς σε αυτά. Μακάρι να είχα εγώ το θέμα με καθαρισμού υπογείου και τέτοια. Οκ, προφανώς δεν θα ήθελα να πλημμυρίσει το σπίτι μου,[αν και δεν γίνεται, γιατί το νερό θα έπρεπε να φτάσει τα 3+ μέτρα)Αλλά αν γινόταν, απλά θα συνέχιζα να βγάζω φώτο και βίντεο και μετά θα έσωζα ότι μπορούσα. Εξαιρείται ο υπολογιστής που είναι το σημνατικότερο για αντικείμενο για εμένα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση το αικον, το οποίο πάει εξαιρετικά σήμερα, το αμέσως επόμενο τρίωρο θα επεκταθούν πρόσκαιρα βορειότερα τα φαινόμενα. Και βασικά καιτο τζεμ, και ο ευρωπαόιος αυτό δείχνουν. Εκεί κατά τις 11/12 θα σταματήσουν ξαφνικά καθώς θα κινηθούν γρήγορα νοτιότερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βολος...Περα απο τις δυσκολιες,καιρικα αποτελει το παραδειγμα του Βολου γεγονος που θα μνημονευεται χρονια οχι μονο στην Ελλαδα αλλα ισως και στην Ευρωπη...Μιλαμε για μια πολη διπλα στη θαλασσα...Μην το ξεχναμε...215mm σημερα και 833mm ο μηνας...!!!Τι να λεμε...Και ριχνει με 70αρες τωρα.Εβγαλε πυρηνα ο Αργολικος.

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Βόλος πριν από 15 λεπτά...

May be an image of text that says 'Volos Volos Greece meteolive eolive gr 27-09-2023 27-09-202320:14:28 20'

Σε εμένα γιατί είναι κολλημένη η κάμερα στις 19:43? Μπορώ να δω το λαιβ, αλλά όχι την υψηλή ανάλυση στο τελευταίο φρέιμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει πέσει το ρεύμα προφανώς στο Βόλο και κόλλησε και ο σταθμός ώρα 20.10.

Εδώ τώρα ισχυρή βροχή και κάποια λίγα ηλεκτρικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδιανόητα πράγματα ! Κρίμα για τους ανθρώπους που πάλι βρίσκονται αντιμέτωποι στη μανία της φύσης και στις συνέπειες της υπερθέρμανσης του πλανήτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω να δω αυτούς που λέγανε ότι θα ρίξει ετσι βροχη σε 1500 χρόνια....σε 20 μερες στο Βόλο το ξαναζουν, ....καλυτερα μασα παρα μίλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το παράδειγμα του Βόλου φέτος αλλά σε αντιστοιχία με το χιόνι στην Αθήνα, είναι σαν φέτος τον Φλεβάρη να έριχνε στις 6 του μήνα 1 μέτρο χιόνι στο Σύνταγμα, και ενώ ακόμη δεν είχε λιώσει όλο το χιόνι, στις 27 να έριχνε άλλους 60 πόντους (ή και παραπάνω, αναλόγως που θα σταματήσει σήμερα).  Δηλαδή μιλάμε για κάτι στατιστικά απίθανο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Χιών said:

Το παράδειγμα του Βόλου φέτος αλλά σε αντιστοιχία με το χιόνι στην Αθήνα, είναι σαν φέτος τον Φλεβάρη να έριχνε στις 6 του μήνα 1 μέτρο χιόνι στο Σύνταγμα, και ενώ ακόμη δεν είχε λιώσει όλο το χιόνι, στις 27 να έριχνε άλλους 60 πόντους (ή και παραπάνω, αναλόγως που θα σταματήσει σήμερα).  Δηλαδή μιλάμε για κάτι στατιστικά απίθανο.

οποτε ειναι πιθανο να γινειιιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλεπεις τις εικονες απο τον βολο και πραγματικα ανατριχιαζεις

Δεν γινονται αυτα ! ειναι εντελως εξωπραγματικο

να σταματησει το γρηγοροτερο να λυτρωθουν οι ανθρωποι !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανουργιας 150 total storm και συνεχιζει..πιθανο το 200αρισμα..τελικα εριξε και κεντρικη στερεα καλα νερα και σχετικα απλωμενα..και ευρυτανια και δυτικη φθιωτιδα 150-200 παιζουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, olaficent είπε:

βλεπεις τις εικονες απο τον βολο και πραγματικα ανατριχιαζεις

Δεν γινονται αυτα ! ειναι εντελως εξωπραγματικο

να σταματησει το γρηγοροτερο να λυτρωθουν οι ανθρωποι !!

Δυστυχώς βάσει δορυφορικής φαίνεται ότι η σύγκλιση όχι μόνο παραμένει ακίνητη στη Μαγνησία, αλλά και ενισχύεται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.c0e21755165997d5e44c96ed9f5d61a4.png

 

 

τα ηλεκτρικά όλο και αυξάνονται. Βγήκε η μαύρη τρλύπα του τζίφου, απλά στον Βόλο/βόρεια Εϋβοια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιών είπε:

Δυστυχώς βάσει δορυφορικής φαίνεται ότι η σύγκλιση όχι μόνο παραμένει ακίνητη στη Μαγνησία, αλλά και ενισχύεται...

Φιλε μου αυτο εβλεπα μολις τωρα δυστυχως και μαλλον χτυπιεται ανελέητα και το πηλιο πλεον

μακαρι να κοπει μαχαιρι! θα τρελαθουν πια οι ανθρωποι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...