Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα καλό μου μην ντρέπεσαι δεν δαγκώνουμε..

Ξεκάθαρη πλέον η βροχοκουρτινα κι άλλο μπουμπουνητο..

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανω απο 250mm η Ιστιαία ενω το η τελευταία καταιγίδα που πέρασε απο την περιοχή μποκάρει πάλι προς Παγασητικό.Σαν να γυρίζει σε πιο ανατολικό εκει το stream και να ξεκινάνε φαινόμενα και στο Ανατολικό Πήλιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο. Μου βγήκε προτεινόμενο βίντεο από γνωστό σάιτ να λέει ότι ο κύριος όγκος των φαινομένων έρχεται το σκ και μάλιστα το Σάββατο έρχεται πιθανός κυκλώνας που θα χτυπήσει πιθανώς την Κρήτη! Ρεζιλικια!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βολος...Βρεχει δυνατα και τωρα...

122.8mm σημερα.

740.2mm μηνιαιος

1021.6mm ετησιος....!!Αδιανοητα νουμερα...Για καδρο στη στατιστικη και στο αρχειο...

203.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ξημερωμα με θριλερ στη Λουτσα..🤣

Μόνο σε εμένα φαίνεται ότι μετά από αυτό λεει: άι στον δ@ιαολο🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δυνατή βροχή εδώ και ένα μισάωρο σχεδόν, πολλά ηλεκτρικά στον ανατολικό και νότιο ορίζοντα.

Πλησιάζουμε τα 100mm για σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμαζεται σιγα σιγα το.λεκανοπεδιο για το.2ο γυρο του Λιακου....μαυρη μαυριλα.κρυφτηκε Βρωμιαρης Δυτικα οι.βροχοκουρτινες.σχεδον ακουμπανε το.Ποικιλο....

Να πω την αμαρτια μου ειναι λιγο.ξενερωτο που μετα απο υπερθεαμα.κ υπερκαταιγιδα τα ξημερωματα 9.20.σταματησε μαχαιρι κ εβγαλε ηλιο ουτε καν σπαστη συννεφουλα...

Αλλα ας μη τα.θελουμε ολα.δικα μας.30-40-50-60.μμ.ανα.περιοχες ουσιαστικα μεσα σε ενα δυνατο.2ωρο κ κυριως, ΔΡΟΣΙΑ.ρε παιδια.μπαινει Οκτωβρης επρεπε να.σταματησει.το.32αρι μεγιστη κ 30αρι.τετοια ωρα...

20.8.ηδη στο μπαλκονι, κοντομανικο μεν αλλα.οριακα....τερμα.ολα.ανοιχτα να πεσουν οι.εσωτερικες.να.ξεβρωμισουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, kouvanos said:

Ετοιμαζεται σιγα σιγα το.λεκανοπεδιο για το.2ο γυρο του Λιακου....μαυρη μαυριλα.κρυφτηκε Βρωμιαρης Δυτικα οι.βροχοκουρτινες.σχεδον ακουμπανε το.Ποικιλο....

Να πω την αμαρτια μου ειναι λιγο.ξενερωτο που μετα απο υπερθεαμα.κ υπερκαταιγιδα τα ξημερωματα 9.20.σταματησε μαχαιρι κ εβγαλε ηλιο ουτε καν σπαστη συννεφουλα...

Αλλα ας μη τα.θελουμε ολα.δικα μας.30-40-50-60.μμ.ανα.περιοχες ουσιαστικα μεσα σε ενα δυνατο.2ωρο κ κυριως, ΔΡΟΣΙΑ.ρε παιδια.μπαινει Οκτωβρης επρεπε να.σταματησει.το.32αρι μεγιστη κ 30αρι.τετοια ωρα...

20.8.ηδη στο μπαλκονι, κοντομανικο μεν αλλα.οριακα....τερμα.ολα.ανοιχτα να πεσουν οι.εσωτερικες.να.ξεβρωμισουμε!

Άντε μακάρι!! Να δούμε καμιά άσπρη… νύχτα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Ετοιμαζεται σιγα σιγα το.λεκανοπεδιο για το.2ο γυρο του Λιακου....μαυρη μαυριλα.κρυφτηκε Βρωμιαρης Δυτικα οι.βροχοκουρτινες.σχεδον ακουμπανε το.Ποικιλο....

Να πω την αμαρτια μου ειναι λιγο.ξενερωτο που μετα απο υπερθεαμα.κ υπερκαταιγιδα τα ξημερωματα 9.20.σταματησε μαχαιρι κ εβγαλε ηλιο ουτε καν σπαστη συννεφουλα...

Αλλα ας μη τα.θελουμε ολα.δικα μας.30-40-50-60.μμ.ανα.περιοχες ουσιαστικα μεσα σε ενα δυνατο.2ωρο κ κυριως, ΔΡΟΣΙΑ.ρε παιδια.μπαινει Οκτωβρης επρεπε να.σταματησει.το.32αρι μεγιστη κ 30αρι.τετοια ωρα...

20.8.ηδη στο μπαλκονι, κοντομανικο μεν αλλα.οριακα....τερμα.ολα.ανοιχτα να πεσουν οι.εσωτερικες.να.ξεβρωμισουμε!

Νομιζω εκεινη η καταιγιδα το βραδυ προς την κορινθο πρεπει να ηταν μια απο τις τοπ πρεπει να εβγαλε αρκετες χιλιαδες εκκενωσεις απο μονη της

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η πυρηναρα που έχει βγει τώρα Βόλο πιστεύω θα κινηθεί προς Λάρισα ..οριακά νότια της Λάρισας...στα γνωστά σημεία..θα γίνει χαμός αν πέσει κι άλλο νερό εκεί..ηδη διαβάζω ότι εκκενώνεται το χωριό σωτήριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...