Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κορωπί 24mm και ο διπλανός σταθμός (Κίτσι) 33mm. Σχεδόν όλα έπεσαν τα χαράματα με χαλάζι σε κάποια φάση και πολλά ηλεκτρικά όπως όλη η Αττική άλλωστε καθόλη τη διάρκεια. Μέχρι τις 8:30 περίπου η βροχή. Η φωτο που έβγαλα από όταν καθάρισε ο καιρός κατά τις 9 με τα τριγύρω να είναι ακόμα σε μαυρίλα!

IMG_2671.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

73.6mm, υπάρχουν κάποια θεματάκια, αλλά ευτυχώς όχι κάτι σοβαρό. Το καλό είναι ότι η βροχή έρχεται κατά κύματα, δεν είναι συνεχόμενη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

73.6mm, υπάρχουν κάποια θεματάκια, αλλά ευτυχώς όχι κάτι σοβαρό. Το καλό είναι ότι η βροχή έρχεται κατά κύματα, δεν είναι συνεχόμενη.

Χιόνι θες, βροχή θες, ήλιο θες. Όλα τα έχει ο Βόλος και συμφέρει Ποια Φλώρινα και ποια Γιάννενα και ποια Κρήτη!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Giorgos-Larissa είπε:

Χιόνι θες, βροχή θες, ήλιο θες. Όλα τα έχει ο Βόλος και συμφέρει Ποια Φλώρινα και ποια Γιάννενα και ποια Κρήτη!!!!

και καύσωνα, 44 έφτασε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν σταματάει να βγάζει καταιγίδες εκεί κοντά στην Μηλίνα. Είχε 100αρισει ο σταθμός στην Αργαλαστή πριν μια ώρα , βγήκε εκτός μόλις έπιασε η καταιγίδα. 

Κι άλλη μια καταιγίδα που ανηφορίζει στον βόρειο Ευβοιϊκό αυτή την ώρα.

image.png.cb7f8baead068a710e6d1d34abf00958.png

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν μπορεί κάποιος να μου πει τι φταίει τόσες ώρες που δεν έρχεται κάτι από τα αναμενόμενα στην Αττική... δεν έχω προλάβει καθόλου να κοιτάξω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, weatherforattica said:

Αν μπορεί κάποιος να μου πει τι φταίει τόσες ώρες που δεν έρχεται κάτι από τα αναμενόμενα στην Αττική... δεν έχω προλάβει καθόλου να κοιτάξω...

Λάθος στριμ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα κόβει λίγο. Πριν έριχνε βαριά....

Με το ολοκαίνουργιο μου βροχόμετρο που του μετράω με το δάκτυλο, υπολογίζω ότι μέσα σε μια ώρα κ κάτι έβαλα 30χιλ!

 

 

 

 

Είναι ένα κατσαρολάκι που το έχω βάλει σε ενα ανοικτό σημείο!

 

 

Δεν πρόλαβα να γράψω, ρίχνει σαν τρελή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

700.4 ο μήνας!

Μιλάμε για φαινόμενο. Αν δεν είχε προηγηθεί ο ντανιελ τι θέση θα είχε η σημερινή μέρα υετικά;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, galatsioths είπε:

Μιλάμε για φαινόμενο. Αν δεν είχε προηγηθεί ο ντανιελ τι θέση θα είχε η σημερινή μέρα υετικά;

Θα ήταν πάλι ρεκόρ ημερας Σεπτέμβρη. Το προηγούμενο ήταν 52, με τον Daniel 450 και σήμερα έχει 86.2 μέχρι στιγμής. Total ο Daniel είχε 610

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφτασε το shelf cloud ως roll cloud.

 

IMG_20230927_160235.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτα κεραυνίδια τώρα από την καταιγίδα μέσα στον Παγασητικό, τραντάζουνε τα τζάμια. Συνεχίζει να βρέχει χαλαρά εδώ, αν και βλέπω σε λίγο να εντείνεται καθώς πλησιάζει η καταιγίδα αυτή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βόλος πάλι στο επίκεντρο του Λιάκου τελικά, έχει κατοσταρισει η πόλη και πάει για παραπάνω. Μιλάμε για τρομερή εμμονή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...